TELEWIZOR

(15 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY TELEWIZOR

Jaki telewizor kupić? Jak wybrać najlepszy telewizor dla siebie?

Jaki telewizor kupić? Jak wybrać najlepszy telewizor dla siebie?

Nie ma zbyt dużych telewizorów, tak jak nie ma zbyt szybkich samochodów. Nie bójmy się wielkich ekranów w naszych salonach. Nowa technologia, spadające ceny, a także wzornictwo sprawiły, że nawet w małym mieszkaniu możemy poczuć się jak w kinie. Aby być zadowolonym z zakupu, wybierając telewizor do salonu warto jednak przestrzegać kilku zasad.

TELEWIZOR W SALONIE: Jak ustawić telewizor w salonie, dobre miejsce- ZDJĘCIA

TELEWIZOR W SALONIE: Jak ustawić telewizor w salonie, dobre miejsce- ZDJĘCIA

Urządzając salon i wybierając meble pomyślmy też o telewizorze. Zastanówmy się, gdzie postawić telewizor w salonie. Od tego zależy komfort oglądania telewizji oraz wystrój salonu. Do salonu możemy kupić pojedyncze szafki rtv lub meble modułowe (szafka, panel ścienny, półki), na których poza TV zmieszczą się odtwarzacze oraz płyty z filmami.

32x TELEWIZOR DO SALONU: jak dobrać do aranżacji wnętrza i gdzie go umieścić

32x TELEWIZOR DO SALONU: jak dobrać do aranżacji wnętrza i gdzie go umieścić

Kupując telewizor do salonu, pamiętaj, że nie może on być zbyt duży, bo siedząc na kanapie trudno będzie ogarnąć wzrokiem cały ekran, ani zbyt mały, ponieważ na takim nie widać szczegółów. Trzeba też telewizor w salonie ładnie wyeksponować. Podpowiadamy, jak to zrobić. Telewizor do salonu. PORADY i 32 ZDJĘCIA salonu.

Telewizor w pokoju dziennym: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Gdzie umiejscowić telewizor w pokoju dziennym? Wystrój pokoju w dużej mierze zależy od tego gdzie usytuujemy telewizor, ponieważ w większości domów to właśnie wokół tego przedmiotu kręci się życie dzienne. Doradzamy czym kierować się podczas wybierania miejsca na telewizor w pokoju dziennym i jak sprawić, by jego ekran był odpowiednio wyeksponowany.

Jak wybrać telewizor dla seniora, dla gracza, dla kinomana? Kupujemy TV do zadań specjalnych

Kupno dobrego i taniego telewizora, który w dodatku będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, to wyzwanie. Radzimy, jak wybrać telewizor dla osób starszych – prosty i wygodny w obsłudze, jak telewizor dla gracza – sprzęt o wyjątkowo dużej rozdzielczości, a jak telewizor dla miłośnika filmu, gwarantujący naprawdę wysoką jakość i obrazu, i dźwięku.

Z kablem czy bez. Przewodowe i bezprzewodowe technologie w mieszkaniu

O jakich przewodach warto pamiętać w czasie adaptacji lub remontu domu czy mieszkania? Wydaje się, że żyjemy w świecie bezprzewodowym – Internetowe wi-fi zmieniło sposób korzystania z sieci, dostępnej dziś już właściwie wszędzie. Bezprzewodowe są i piloty do telewizora, i słuchawki. Wciąż jednak nie jesteśmy w stanie pozbyć się przewodów, dlatego warto o nich pamiętać w trakcie prac nad koncepcją i projektem każdego pomieszczenia. Czasem jednak lepiej zainwestować w rozwiązania bezprzewodowe.

Telewizor na ścianie. Jak wybrać uchwyt do telewizora? PORADNIK

Telewizory są coraz większe. Zamiast stawiać je na stoliku RTV, lepiej powiesić na ścianie. W pudełku z zakupionym ekranem nie znajdziemy jednak uchwytu do telewizora. To rodzi pytanie: jaki uchwyt do TV wybrać? Wystarczy jednak pamiętać o kilku wytycznych, a wybór ten – a później także montaż – okaże się prosty.

Pilot uniwersalny – zamień pięć pilotów na jeden

Pilot uniwersalny – czy rzeczywiście jest nam potrzebny? Tak, jeśli kanapa lub stolik kawowy jest częstym świadkiem komedii omyłek, gdy do obsługi telewizora z dodatkowymi urządzeniami potrzebujemy 3, 4, a czasem nawet 5 pilotów. Problemu tego można uniknąć, stosując pilot uniwersalny. Warto ułatwić sobie codzienność i zrobić porządek w salonie, wybierając dobry pilot uniwersalny.

Elektronika w domu: nowe funkcjonalności domowych sprzętów elektronicznych

Elektronika staje się coraz bardziej wszechobecna. Urządzenia elektroniczne pojawiają się niemal w każdym domu. Telewizory z internetem, projektory, kina domowe, sterowanie telewizorem za pomocą tabletu - takie rozwiązania w domu nikogo już nie dziwią, co więcej stają się coraz powszechniejsze. Zobaczcie bez jakich gadżetów elektronicznych nie wyobrażamy sobie życia!

Sypialnia się zmienia. Zobacz, jak technologia wkracza do sypialni

Internet we wnętrzu można pokazać, jedynie obrazując zmiany, jakich dokonał w stylu życia domowników. Do sypialni, w której już jakiś czas temu zadomowił się sprzęt RTV, wpuściliśmy komputer, tablet, inteligentny telefon. Sypialnia zamienia się w wielofunkcyjne, multimedialne centrum rozrywki. Czy taka jest przyszłość sypialni?

Owocowe telewizory Hannspree

Sympatyczne telewizory w kształcie jabłka z biedronką „chodzącą” po ekranie” spodobają się nie tylko dzieciom. Telewizory - jabłka marki Hannspree otrzymały najwyższe wyróżnienie w dziedzinie wzornictwa przyjaznego dla użytkownika w 2011 roku.

Irytują cię plączące się kable od telewizora? Wiemy jak je ukryć! Koniec z bałaganem

Oto prosty sposób na ukrycie kabli od telewizora. Rozwiązaniem jest tehalit.design, czyli eleganckie kanały, kolumny i półki pod TV.

Ulubiony telesalon, czyli gdzie postawić telewizor

Nie da się ukryć, że większość naszych pokoi dziennych została urządzona „pod telewizor”. Telewizory w domach są często ozdobą i źródłem prestiżu, który rośnie wraz z przekątną ekranu. Radzimy, jak dobrze urządzić kącik telewizyjny i jaki wybrać telewizor.

Design i technologia

Dla wielbicieli designu w każdej formie firma LG stworzyła linię telewizorów SCARLET. Tym, co ją wyróżnia na pierwszy rzut oka, jest niezwykle cienki monitor.

Tele wizje

Panele ścienne i meble na sprzęt TV i AV wyznaczają strefę relaksu przed telewizorem. Pozwolą na efektywne wykorzystanie przestrzeni niewielkiego salonu.

Strona 1 z 1

1