SYPIALNIA NA PODDASZU

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SYPIALNIA NA PODDASZU

Sypialnia na poddaszu. Kolory, wzory i światło!

Sypialnia na poddaszu. Kolory, wzory i światło!

Aranżacja sypialni na poddaszu nie należy do najłatwiejszych. Ale dobrze urządzona sypialnia ze skosami sprawi, że poddasze stanie się użytkową częścią domu. Pamiętając o kilku zasadach i trikach urządzanie sypialni na poddaszu będzie przyjemnością, a efekt przerośnie nasze oczekiwania.

Projekt sypialni: minimalistyczna sypialnia na poddaszu

Projekt sypialni: minimalistyczna sypialnia na poddaszu

Sypialnia na poddaszu to pomieszczenie o wyjątkowej atmosferze. Szczególnie, jeśli drewniane elementy konstrukcji dachowej nie są schowane. Stanowią one tak efektowną dekorację, że resztę sypialni można zaaranżować w bardzo minimalistycznym stylu, tak, by podkreślić ich urodę, a nie ją przyćmić. Oto ciekawy projekt sypialni na poddaszu, utrzymany w minimalistycznym, ascetycznym wręcz stylu.

Projekt sypialni: oryginalna sypialnia na poddaszu

Projekt sypialni: oryginalna sypialnia na poddaszu

Dzięki skosom poddasze jest przestrzenią o niezwykłej atmosferze. To sprawia, że przestrzeń ta znakomicie nadaje się do urządzenia sypialni. Z tego samego powodu jednak często sprawia też problemy aranżacyjne. Planujesz aranżację sypialni pod skosami i szukasz inspiracji? Sprawdź projekt oryginalnej sypialni na poddaszu!

Sypialnie na poddaszu dla dorosłego i dziecka. Tapeta doskonałym pomysłem na skosy

Dwie sypialnie na poddaszu, w których pomysłowe rozwiązania pomogły zagospodarować i ukryć niewygodne skosy. Sypialnia na poddaszu dla dorosłego i pokój na poddaszu dla dziecka – dzięki ciekawemu zastosowaniu tapety, zyskały na przestrzenności.

Przytulna ARANŻACJA SYPIALNI na poddaszu. Projekt sypialni z łazienką

W sypialni na poddaszu jest dużo światła, bieli i drewna. W projekcie wnętrz zdecydowano się na sypialnię z łazienką, dzięki czemu jest funkcjonalne i wygodne. Aranżacja sypialni z łazienką na poddaszu stworzyła przytulne miejsce na wypoczynek i kąpiel pod gwiazdami.

Sypialnia na poddaszu. Ładna aranżacja sypialni z podestem

Mimo, że sypialnia na poddaszu jest otwarta na salon, aranżacja wnętrza zapewnia prywatność. Aranżacja sypialni z podestem jest ciekawa i nowoczesna, a pomysłowy tapicerowany zagłówek nadaje sypialni charakteru.

Aranżacja sypialni na poddaszu. Przytulna sypialnia – zdjęcia

Aranżacja sypialni na poddaszu jest przytulna i ciekawa. W sypialni na poddaszu sprytnie wykorzystano drewniane podpory, które ładnie wpisują się w swojski charakter wnętrza. Zobacz zdjęcia sypialni na poddaszu.

Przytulna aranżacja sypialni pod skośnym dachem: poddasze

Aranżacja sypialni wymagała, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu w korzystaniu z sypialni pod skośnym dachem. Aranżacja sypialni zyskała na przytulności dzięki miękkim, wzorzystym tkaninom. Meble i kolorowe dodatki zadecydowały o oryginalnym charakterze sypialni.

Szara sypialnia na poddaszu. Aranżacja sypialni

Sypialnia na poddaszu została urządzona w kolorze szarym. Wystrój sypialni jest oszczędny w meble i dodatki. Szara sypialnia jest spokojna i sprzyja wyciszeniu po całym dniu pracy.  Aranżacja sypialni: elegancka i przytulna

Sypialnia na poddaszu - KROK PO KROKU, poradnik

Poddasze to najbardziej zaciszna część domu. Tu najczęściej usytuowane są sypialnie. Urządzając sypialnie na poddaszu, trzeba starannie wybrać meble i odpowiednio je ustawić, zwracając uwagę na kształ dachu. Ważne jest też oświetlenie wnętrza i kolory ścian.

Sypialnia na poddaszu: nowoczesna klasyka we wnętrzu

Sypialnia na poddaszu została zaaranżowana w nowoczesnej wersji stylu klasycznego. Neutralna kolorystyka wnętrza została przełamana obecnością modnego koloru granatowego. Zobacz ciekawy projekt sypialni na poddaszu autorstwa pracowni emDesign home & decoration!

Szara sypialnia na poddaszu: minimalistyczny projekt sypialni z fototapetą. Jak to pogodzić?

Minimalistyczny projekt aranżacji sypialni na poddaszu, utrzymany w kilku odcieniach szarości, bieli i koloru naturalnego drewna, wyposażono w niezwykłą dominantę kolorystyczną. Jak za sprawą odpowiedniej fototapety wydobyć charakter monochromatycznej aranżacji sypialni w szarościach? Zainspiruj się ciekawym projektem aranżacji szarej sypialni na poddaszu!

BARDZO kobieca SYPIALNIA. Romantyczna aranżacja sypialni

Aranżacja sypialni jest romantyczna, a koronki i falbanki stworzyły kobiece wnętrze. Białe dodatki ładnie odbijają się od niebieskiej ściany w sypialni na poddaszu, a meble w kolorze ciepłego brązu ocieplają wnętrze.

Strona 1 z 1

1