TAPETA W ŁAZIENCE

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY TAPETA W ŁAZIENCE

Dekoracja ścian w łazience. Łazienki z cegłą, tapetą, kamieniem, drewnem [ZDJĘCIA]

Dekoracja ścian w łazience. Łazienki z cegłą, tapetą, kamieniem, drewnem [ZDJĘCIA]

Dekorujemy ściany w łazience! Wybraliśmy ładne łazienki, w których ściany robią klimat. Dekoracja ścian: płytki, kolory farb, tapety, drewno. Zobacz,co świetnie się komponuje i co jest modne? Poznaj nasze pomysły, a może odnajdziesz inspirację na wnętrze swojej łazienki.

Aranżacja łazienki z tapetą w kratkę

Aranżacja łazienki z tapetą w kratkę

Aranżacja łazienki miała być w stonowanych kolorach, by optycznie powiększyć wnętrze. Tapeta w kartkę kupiona w Leroy Merlin sprawia, że wystrój łazienki nabiera charakteru. Ciekawy i łatwy do wykonania pomysł na dekorację ścian łazienki.

Nowoczesna łazienka: aranżacja z niebieskimi szafkami, tapetą i cegłą

Nowoczesna łazienka: aranżacja z niebieskimi szafkami, tapetą i cegłą

Nowoczesna łazienka ma oryginalny i dynamiczny wystrój. Klimat w jej aranżacji tworzą tapeta z motywem śródziemnomorskich domków, niebieskie szafki łazienkowe, ceglana ściana pod prysznicem i sztukateria podkreślona ledowym oświetleniem.

Łazienka: nowoczesna aranżacja z kolorem niebieskim i grafiką na ścianie

Łazienka jest nowoczesna, poczatkowo miała być to aranżacja w stylu marynistycznym, w efekcie został z tego trendu tylko niebieski kolor. Dekoracyjności i przytulności dodaje grafika, w roli tapety w łazience, która wprowadza styl salonowy.

Stylowa łazienka z tapetą w brzozy

Kontrastowe zestawienie czerni i bieli w aranżacji łazienki jest ponadczasowe i eleganckie. Warto sięgnąć po oryginalne wzory i faktury, które sprawią, że stylowa łazienka stanie się wyjątkowa. Właścicielka mieszkania połączyła klasyczny wystrój z monochromatyczną tapetą w brzozy: oto stylowa łazienka w kolorze czarno-białym.

Tapeta w łazience: biało-czarna łazienka z lwią tematyką [KOSZTORYS]

Biało-czarna łazienka to ponadczasowa aranżacja, która została uzupełniona eleganckim motywem lwów. Pojawiają się one na tapecie i w postaci modnych dodatków. Zobaczcie ciekawy projekt wraz z kosztorysem: biało-czarna łazienka inspiracje i zdjęcia!

Biało-czarna łazienka z tapetą: brzozy na ścianie

Ta biało-czarna łazienka ze stylową mozaiką ma wyjątkowy charakter, który wprowadza... tapeta. Brzozy na ścianie to inspiracja przywieziona prosto z Paryża. Na 7 m2 zobaczymy wannę, stylową szafkę z umywalką i oryginalne dodatki. Zobaczcie ciekawy projekt biało-czarnej łazienki ze zjawiskową tapetą!

Tapeta w łazience: świetna alternatywa dla kafelków?

Tapeta w łazience nie jest często spotykanym rozwiązaniem, choć jest to bardzo oryginalna i często dużo tańsza opcja względem np. glazury. Wśród tapet do łazienki możemy już spotkać plejadę wzorów i kolorów. Warto więc przemyśleć, czy nie zastąpić atrakcyjną tapetą klasycznych kafelków.

Aranżacja ŁAZIENKI NA PODDDASZU: Ładna łazienka z tapetą - ZDJĘCIA, DUŻA GALERIA

Ta aranżacja łazienki to połączenie nowoczesności i elementów retro. Projekt łazienki na poddaszu jest pomysłowy i kobiecy. Łazienkę oddzielają od mieszkania drzwi przesuwne, a na ścianie - zamiast płytek - króluje designerska tapeta.

Strona 1 z 1

1