SALON I KUCHNIA

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SALON I KUCHNIA

DEKORATORNIA: jak urządzić salon z kuchnią. Pomysły z programu

DEKORATORNIA: jak urządzić salon z kuchnią. Pomysły z programu

Dekoratornia pokazuje, jak urządzić ciekawy salon z kuchnią. Wnętrza mieszkań w programie przechodzą niesamowitą metamorfozę i dziś wybraliśmy dla Was klika ciekawych propozycji na ładny salon z kuchnią.

Salon i kuchnia razem. Udane aranżacje salonu połączonego z kuchnią: zdjęcia wnętrz

Salon i kuchnia razem. Udane aranżacje salonu połączonego z kuchnią: zdjęcia wnętrz

Salon i kuchnia coraz częściej tworzą jedną, wspólną część dzienną. Salon z kuchnią integruje rodzinę. Aby sprzyjał udanym spotkaniom, zadbajmy o ładne aranżacje salonu. Prezentujemy ciekawe aranżacje salonu z kuchnią, które możecie powtórzyć u siebie w mieszkaniu. Galeria: zdjęcia wnętrz.

Salon z kuchnią w stylu skandynawskim. Prosta aranżacja wnętrz

Salon z kuchnią w stylu skandynawskim. Prosta aranżacja wnętrz

Właścicielka lubi aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim, dlatego swój salon z kuchnią urządziła w podobnym klimacie. Aranżacja salonu i kuchni jest rozświetlona przez białe ściany i jasną podłogę. Salon z kuchnią można pochwalić za prostotę i bezpretensjonalność. Efektowną ozdobą jest duża fototapeta w salonie, która nadaje wnętrzom klimatu.

SALON I KUCHNIA w grochy: bardzo energetyczna aranżacja kawalerki [26 m2] ZDJĘCIA

Ten niewielki salon i kuchnia znajdują się w bardzo małej kawalerce, o powierzchni 26 m2, z jednym narożnym oknem. Wygodne i ciekawe urządzenie salonu i kuchni w tak niewielkiej i nieregularnej przestrzeni było wyzwaniem dla właścicielki mieszkania i projektantki wnętrz, zwłaszcza, że właścicielka nie wyobrażała sobie swojej malutkiej kuchni bez zmywarki. Szczęśliwie udało się pogodzić wszystkie oczekiwania, a aranżacja salonu i kuchni w kawalerce dzięki zastosowaniu nietypowych rozwiązań zakończyła się pełnym sukcesem.

Dizajnerski SALON z KUCHNIĄ w barwach natury. Spokojne wnętrze dla rodziny

Salon z kuchnią utrzymany jest w spokojnych kolorach natury, ale materiały i wykończenie wnętrza dodało mu szyku i elegancji. Dizajnerskie meble i dodatki sprawiły, że salon z kuchnią nabrał nowoczesnego i dynamicznego charakteru.

Ciekawe kolory ścian salon i kuchnia. Inspiracje na kolory wnętrz

Wybraliśmy wnętrza, które mają ciekawe kolory ścian. Szukasz inspiracji na kolory ścian w salonie i kuchni? Obejrzyj naszą galerię wnętrz, sprawdź jak łączyć kolory ścian, jak podkreślić mocnym kolorem wybrany fragment wnętrza, jak zestawiać ze sobą kolory ścian i mebli.

SALON Z KUCHNIĄ w bieli. Jak urządzić mieszkanie z klasą

Salon z kuchnią tworzą wspólną część dzienną. Zostały urządzone w kolorze białym, dzięki temu salon z kuchnią jest przestronny i elegancki. We wnętrzu królują meble fornirowane orzechem amerykańskim, włoskie krajobrazy i rośliny. Aranżacja salonu z kuchnią jest klasyczna i przytulna. Biała kuchnia idealnie wtapia się w wystrój pokoju. Z takiego mieszkania nie chce się wychodzić.

Salon i kuchnia po skandynawsku: styl retro plus nowoczesne meble

Aranżacja wnętrza w mieszkaniu Agnieszki ma klimat rodem ze Skandynawii. Pani domu jest pod urokiem duńskiego wzornictwa. Podobają się jej odcienie pasteli i styl retro. Do tego nowoczesne meble, białe ściany i podłoga. Salon i kuchnia zostały połączone, co optycznie powiększa wnętrze.

Strona 1 z 1

1