SZAFY

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZAFY

Zrób to sam: jak odnowić starą szafę - RENOWACJA MEBLI krok po kroku

Zrób to sam: jak odnowić starą szafę - RENOWACJA MEBLI krok po kroku

Chcesz odnowić stary refał lub szafę? W zrób to sam udowadniamy, że każde meble można odnowić. Pomysłowo ozdobiona stara szafa nada wnętrzu charakter i podkreśli gust właściciela. W cyklu artykułów zrób to sam, pokazujemy jak samemu odnowić drewnianą szafę.

SZAFY, szafki, sprytne schowki - PRAKTYCZNE WNĘTRZA. Pomysłowe regały, szafki, garderoby

SZAFY, szafki, sprytne schowki - PRAKTYCZNE WNĘTRZA. Pomysłowe regały, szafki, garderoby

Wnętrza PRAKTYCZNE, uporządkowane mają sprytne schowki. Oto praktyczne rozwiązania do wnętrz, czyli pomysłowe regały, półki, szafy i garderoby, gdzie możemy trzymać książki, ubrania, kosmetyki i inne drobiazgi.

Szafa wnękowa, czyli szafy na wymiar

Szafa wnękowa, czyli szafy na wymiar

Nie żałuj miejsca na szafy wnękowe. Im więcej schowasz, tym więcej przestrzeni odzyskasz dla siebie. Drugim powodem do radości z posiadania szafy wnękowej będą ładne fronty. Prezentujemy wyjątkowo ładne i wygodne szafy.

Garderoba. Miejsce na twoje ubrania. Wybieramy szafy

Wybór szafy i dobranie jej do wnętrza jest bardzo istotny. Miejsca na ubrania prawie zawsze brakuje, bądź nasze szafy są za mało przestronne i ciężko coś w nich znaleźć. Nowoczesna garderoba ma wabić i czarować. Ważne będą dla nas półki i szuflady oraz wielkosc szafy. Garderoba może zaskakiwać kolorem, fakturą ścian, a nawet oświetleniem. Szafy w sam raz dla ciebie

Szafa czy garderoba?

Gdzie przechowywać ubrania i buty? Co wybrać: szafy wolno stojące, zabudowane wnęki czy osobne pomieszczenia – garderoby? Poznaj ich wady i zalety.

Segmenty, półki, bufety, garderoby

Niezbędnym wyposażeniem domu są meble do przechowywania rzeczy. W otwartych wnętrzach pełnią często rolę przegród.

Salon. Co zamiast regału? Wybieramy półki

Szerokie półki pomieszczą się nie tylko książki, sprzęt grający i bibeloty, ale także spore okazy kwiatów w ozdobnych donicach. Nie chcesz żeby twój salon zagracała tradycyjna meblościanka, szafa, czy duży regał, ale musisz gdzieś pomieścić wszystkie potrzebne w salonie rzeczy.. Zmień swój salon poprzez dobrze dobrane półki.

Strona 1 z 1

1