SZACHOWNICA

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZACHOWNICA

CZARNO-BIAŁA ŁAZIENKA: aranżacja łazienki w szachownicę 10 ZDJĘĆ łazienek

CZARNO-BIAŁA ŁAZIENKA: aranżacja łazienki w szachownicę 10 ZDJĘĆ łazienek

Aranżacja łazienki czarno-białej nie jest prostym zadaniem. Przy takim doborze kolorów do łazienki musimy wziąć pod uwagę wielkość wnętrza, a także jego proporcje. Zobacz 10 pomysłów na ładne czarno-białe łazienki ZDJĘCIA.

Wystrój wnętrz: czarno-białe płytki, czyli szachownica we wnętrzu

Wystrój wnętrz: czarno-białe płytki, czyli szachownica we wnętrzu

Czarno-białe płytki w równych proporcjach, ale w dowolnej konfiguracji – to już klasyka. Ułożone na przemiennie białe i czarne płytki kwadraty, stworzą motyw szachownicy na podłodze. Szachownica w wystroju wnętrz jest wyrazista i nadaje charakter. W jakim otoczeniu odnajdzie się motyw szachownicy? Z czym ją zestawić?

Wystrój wnętrz: ponadczasowa szachownica na podłodze

Wystrój wnętrz: ponadczasowa szachownica na podłodze

Szukasz pomysłu na ponadczasową, a zarazem efektowną aranżację podłóg, a nie jesteś miłośnikiem drewnianych posadzek? Postaw na ułożoną z płytek ceramicznych szachownicę! Motyw ten bezprzykładnie dodaje aranżacjom wnętrz wyrazistości i wysmakowanego charakteru, będąc jednocześnie niezwykle uniwersalnym – sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach, w aranżacjach w stylu nowoczesnym, jak i pomieszczeniach urządzonych w bardziej klasycznym duchu.

Toaleta w domu: szachownica, czyli płytki w czerni i bieli

Podobają Ci się czarno-białe płytki, ale nudzi klasyczna szachownica? Zainspiruj się czarno-białą toaletą w domu z różnej wielkości płytkami. Ten projekt toalety udowadnia, że czerń i biel wcale nie musi być nudna!

Szachownica na podłodze

Wzór naprzemiennie ułożonych białych i czarnych płytek, czyli szachownica na podłodze to klasyka, która nigdy się nie znudzi. Mozaika na podłodze lub duże płytki czarno-białe są zawsze modne i eleganckie. Czarno-białe płytki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: łazience, kuchni, czy przedpokoju.

Wysoka i ciasna kuchnia

Cztery metry od podłogi do sufitu! Podobny standard miały zamkowe komnaty. Ta wysoka kuchnia potrzebowała pomysłu na okiełznanie nietypowej przestrzeni. Zobacz odważną kolorystycznie metamorfozę kuchni.

Nowoczesna kuchnia z podłogą w szachownicę ZDJĘCIA

Przy projektowani kuchni najważniejsze były względy praktyczne. Nowoczesna kuchnia miała być wygodna i bezpieczna dla dzieci. Wystrój kuchni jest skromny, ale wyrazisty, wzrok przyciąga podłoga w szachownicę.

Wnętrze dla pary: czarno-biała szachownica w kuchni

Wnętrze niewielkiego mieszkania z lat 60. zostało zaprojektowane dla odważnej i pełnej energii młodej pary, prowadzącej aktywny tryb życia. Architekci z pracowni projektowej COCO zastali nieruchomość w bardzo złym stanie, ale dzięki właścicielom gotowym na całkowitą metamorfozę, mieszkanie zyskało swoje drugie, wnętrzarskie życie.

Strona 1 z 1

1