RAMKI

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY RAMKI

Obrazy na ścianę! Aranżacja domowej galerii: praktyczne rady

Obrazy na ścianę! Aranżacja domowej galerii: praktyczne rady

Obrazy na ścianę nie mogą trafiać w sposób przypadkowy. W aranżacji domowej galerii warto się kierować sprawdzonymi zasadami lub... sięgnąć po sprytne triki. Prezentujemy jedne i drugie: klasyczne reguły ekspozycji obrazów w mieszkaniu i świeże pomysły. Wszystko po to, by efektownie rozwieszone obrazy faktycznie dekorowały wnętrze.

Domowa galeria w 5 krokach: modne dekorowanie ścian

Domowa galeria w 5 krokach: modne dekorowanie ścian

Domowa galeria może stać się miejscem magicznym – inspirującym, relaksującym, przywołującym dobre wspomnienia i myśli. Zobaczcie nasze pomysły na domową galerię: z inspiracjami, pamiątkami, sentymentami, talizmanami... w modnych złocieniach, miedziach, drewnie i w szarościach. Z nami zbudujesz atrakcyjną galerię domową w prostych 5 KROKACH!

Dekoracje wnętrz: 10 pomysłów na domową galerię zdjęć

Dekoracje wnętrz: 10 pomysłów na domową galerię zdjęć

Wieszanie na ścianach galerii zdjęć to jeden z najpopularniejszych rodzajów dekoracji wnętrz. Tworząc domową galerię, możemy w łatwy i efektowny sposób wyeksponować oprawione w ramki rodzinne zdjęcia albo uzupełnić naszą aranżację wnętrza kolażem fotografii autorstwa naszych ulubionych artystów. Potrzebujesz inspiracji przy tworzeniu tego typu dekoracji wnętrza? Oto 10 pomysłów na oryginalną galerię zdjęć!

Dodatki do domu w stylu ekologicznym. 20 POMYSŁÓW na eko dodatki!

Styl ekologiczny jest w modzie, a co za tym idzie pojawia się on nie tylko w aranżacji wnętrz, ale również w postaci dodatków. Ogromną popularnością cieszą się meble i dodatki wykonane z materiałów z odzysku. Zobaczcie jak łatwo odmienić wnętrze za pomocą kilku elementów dekoracyjnych. Prezentujemy Wam 20 POMYSŁÓW na dodatki w stylu eko!

Dekoracje z makaronu

Garść ciecierzycy i miarkę anyżu gwiaździstego dokładnie mieszamy. Po chwili dorzucamy farfalle i kilka conghiliette. Złoto gotowe! Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

ZRÓB TO SAM: jak ozdobić ramkę na zdjęcia? WIDEO

Ramka na zdjęcie nie powinna być banalna. Warto włożyć trochę serca, w jej dekorację, tym bardziej, że zazwyczaj w ramkę wstawiamy ulubione zdjęcia naszych bliskich. W ZRÓB TO SAM pokazujemy, jak sprawić, by ramka była elegancka i oryginalna. 

Plakat cię urządzi

Plakat pozwoli łatwo, niebanalnie, a na dodatek niedrogo zmienić wystrój mieszkania, i to niezależnie od tego, czy lubisz styl romantyczny, czy nowoczesny.

Reprodukcje kwiatów. Ozdoby do salonu

Jeśli lubisz kwiaty, udekoruj nimi salon. Portrety ulubionych letnich kwiatów opraw w jednakowe ramki i zawieś rzędami nad kanapą w pokoju dziennym. Wniosą do wnętrza kolor i pogodny nastrój.

Kwiaty na obrazach

Portret ulubionych kwiatów wniesie do salonu kolor i pogodny nastrój. Wystarczy oprawić go w ładne ramki i powiesić na ścianie.

Oprawiamy obrazy

Styl wyposażenia warszawskiego domu jest ściśle związany z kolekcją obrazów właściciela. Każdy z nich oprawiono w ramę o wyszukanym, indywidualnym charakterze.

ZRÓB TO SAM: dekorujemy ramkę lustra WIDEO

W Zrób to sam pokazujemy, jak ładnie udekorować ramkę lustra. Ramka będzie taka, jak chcesz i niepowtarzalna. Poza tym łatwo ją dopasujesz do wystroju wnętrza. Ten pomysł nas zauroczył i zainspirował do własnych artystycznych działań. Dekoracyjna ramka: ZRÓB TO SAM.

Strona 1 z 1

1