STYL JAPOŃSKI

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYL JAPOŃSKI

Rok 2010 i styl minimalistyczny: niecodzienny japoński pomysł na sypialnię!

Rok 2010 i styl minimalistyczny: niecodzienny japoński pomysł na sypialnię!

Styl minimalistyczny, wywodzący się ze stylu japońskiego, nigdy nie jest przeładowany meblami i dekoracjami. Styl minimalistyczny, mimo, że wymaga wielkiej konsekwencji i porządku, był i jest często wybierany przez mieszkańców dużych miast. M jak mieszkanie  zauważyło ten trend i pokazało w 2010 roku na przykładzie niezwykłego poddasza w stylu minimalistycznym na warszawskim Starym Mieście.

Projekt wnętrz: mieszkanie na staromiejskim poddaszu. Zdjęcia z mieszkania w Warszawie!

Projekt wnętrz: mieszkanie na staromiejskim poddaszu. Zdjęcia z mieszkania w Warszawie!

Mieszkanie na poddaszu to klimatyczny projekt wnętrz z kominkiem. Wnętrze mieszkania z wpływami stylu japońskiego nie jest przeładowane sprzętami i dekoracjami. Regule tej wymykają się jedynie książki zgromadzone w ponadprzeciętnej ilości.

Meble w stylu lat 50. czy w stylu japońskim? Znamy nadchodzące trendy!

Meble w stylu lat 50. czy w stylu japońskim? Znamy nadchodzące trendy!

Kolor miętowy i wszystkie odcienie koloru niebieskiego to trendy wnętrzarskie na najbliższy sezon. Tak jak styl lat 50. i inspiracje stylem japońskim. Lekkie meble na nóżkach, meble wielofunkcyjne i modułowe to natomiast trendy na nadchodzącą przyszłość. Dlaczego? Szybko zmienia się styl naszego życia…

Biała sypialnia z łazienką: tapeta, poduszki i lustra INSPIRACJE

Jak ciekawie zaaranżować białą sypialnię z łazienką? Czy surowy styl japoński można ocieplić skandynawskimi i ponadczasowymi wtrętami? Jak dobrać tapetę do sypialni, by mimo koloru pozostała w harmonii z wnętrzem? Zainspiruj się ciekawą strefą zagłówka i innymi pomysłami aranżacji białej sypialni z łazienką.

Aranżacja wnętrz w stylu japońskim. Nowoczesne wnętrza dla minimalisty

Aranżacja wnętrz jest minimalistyczna. Właściciel żartuje, że najchętniej zamieszkałby w laboratorium. Nowoczesne wnętrza zaprojektowali architekci Mikołaj Wierszyłłowski i Dorota Jaśkiewicz. Powstała sterylna „maszyna do mieszkania” z zaskakująco dużą dozą przytulności.

Ładna aranżacja łazienki w stylu japońskim. Drewno w łazience

Aranżacja łazienki jest ładna i bardzo prosta. Drewno w łazience ociepliło wnętrze. Jasna aranżacja łazienki w stylu japońskim pasuje do reszty mieszkania urządzonego w minimalistycznym stylu.

Aranżacja wnętrz: salon w stylu japońskim. Pochwała prostoty

Ta aranżacja wnętrza salonu tchnie spokojem. Salon nawiązuje stylistyką do wnętrza w stylu japońskim. Oto projekt salonu pełen prostoty, obejrzyj galerię - zdjęcia salonu.

DEKORATORNIA: sypialnia w stylu japońskim ZDJĘCIA. Wnętrza z PROGRAMU DEKORATORNIA

Galeria z programu DEKORATORNIA - sypialnia w stylu japońskim. Właściciela mieszkania, miłośnicy Japonii, sami zaczęli urządzać sypialnię w stylu orientalnym. Kupili nawet meble (łóżko, komody), ale poczuli, że potrzebują pomocy przy dopracowaniu koncepcji wystroju wnętrza. I w tym momencie wkroczyła Dekoratornia. Architekci wnętrz sprawili, że sypialnia zyskała orientalny styl.

Sypialnia w japońskim stylu. Wnętrza orientalne

Sypialnia urządzona w stylu japońskim. W wystroju wnętrza panuje prostota i orientalne dodatki. Podpowiadamy, jak urządzić sypialnię w klimacie japońskiego domu.

Sypialnia jogina: aranżacja w stylu japońskim

Aranżacja sypialni z podestem w stylu japońskim. Odrobina inwencji w sypialni i już nigdy nie będziemy musieli się tłumaczyć, że nie wiemy, co zrobić z rękami i nogami. Jak zastosować styl minimalistyczny we wnętrzu.

Strona 1 z 1

1