STÓŁ DO JADALNI

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STÓŁ DO JADALNI

Jadalnia – rozmowy przy stole. 3 ARANŻACJE

Jadalnia – rozmowy przy stole. 3 ARANŻACJE

Zapraszamy do jadalni. Nieważne, czy zajmuje osobny pokój, czy stanowi tylko fragment salonu. Metraż to sprawa drugorzędna. Istotne jest to, by była zaaranżowana ze smakiem i na miarę twoich potrzeb. W jednej rodzinie może sprzyjać pracy biurowej, a w drugiej towarzyszyć wystawnym przyjęciom. Salony Agata służą inspiracjami.

Zasiądźmy do stołu. Gdzie najlepiej urządzić jadalnię?

Zasiądźmy do stołu. Gdzie najlepiej urządzić jadalnię?

Duży, wygodny stół i krzesła to niezbędny element każdego domu. Dzięki nim w pełni możemy cieszyć się rodzinnymi posiłkami. Gdzie jednak ustawić stół, przy którym zmieszczą się wszyscy bliscy? W osobnej jadalni czy po prostu w kuchni lub salonie? Sprawdźmy, jaka powinna być jadalnia i gdzie najlepiej ją urządzić.

Aranżacja wnętrz: o czym należy pamiętać urządzając jadalnię?

Aranżacja wnętrz: o czym należy pamiętać urządzając jadalnię?

O czym należy pamiętać podczas urządzania jadalni? Jak wybrać idealne krzesła i stół do jadalni, właściwie ulokować meble i dobrać dodatki? Podpowiadamy w kilku punktach jak bez błędów urządzić wymarzoną i rodzinną jadalnię!

Stół – różne wcielenia jednego mebla. Tradycja czy nowoczesność?

Stół w pokoju dziennym, u szczęśliwców w jadalni, to według tradycji najważniejszy mebel w domu. To właśnie przy stole spędzamy czas z domownikami podczas codziennych posiłków, a z rodziną i przyjaciółmi podczas świąt i spotkań towarzyskich.

10 pomysłów na krzesło do stołu. Wygoda czy styl? Tapicerowane czy twarde?

Jak wybrać wygodne krzesła do stołu. Lepsze będzie miękkie, tapicerowane krzesła stylizowane czy twarde ze sztucznego tworzywa lub drewniane, krzesła nowoczesne? Wybór nie jest łatwy. Zobaczcie nasze typy krzeseł do stołu.

15 pomysłów na aranżację jadalni w salonie. INSPIRACJE, GALERIA ZDJĘĆ

Aranżacja jadalni w salonie. Jak i gdzie umieścić stół jadalniany, jakie dobrać krzesła, jak oświetlić kącik jadalniany? Podrzucamy ciekawe pomysły na jadalnie. INSPIRACJE, PORADY, GALERIA ZDJĘĆ

Stół lubię na surowo

Dom Marty Zasępy jest otwarty dla przyjaciół. Odbywają się w nim pokazy filmowe, wernisaże fotografii, ugniatanie gliny albo po prostu rozmowy przy sobotnim śniadaniu. Centrum tych wydarzeń jest drewniany stół między kanapą a kuchnią. Właścicielka za każdym razem inaczej nakrywa do stołu. Nie lubi nudy na przyjęciach.

Chłodne przyjęcie. Aranżacja stołu

Nowoczesne wzornictwo zaprasza do świata mirażu. Krzesło, jak wykute z lodu, okazuje się ciepłe i miłe w dotyku. Szklana butelka podszywa się pod plastikową, a diament wcale nie jest wieczny.

Jak urządzić jadalnię? Zastawa, naczynia i stół do jadalni

Jak urządzić jadalnię, aby każdy posiłek sprawiał nam przyjemność? Przede wszystkim zwróć uwagę na stół do jadalni. Bardzo ważna jest też zastawa i naczynia. W modzie jest teraz dekompletowanie. Łączymy naczynia z różnych serwisów. Jadalnia dla smakoszy.

Jadalnia, serce domu

Trudno wyobrazić sobie dobre samopoczucie bez możliwości przyjemnego spędzenia czasu przy wspólnym stole. Mimo licznych propozycji umożliwiających zjedzenie posiłku na kanapie, fotelu lub łóżku, stół ciągle jest “sercem" domu, symbolem integracji rodziny. W nowoczesnym domu, pozbawionym wydzielonego pokoju stołowego, w jednoprzestrzennym wnętrzu - miejsce ustawienia stołu wyznacza jadalnię.

Stół do jadalni? Wyłącznie drewniany!

Jeśli zastanawiasz się, jaki stół wybrać do jadalni, mamy dla Ciebie propozycję - drewniany! Drewno ma ekologiczny, modny styl. Rewelacyjnie komponuje się z cegłą i naturalnymi materiałami.

Wybieramy stół i krzesła do jadalni!

Wybieramy stół i krzesła do jadalni! Zobaczcie na co zwrócić uwagę, jak łączyć ze sobą różne style w jadali i jak uniknąć sztampowych rozwiązań.

Strona 1 z 1

1