SEDES

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SEDES

Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

Coraz większym powodzeniem cieszą się toalety i deski myjące, które można montować w łazienkach w domach i w przestrzeni publicznej. W grupie produktów znajdziemy rozwiązanie nie tylko do remontowanych pomieszczeń, ale także tych, w których nie chcemy wprowadzać daleko idących zmian.

Dolnopłuk - zbiorniki spłukujące do WC

Dolnopłuk - zbiorniki spłukujące do WC

Zbiornik spłukujący do WC powinien szybko i cicho napełniać się wodą. Jak kupić dolnopłuk i jak go zamontować. Urządzając łazienkę nie zawsze decydujemy się na zainstalowanie w niej kompaktu lub zawieszenie miski ustępowej na stelażu. Tanim i estetycznym rozwiązaniem jest WC z dolnopłukiem. Zobacz, co warto wiedzieć o zbiornikach spłukujących do WC.

3 sposoby na ARANŻACJE ŁAZIENKI z sedesem podwieszanym. Remont łazienki: pomysły

3 sposoby na ARANŻACJE ŁAZIENKI z sedesem podwieszanym. Remont łazienki: pomysły

Remont łazienki jest dobrą okazją, aby starej łazience nadać nowoczesny charakter, dodać jej lekkości i ukryć mało  estetyczne elementy instalacji. Podwieszane wc (sedes zamontowany na stelażu) to pierwszy krok do komfortu i wygody. Zobacz pomysły na aranżacje łazienki z podwieszanym sedesem.

Aranżacja łazienki. WNĘTRZA: łazienka czarno-biała i czerwony sedes

Aranżacja łazienki ma kontrastowe zestawienie kolorów. Wnętrze łazienki jest nowoczesne i efektowne. Czarno-biała łazienka ma szklaną mozaikę i fototapetę pod prysznicem oraz czerwony podwieszany sedes: obejrzyj na zdjęciach wnętrza łazienki.

Szybkie porady, jak urządzić małą toaletę dla gości

W niewielkiej toalecie liczy się każdy centymetr, dlatego też warto zadbać o właściwe rozplanowanie wszystkich znajdujących się w niej urządzeń: miski ustępowej, umywalki, półek. Zobacz, jak urządzić małe wc dla gości.

Zabudowa ściany wokół sedesu: schowki w toalecie

Pokazujemy jak wykorzystać wnękę i ścianę wokół stojącego sedesu. Taka zabudowa w toalecie to dobre miejsce na schowki. Zobacz, jak obudować sedes: remont toalety.

Czym czyścić łazienkę i kuchnię

Kafelki i fugi, umywalkę, wannę, baterie, czy zlew łatwo wyczyścimy używając nowego mleczka Cif Power Cream Spray. Dostępne są produkty przeznaczone do łazienki i do kuchni.

Stylowa łazienka, a w niej elegancka miska ustępowa

Dostępne na polskim rynku urządzenia sanitarne, takie jak: miski ustępowe czy bidety, są coraz lepszej jakości, a ich wzornictwo odpowiada tendencjom światowym. Producenci oferują całe serie ceramiki łazienkowej, dzięki czemu wszystkie urządzenia w łazience mogą być utrzymane w tym samym stylu.

Zanim zamontujesz w łazience miskę ustępową

Zainstalować miskę ustępową w łazience nie jest trudno. Trzeba tylko wcześniej przygotować plan robót...  Oto nasz poradnik dotyczący montażu sedesu. Jak zainstalować miski ustępowe stojącej, a jak wiszące: poradnik.

Jaką kupić miskę ustępową? Wybieramy sedes

Na rynku dostępne są dwa rodzaje misek ustępowych: możeny kupić tradycyjny sedes stojący, montowany do podłogi za pomocą śrub, które się następnie maskuje lub miskę ustępową wiszącą - podwieszaną do gotowych systemów konstrukcyjnych – stelaży instalacyjnych. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze sedesu.

Łazienka: wisząca miska sedesowa. Montaż sedesu podwieszanego

Aby mieć w łazience wiszącą miskę ustępową, będziesz musiał się trochę napracować. Podwieszane WC to wygoda. Najlepiej poprosić o pomoc hydraulika lub zaprzyjaźnioną „złotą rączkę”, bo wymaga to montażu stelażu instalacyjnego. Opłaci się to, ponieważ wisząca miska ustępowa nie tylko pozwala na ciekawą aranżację przestrzeni łazienki, ale i ułatwia utrzymanie wnętrza w czystości.

Strona 1 z 1

1