SAMSUNG

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SAMSUNG

Magia ekranu

Magia ekranu

Wybór dużego telewizora ma sens, jeśli gwarantuje wyjątkową jakość obrazu. Model SUHD JS9000 firmy Samsung zdobył znak jakości - REKOMENDACJĘ "M jak mieszkanie", za połączenie zaawansowanej technologii z efektownym wyglądem.

Lodówka Samsung Kitchen Fit +: do zabudowy lub jako lodówka wolnostojąca

Lodówka Samsung Kitchen Fit +: do zabudowy lub jako lodówka wolnostojąca

Lodówka Samsung RB36J8855S4 charakteryzuje się wzornictwem pozwalającym zaaranżować ją zarówno w zabudowie, jak również jako lodówkę wolno stojącą. Liczne funkcje przekładające się na komfort używania, a także „elastyczne" wnętrze zadecydowały o wyróżnieniu i przyznaniu Rekomendacji od miesięcznika M jak Mieszkanie!

Gotowanie w dobrym stylu: styl kuchni a gotowanie

Gotowanie w dobrym stylu: styl kuchni a gotowanie

W dzisiejszych czasach mało kto zdaje sobie sprawę z wpływu barw i wystroju wnętrza na nasze samopoczucie. Barwy pobudzają lub wyciszają, dodają energii lub mogą przygnębiać. Dlatego aranżując pomieszczenie, powinniśmy zastanowić się nad charakterem wykonywanych w nim czynności. Razem z marką Samsung dobieramy odpowiednie sprzęty do stylu i charakteru kuchni.

Idealna zmywarka dla domowych mistrzów kuchni

Jak przekonują najlepsi kucharze, percepcja serwowanych potraw zależy nie tylko od ich smaku, ale również od sposobu ich podania. Dlatego tak ważne jest, aby wszystko było idealne: lśniące talerze, kieliszki i szkło bez zacieków, wypolerowane sztućce. Gwarantuje to dobra zmywarka. Razem z marką Samsung przyjrzeliśmy się wszystkim potrzebom domowych kucharzy związanych ze zmywaniem.

Gotuj dwa razy szybciej dzięki innowacyjnej płycie Samsung

Wielofunkcyjny sprzęt do zabudowy może stanowić dobre rozwiązanie dla  zapracowanych osób, które nie mogą pozwolić sobie na spędzenie wielu godzin w kuchni, a jednocześnie lubią urządzać rodzinne spotkania. Kluczowa w takim przypadku okazuje się płyta indukcyjna, gdyż to głównie od niej zależy tempo i jakość przygotowywanych potraw.

Dużo pieczesz? Oszczędź czas i energię!

Według danych GUS, statystycznie prawie dwie godziny dziennie spędzamy na gotowaniu. Sporą część tego czasu zajmuje nam przygotowanie ulubionych dań pieczonych – mięs czy ciast. Jak przyrządzić kilkudaniowy posiłek w krótszym czasie i oszczędzić przy tym energię elektryczną? Wystarczy wybrać piekarnik Samsung z technologią Dual Cook. Na czym ona polega?

Salon w kuchni czy kuchnia w salonie?

Salon z kuchnią czy kuchnia w salonie? Ważniejsza jest estetyka czy funkcjonalność? Mamy dobrą wiadomość - w aranżacji wnętrz wszystko da się pogodzić. Razem z marką Samsung podpowiadamy jak urządzić kuchnię i salon w jednej, komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni.

Trendy w kuchni: detale, które czynią kuchnię wyjątkową!

Trendy 2016 w kuchni to przede wszystkim detale, które nadają jej bardziej przyjazny charakter. Salonowe oświetlenie, meble jak z pokoju dziennego, dywany i roślinność w eleganckich doniczkach. Zwracamy uwagę także na design sprzętów AGD w aranżacji modnej kuchni. Razem z marką Samsung zgłębiamy trend, który zasługuje w tym sezonie na szczególną uwagę.

Planujemy kuchnię: jak zaplanować kuchnię marzeń? PRZEWODNIK

Jak zaprojektować kuchnię tak, by była ergonomiczna i dopasowana do naszych potrzeb? To nie lada wyzwanie sprawić, by była jednocześnie funkcjonalna i piękna. Projektowanie kuchni marzeń wymaga podejmowania trudnych decyzji i wyborów, oraz wzięcia pod uwagę wielu różnych czynników. Razem z marką Samsung przypominamy o kilku ważnych zasadach, które zagwarantują udany projekt kuchni.

Jakiej kuchni pragną nowoczesne kobiety?

Aranżacja kuchni powinna być zgodna z najnowszymi trendami i zapewniać komfort gotowania. Oznacza to, że kuchnia powinna być na równi ergonomiczna i modna. Nowoczesna kobieta jest osobą świadomą. Lubi gotować, ale nie chce na to poświęcać więcej czasu niż potrzeba. Aranżacja kuchni powinna być także modna, najchętniej w kolorach neutralnych. Razem z marką Samsung udowadniamy, że w kuchni można mieć wszystko!

Jak zaaranżować kuchnię idealnie dopasowaną do potrzeb?

Doskonała kuchnia to taka, które jest  w 100% dopasowana do indywidualnych potrzeb przyszłych użytkowników – jej powierzchnia jest optymalnie zagospodarowana, a sprzęt AGD przystosowany do stylu życia. Razem z marką Samsung podpowiadamy, jak mądrze zaprojektować kuchnię, tak aby gotowało się nam szybko, smacznie i przyjemnie, przez długie lata.

Strona 1 z 1

1