REMONT KUCHNI

(21 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY REMONT KUCHNI

Metamorfoza kuchni: malowanie mebli kuchennych farbami kredowymi KROK PO KROKU

Metamorfoza kuchni: malowanie mebli kuchennych farbami kredowymi KROK PO KROKU

Nowa kuchnia w weekend? Nam się udało! Błyskawiczna metamorfoza kuchni bez wymiany żadnego mebla, czy skuwania niemodnych płytek. Koszt materiałów nie przekroczył 400 zł! Postanowiliśmy samodzielnie przetestować jak wygląda malowanie mebli kuchennych farbami kredowymi. Zobaczcie z jakim efektem przeprowadziliśmy weekendową metamorfozą kuchni "od kuchni"!

Szybki remont kuchni: jak odświeżyć płytki w kuchni - zrób to sam

Szybki remont kuchni: jak odświeżyć płytki w kuchni - zrób to sam

Remont kuchni w kilka chwil? Odświeżenie kuchni i tchnięcie we wnętrze drugiego życia nie zawsze wymaga gruntownych remontów. Czasem wystarczy jedynie niewielka zmiana, by wnętrze nabrało nowego blasku. Jak odświeżyć płytki w kuchennym wnętrzu? Prezentujemy banalnie prosty sposób na stare-nowe kafelki w kuchni!

TEMAT MIESIĄCA: Nowa kuchnia – czas na zmiany!

TEMAT MIESIĄCA: Nowa kuchnia – czas na zmiany!

Lato to czas remontów. Warto więc właśnie teraz spojrzeć nieco bardziej krytycznym okiem na własną kuchnię – serce domu, tętniące życiem miejsce, które skupia wokół siebie domowników. To właśnie w kuchni opowiadamy, jak nam minął dzień, prowadzimy ożywione dyskusje z przyjaciółmi czy „przy okazji” gotowania pomagamy dzieciom w lekcjach.

Stylowa biała kuchnia - jak połączyć nowe ze starym?

Natalia chciała jedynie wymienić blat, a zrobiła remont całej kuchni – skąd my to znamy! Zainspirowana zdjęciami skandynawskich wnętrz, urządziła ją w śnieżnej bieli, dodając stylowe elementy z duszą.

Remont kuchni: jak wybrać blat kuchenny? WIDEO

Wybór idealnego blatu do kuchni wcale nie jest łatwy! Zwracamy uwagę na jego funkcjonalność, odporność na zarysowania i oczywiście estetykę. Zobaczcie czym kierowować się się wyborze blatu kuchennego!

Remont kuchni: odnawiamy kuchnię krok po kroku [PORADY]

Powodów do remontu kuchni jest wiele. Mogą to być stare meble kuchenne, stłuczona płytka, zepsute AGD czy nieszczelna instalacja wodna. Bez względu na powód remontu powinniśmy się odpowiednio do niego zabrać. Sprawdźcie jak odnowić kuchnię krok po kroku!

Wymiana mebli kuchennych, czyli remont kuchni...od kuchni

Remont kuchni często wiąże się z wymianą mebli. Jest to znakomita okazja, by usprawnić dotychczasowe rozplanowanie zabudowy kuchennej. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań i wykorzystaj remont kuchni do stworzenia kuchni idealnej, na miarę swoich potrzeb! Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy, jak przejść bez szwanku przez wymianę mebli kuchennych.

BLAT DO KUCHNI: modne blaty kuchenne [WIDEO]

Blat kuchenny obowiązkowo musi znaleźć się w każdej kuchni. Pełni on rolę przede wszystkim praktyczną, ale coraz częściej również dekoracyjną. Sprawdźcie, jakie blaty są najmodniejsze i jak dopasować je do wnętrza!

Co na blat i ścianę w kuchni

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym są szczególnie ważne odporne materiały, przede wszystkim na blacie i ścianach. Podpowiadamy, co zrobić, aby powierzchnia robocza była nie tylko funkcjonalna, praktyczna, lecz także modna i ładna.

Remont mieszkania: jak się przygotować do remontu?

Remont w mieszkaniu to duże wyzwanie. Jak się do niego przygotować, aby przebiegał sprawnie i nie nadwyrężył domowego budżetu? Prezentujemy harmonogram prac remontowych! Dowiecie się z niego w jakiej kolejności przeprowadzać remont i w jakich porach roku nalepiej zabrać się za wymianę okien czy malowanie!

Remont kuchni

Planujesz duży remont w kuchni? Chcesz dostosować ją do swoich potrzeb i sprawić, żeby była bardziej praktyczna? Wystarczy dobry plan i zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań.

OZDOBY, DEKORACJE KUCHNI - Zrób to sam: kolorowa kuchnia, dekoracja ściany i lodówki

W zrób to sam pomysł na remont kuchni. Kuchnia potrzebowała szybkiej metamorfozy. Szpeciła ją biała lodówka. Punktem wyjścia do zmiany kuchni stała się dekoracja ściany w kuchni. Zrób to sam!

Wysoka i ciasna kuchnia

Cztery metry od podłogi do sufitu! Podobny standard miały zamkowe komnaty. Ta wysoka kuchnia potrzebowała pomysłu na okiełznanie nietypowej przestrzeni. Zobacz odważną kolorystycznie metamorfozę kuchni.

Mała kuchnia. Metamorfoza

Małe rozmiary kuchni sprawiły, że nie mogła funkcjonować jako odrębne pomieszczenie. Została otwarta na pokój dzienny, co sprzyja życiu rodzinnemu. Ozdobą kuchni stała się różowa ściana.

Kuchnia z fototapetą

Prowizoryczna kuchnia doczekała sie remontu. Właścicielka zmieniła ponure szafki w okleinie imitującej drewno. Wybrała białą zabudowę kuchenną. Wąskiej kuchni przestrzeni dodaje fototapeta.

Wygodna i jasna kuchnia w klasycznym stylu

Metamorfoza kuchni: od jaskrawej prowizorki do stonowanej, w pełni wyposażonej kuchni. Gospodarzowi trudno się było przyzwyczaić do braku mocnych kolorów, ale po kilku dniach docenił łagodnie pobudzające działanie jasnej kolorystyki mebli kuchennych oraz płytek ceramicznych.

DECOUPAGE: Szafki ozdobione metodą decoupage’u

Ozdabiamy szafki kuchenne metodą decoupage’u. Decoupage to metoda dekoracji znana od dawna. Wybraliśmy technikę serwetkową. Wymiana starych mebli kuchennych to duży wydatek. Na szczęście istnieją sposoby na to, by niewielkim kosztem przerobić je nie do poznania!

Dobry przepis na kuchnię

Przed tobą remont kuchni? Nie wiesz od czego zacząć? Śpieszymy z pomocą – podpowiadamy, jak zaplanować prace i wydatki, oraz pokazujemy co zrobić, aby poprawić ergonomię tego wnętrza.

Remont kuchni TANIM kosztem: jak ODŚWIEŻYĆ malowane ŚCIANY w kuchni

Nie trzeba wiele wysiłku i nakładów finansowych, aby kuchnia odzyskała blask, a odmalowane ściany długo pozostały czyste. Remont kuchni: radzimy, jak odświeżyć malowane ściany i zabezpieczyć je na przyszłość. Malowanie ścian - porady.

Remont kuchni: koszt. JAK TANIO WYREMONTOWAĆ KUCHNIĘ. Sprawdź, ile kosztuje remont kuchni

Remont mieszkania często sprawia więcej kłopotu niż wykańczanie nowego. Jeśli planujesz remont kuchni, oceń jego koszt. Łatwiej będzie ci zaplanować prace. Sprawdź: remont kuchni koszt.

Kuchnie projekty. Urządzanie KUCHNI: jakich BŁĘDÓW nie popełnić

Bez względu na to, czy czeka Cię urządzanie kuchni czy tylko remont kuchni, dobrze się przygotuj. Projektowanie kuchni to przede wszystkim stosowanie zasad ergonomii. Niezależnie od tego czy wymieniasz zabudowę kuchenną, czy tylko fronty szafek lub baterię, sprawdź jaki projekt kuchni jest dobry i jakich błędów nie popełnić.

Strona 1 z 1

1