STYLOWA ŁAZIENKA

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYLOWA ŁAZIENKA

ŁAZIENKI aranżacje nostalgiczne... łazienki retro ZDJĘCIA

ŁAZIENKI aranżacje nostalgiczne... łazienki retro ZDJĘCIA

Lubicie łazienki stylowe? Łazienki, w których czas się zatrzymał. Oto łazienki retro, czyli pomysły na aranżacje z klimatem. Łazienki galeria: zdjęcia łazienek w stylu nostalgicznym.

Stylowa łazienka: stylizowane meble i złote płytki w aranżacji stylowej łazienki

Stylowa łazienka: stylizowane meble i złote płytki w aranżacji stylowej łazienki

Stylowa łazienka z połyskującą złotem ścianą, stylizowanym grzejnikiem retro i stylową komodą w roli szafki pod umywalką to propozycja dla nowoczesnych romantyków. Zainspiruj się projektem stylowej łazienki w przepięknych materiałach wykończeniowych.

Stylowa łazienka z tapetą w brzozy

Stylowa łazienka z tapetą w brzozy

Kontrastowe zestawienie czerni i bieli w aranżacji łazienki jest ponadczasowe i eleganckie. Warto sięgnąć po oryginalne wzory i faktury, które sprawią, że stylowa łazienka stanie się wyjątkowa. Właścicielka mieszkania połączyła klasyczny wystrój z monochromatyczną tapetą w brzozy: oto stylowa łazienka w kolorze czarno-białym.

Projekt łazienki: biało-beżowa łazienka w stylu retro

Stylowa łazienka w klimacie retro wypełniona bogactwem dodatków dekoracyjnych i różnorodnymi fakturami wcale nie musi razić ilością zdobnych elementów. Wszystko to dzięki przemyślanej grze spójnych, stonowanych kolorów. Oto projekt łazienki w stylu retro, który udowadnia, że dostatek ozdób może iść w parze ze schludnością i elegancją.

Metamorfoza łazienki: jak przemienić wnętrze bez wyrazu w ikonę dobrego stylu?

Łazienka to wnętrze stworzone z myślą o nas samych. Projekt łazienki musi być dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Oto niesamowita metamorfoza łazienki, która z niemodnego wnętrza uczyniła nowoczesną i wyjątkowo stylową przestrzeń kąpielową.

Stylowa MOZAIKA ŁAZIENKOWA: top aranżacje łazienki z mozaiką

Mozaika łazienkowa, z jej walorami użytkowymi i dekoracyjnością, znakomicie sprawdza się w aranżacji łazienki. Przedstawiamy inspiracje na stylowe łazienki z mozaiką. Jako odrębna dziedzina sztuki mozaika znana jest od wieków. Ostatnio o jej ponadczasowości przypomniał nam modowy duet Dolce & Gabbana przy okazji Fashion Week w Mediolanie. Prezentując kolekcję inspirowaną sztuką bizantyjską i mozaikami z Katedry w Monreale na Sycylii zwrócili uwagę całego projektanckiego świata na tę cenną technikę. Projektantów wnętrz również.

Projekty łazienek. Stylowa łazienka z oknem. Zdjęcia łazienek: GALERIA

Projekty łazienek z oknem nie należą dzisiaj do rzadkości. Aranżacja stylowej łazienki z oknem ma wiele zalet: światło naturalne wzbogaca przestrzeń wnętrza, pozwala też zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Aranżacja łazienki jak z przełomu wieków... ŁAZIENKA, która ma styl i czar

Aranżacja łazienki przypomina pokój kąpielowy jak z przełomu XIX i XX wieku. Wystrój łazienki tworzy bielone drewno, stylowa aramtura i dekoracje. Wszystko idealnie dopasowano, dzięki temu łazienka tworzy finezyjną całość. Czy stylowe łazienki są jeszcze modne?

Stylowa aranżacja łazienki. Łazienka art deco

Elegancka łazienka podporządkowana jest zasadom geometrii. Prostota elementów oraz błyszczące powierzchnie glazury i terakoty podkreślają stylowy wystrój łazienki.

Łazienka z kryształkami. Aranżacja łazienki w stylu pałacowym

Aranżacja łazienki w stylu pałacowym. Łazienka inspiracje.... jeśli marzyłaś o mieszkaniu w pałacu, lubisz styl pełen finezji i przepychu zobacz naszą propozycję. Stylowa łazienka pałacowa i pomysły na jej wykończenie.

Elegancka czarno-biała łazienka dla dwojga. Salon kąpielowy w stylu retro

Czarno-biała łazienka dla dwojga jest stylowa i kobieca. Wyraziste dekoracyjne przedmioty, dobrane ze smakiem, nie przytłaczają wnętrza łazienki. Duża wanna sprzyja relaksującym kąpielom, a biel ścian równoważy ciemne, stylowe dodatki.

Piękna ŁAZIENKA RETRO: pokój kąpielowy jak w pałacu

Łazienka w stylu retro, to tak naprawdę pokój kąpielowy, który zazwyczaj sąsiaduje z sypialnią. By osiągnąć efekt stylu retro nie wystarczy wstawić klasycznej wanny na lwich nogach i baterii retro. Ten styl budują panele i tapeta na ścianie, wykończone piękną zasłoną okno oraz oprawy oświetleniowe charakterystyczne raczej dla pokoju niż dla łazienki.

Stylowa łazienka, a w niej elegancka miska ustępowa

Dostępne na polskim rynku urządzenia sanitarne, takie jak: miski ustępowe czy bidety, są coraz lepszej jakości, a ich wzornictwo odpowiada tendencjom światowym. Producenci oferują całe serie ceramiki łazienkowej, dzięki czemu wszystkie urządzenia w łazience mogą być utrzymane w tym samym stylu.

Projekt łazienki: teatralna aranżacja łazienki w stylu vintage

Stylowa łazienka w duchu minionych epok to rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w przypadku rygorystycznie urządzonych mieszkań w stylu klasycznym. Wbrew pozorom, kunsztowne dekoracje wnętrz w stylu vintage mogą iść w parze z minimalistyczną zabudową i gładkimi ścianami. Oto projekt łazienki, w której odważna, teatralna kotara i wykwintne dodatki dekoracyjne uzupełniają elementy wyposażenia o bardziej nowoczesnym designie. I wygląda to świetnie!

Strona 1 z 1

1