SKLEJKA

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SKLEJKA

Drewno w domu: sklejka i fornir. CENY, ZDJĘCIA

Drewno w domu: sklejka i fornir. CENY, ZDJĘCIA

Drewno – nie tylko lite, także to w postaci sklejki czy paneli fornirowanych – jest jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do aranżacji wnętrz. Pojawia się na podłogach, ścianach, a nawet na suficie. Oto jak sklejki i forniry prezentują się w gotowych aranżacjach oraz jakie są ich ceny!

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Szklany blat stolika, to wcale nie rzadkość. Jednak przeważnie pod tym szkłem jest półka, na której piętrzą się czasopisma, książki i rozmaite drobiazgi. Tu będzie inaczej: pod blatem mebla, który za chwilę zrobimy, znajdzie się czyste piękno!

Lampa ze sklejki: zrób to sam

Lampa ze sklejki: zrób to sam

W zrób to sam prezentujemy poradnik jak zrobić lampę z elementów powtarzalnych wyciętych ze sklejki. Taka lampa ze sklejki daje piękne cienie - dobrze prezentuje się zarówno postawiona na podłodze, jak i jako lampa stołowa.

Jasny dom pełen brzozowego ciepła

Na osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce weekendowe śniadania ciągną się do południa i zwykle kończą tańcami w dresach w salonie. Marta z Krzysztofem kochają te chwile. Ich synkowie Borys i Leon – szaleją ze szczęścia.

Mieszkanie w stylu modern: ciemne ściany, drewno i beton na suficie!

Współczesne wnętrze mieszkania w stylu modern to takie, w którym królują naturalne materiały. Im bardziej surowe, tym bardziej je doceniamy. Jak więc stworzyć za ich pomocą przestrzeń, która będzie przytulna? Zobacz wyjątkową aranżację mieszkania autorstwa pracowni Bogdan Ciocodeica & Diana Rosu!

Strona 1 z 1

1