SZARY KOLOR

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZARY KOLOR

Nowoczesny SZARY SALON z cegłą na ścianie. Kolorowe dodatki nadają ton

Nowoczesny SZARY SALON z cegłą na ścianie. Kolorowe dodatki nadają ton

Szary salon na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo kolorowy i pełny życia. Jednak, gdy przyjrzymy się dokładniej, okazuje się, że bazą dla barwnych dodatków jest spokojna i stonowana szarość. Cegła na ścianie ociepla szary salon i nadaje mu domowego charakteru.

SALON ARANŻACJE które zachwycają. 10 pomysłów na salon w szarych barwach

SALON ARANŻACJE które zachwycają. 10 pomysłów na salon w szarych barwach

Salon - aranżacje wnętrza w szarych barwach to zwykle zestawienia spokojne i wyważone. Szary kolor w salonie dobrze się czuje w połączeniu z bielą, beżem, a nawet ostrą czerwienią. Zobacz zdjęcia: salon aranżacje w szarościach.

Mieszkanie urządzone na SZARO: szare WNĘTRZA ZDJĘCIA

Mieszkanie urządzone na SZARO: szare WNĘTRZA ZDJĘCIA

Mieszkanie urządzono w spokojnych odcieniach szarości. Szary kolor ścian nadał wnętrzom szyku i elegancji. Szare wnętrza nie wyglądają jednak surowo – aby ocieplić szare barwy dodano odrobinę koloru i drewna. Efekt szarego wnętrza? Zobaczcie na ZDJĘCIACH.

Modny szary kolor w aranżacji wnętrz. GALERIA szarych wnętrz

Szary kolor pojawia się w tegorocznych aranżacjach wnętrz wyjątkowo często. Szare wnętrza mają spokojny i wyważony klimat, a wysmakowane dodatki nadają im elegancji i szyku. Ładne, szare wnętrza - zobacz zdjęcia.

Delikatny SZARY SALON: przytulna ARANŻACJA SALONU w szarościach ZDJĘCIA

Aranżacja salonu jest przytulna, mimo chłodnej szarości w tle. Szary kolor ścian, który pochłania światło, daje wrażenie spokoju i harmonii. Szary salon ma białe meble, które ożywiają wnętrze, a dzięki kolorowym obrazkom i dekoracjom, aranżacja salonu nie jest nudna i monotonna.

Szara sypialnia na poddaszu. Aranżacja sypialni

Sypialnia na poddaszu została urządzona w kolorze szarym. Wystrój sypialni jest oszczędny w meble i dodatki. Szara sypialnia jest spokojna i sprzyja wyciszeniu po całym dniu pracy.  Aranżacja sypialni: elegancka i przytulna

Aranżacja salonu. Szary kolor ścian rządzi

Głównym pomysłem na ten salon był szary kolor ścian i fototapeta. Do malowania ścian wybrano dwa odcienie szarości. Szare ścian i fototapeta sprawiły, że aranżacja salonu nabrała nowoczesności i stała się elegancka.

Piękny szary salon i BIAŁA KUCHNIA. Salon z kuchnią idealnie urządzony

Mimo że nie ma tu wielu dizajnerskich przedmiotów, salon z kuchnią prezentuje się nowocześnie. Nie brakuje mu również przytulności. Bo białej kuchni właścicielka wybrała szary kolor ścian w salonie. Szary ze wszystkim dobrze się komponuje, dlatego polecamy go w aranżacji wnętrz. Szare ściany w połączeniu z czernią są eleganckie i stylowe, a w otoczeniu bieli subtelnieją. Ponadto wnętrza w kolorze szarym łatwo ożywić inną barwą. Jedną ze ścian salonu zdobi pomysłowa fototapeta z nadrukiem planu Krakowa, która tworzy tło dla kącika wypoczynkowego.

Wnętrze z pięknym widokiem: apartament nad morzem

Razem z pracownią architektoniczną JT Grupa zapraszamy do apartamentu urządzonego dla małżeństwa z dwójką dorastających dzieci. Znajdziemy w nim odrobinę morskich nawiązań, dobre materiały i ikony światowego designu.

Strona 1 z 1

1