TAPETY DLA DZIECI

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY TAPETY DLA DZIECI

Kolor w pokoju dla dziecka: 10 ciekawych aranżacji pokoju dziecięcego

Kolor w pokoju dla dziecka: 10 ciekawych aranżacji pokoju dziecięcego

Kolor w pokoju dla dziecka jest ważnym elementem aranżacji. Zazwyczaj w pokojach dziecięcych dominują pastele, ale coraz częściej możemy zobaczyć również pobudzające, intensywne kolory lub wręcz przeciwnie uspokajające, stonowane barwy. Prezentujemy 10 ciekawych aranżacji pokoju dziecięcego z kolorem w roli głównej!

Pokój dla dziewczynek z tapetą w groszki i kolorem miętowym

Pokój dla dziewczynek z tapetą w groszki i kolorem miętowym

Kompaktowo urzadzony pokój dla dziewczynek (dwóch sióstr) pokazuje, jak na ograniczonej przestrzeni połączyć wiele marzeń, oczekiwań i funkcji – praktycznie, wygodnie, a przy tym estetycznie. Ładna aranżacja pokoju dziecięcego z tapetą w groszki i kolorem miętowym.

Pokój dla chłopca lub dziewczynki: klub małego podróżnika!

Pokój dla chłopca lub dziewczynki: klub małego podróżnika!

Kolorowa tapeta z mapą w pokoju dla chłopca lub dziewczynki? Dlaczego nie! Podróże, geografia, świat zwierząt i roślin... to tematy, które nie tylko przydadzą się dziecku w szkole, ale rozwiną w nim ciekawość świata! Jak od najmłodszych lat zainteresować dziecko wartościową tematyką? Poprzez bezpośrednią inspirację! Obejrzyj z nami pokój małego podróżnika, z kolorową mapą świata na ścianie!

POKÓJ DZIECIĘCY dla dziewczynki. Ładna i tania ARANŻACJA WNĘTRZA pokój dla dziewczynki [DUŻO ZDJĘĆ]

Pokoje dla dzieci lubią kolory. Prezentujemy przytulny pokój dla dziewczynki, który udało się stworzyć w miejscu niewielkiej wąskiej kuchni. I to małym kosztem. Obejrzyjcie galerię zdjęć aranżacji pokoju dziecięcego.

Pokój dla dziecka. Jak urządzić pokój, by dzieci były zachwycone

Czasami trudno nadążyć za tym jak szybko dziecko rośnie i zmienia zainteresowania. Czy pokój dla dziecka może się do tych zmian przystosować, bez dużego remontu? Może. Szybko i tanio urządzisz pokój dla dziecka zmieniając dekoracje ścienne. Naklejki i tapety dla dzieci świetne się do tego nadają.

Pokoje dziecięce. Romantyczny pokój dla dziecka, który zdobi fototapeta

Pokoje dziecięce urządzamy najczęściej w kolorze różowym lub błękitnym. W tej aranżacji wnętrza wybrano netrualny błękit. Efektowną ozdobą jest fototapeta na ścianie. Zdjęcie optycznie powiększa pokój dziecięcy i nadaje mu styl. Meble dla dzieci i dodatki wybrano w kolorze białym. Powstał romantyczny pokój dla dziecka.

Pokoje dziecięce: wesoły pokój dla rodzeństwa

Wspólny pokój dla rodzeństwa to częsty przypadek, a nieraz konieczność. Jak urządzić pokoje dziecięce, żeby każde z dzieci było zadowolone i miało swój kącik do nauki, odpoczynku i zabawy? Zobacz nasz pomysł na wesoły i wygodny pokój dla dzieci. Podpowiadamy, jak nawet w niewielkim pokoju stworzyć komfortowy pokój dla rodzeństwa.

Pokój dla dziecka: lata świetlne

Pokój dla dziecka urządzono na poddaszu. Główną ozdobą jest fototapeta. Podziwiając odległe galaktyki, można w marzeniach podbijać kosmos. Dalekowzroczne plany dotyczą też przyziemnych aspektów: taki pokój dziecka będzie służył przez wiele lat.

Pokój dla dziewczynki różowo-szary z tapetą w ptaki: aranżacja pokoju dziecka

Pokój dla dziewczynki urządzono z wdziękiem. W aranżacji pokoju dziecka pojawiły się różowe kolory ścian, stonowane odcieniem szarym oraz ciekawa tapeta w ptaki. Udało się połączyć oczekiwania 3-latki z pomysłami projektantki.

Strona 1 z 1

1