SCHOWKI

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SCHOWKI

W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV

W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV

Marzysz o prawdziwej garderobie? Jej stworzenie jest możliwe w każdych warunkach. A wszystko to dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom dostępnym na wyciągnięcie ręki. Doskonały przykład stanowi linia Elite marki GTV, która w pełni zasłużyła na nasze wyróżnienie. Sprawdź jej atuty!

Kuchnia w stylu skandynawskim: mieszkanie pełne schowków

Kuchnia w stylu skandynawskim: mieszkanie pełne schowków

Kuchnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie została zaprojektowana dla rodziny z dwójką dzieci. Właścicielom marzyło się miejsce, w którym będą mogli odpocząć po całym dniu spędzonym poza domem. Kierując się tymi wskazówkami, pracownia JT Grupa stworzyła projekt kuchni z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Schowaj w sypialni: pomysły na schowki, szafy, szuflady

Schowaj w sypialni: pomysły na schowki, szafy, szuflady

Sypialnia to nie tylko miejsce odpoczynku i pięknych snów, lecz także magazyn ubrań, bielizny i wielu innych rzeczy. Doradzamy, jak sobie poradzić z ich rozlokowaniem tak, żeby było i praktycznie, i pięknie.

Miejsce pod schodami: 4 pomysły jak je zagospodarować. Przechowywanie w obrębie schodów

Miejsce po schodami warto dobrze wykorzystać i zagospodarować. Przestrzeń pod schodami to świetne miejsce na schowki. Oto 4 propozycje jak twórczo zagospodarować przestrzeń pod schodami w domu - przechowywanie w obrębie schodów podpowiedzi architektki.

Przechowywanie: pomysły na organizację, które ułatwią Wam życie

Jak szybko posprzątać dziecięce zabawki? Jak odnaleźć ulubioną czapkę na pięć minut przed wyjściem? Oto 20 pomysłów jak przechowywać rzeczy i zorganizować swoją przestrzeń, by bez trudu znajdować wszystko to, co w danej chwili jest nam potrzebne!

Mała sypialnia ze schowkiem: maksymalne wykorzystanie przestrzeni małej sypialni w kawalerce

Oniryczna mała sypialnia z szaro-lawendową kolorystyką wnętrza, przy jednocześnie bardzo graficznych dodatkach, jest pełna niezwykłości, mimo niewielkiej przestrzeni. Proste, ładnie zaprojektowane meble i designerskie dodatki budują wystrój sypialni. A to dopiero początek niespodzianek w tym niewielkim sypialnianym wnętrzu w kawalerce...

Pomysłowe schowki - czyli pralnia, suszarnia, prasowalnia...

Żeby tak dało się prasować w szafie! Bez wyciągania deski, rozwijania kabla i szukania gniazdka. Owszem, jest taka możliwość: składana deska przymocowana do schowka. Jej wysokość regulujemy w systemie prowadnic.

Gdzie trzymać szczotki

Dzięki porządnie urządzonemu kącikowi na środki czystości do wszystkiego jest łatwy dostęp i niczego nie trzeba szukać.

Pokój dla przedszkolaka: gra w guziki

Wzór fototapety zdecydował o tematyce tego pokoju dla przedszkolaka, a łóżko stało się centrum dobrej zabawy. Dziecko ma tu swój własny mały świat.

Szafa czy garderoba?

Gdzie przechowywać ubrania i buty? Co wybrać: szafy wolno stojące, zabudowane wnęki czy osobne pomieszczenia – garderoby? Poznaj ich wady i zalety.

Segmenty, półki, bufety, garderoby

Niezbędnym wyposażeniem domu są meble do przechowywania rzeczy. W otwartych wnętrzach pełnią często rolę przegród.

Praca w łóżku. Sypialnia dla pracusia

Niektórzy nawet w sypialni nie mogą oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. A więc choć nie namawiamy do pracy w łóżku, przedstawiamy aranżację sypialni wygodnej do pracy.

Więcej miejsca w mieszkaniu: jak dobrze wykorzystać przestrzeń we wnętrzu

Urządzamy małe mieszkanie, sprawdź jak dobrze wykorzystać przestrzeń i mieć więcej miejsca we wnętrzu. Bądźmy kreatywni, jeśli chcemy znaleźć dodatkowe miejsce w niewielkim pomieszczeniu. Prezentujemy kilka praktycznych sposobów, które sprawią, że w Twoje mieszkanie stanie się bardziej przestronne.

Zabudowa ściany wokół sedesu: schowki w toalecie

Pokazujemy jak wykorzystać wnękę i ścianę wokół stojącego sedesu. Taka zabudowa w toalecie to dobre miejsce na schowki. Zobacz, jak obudować sedes: remont toalety.

Strona 1 z 1

1