PRZYTULNE WNĘTRZA

(18 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PRZYTULNE WNĘTRZA

Kuchnia w stylu francuskim: aranżacja stylowej kuchni

Kuchnia w stylu francuskim: aranżacja stylowej kuchni

Aranżacja przytulnej kuchni w stylu francuskim. Pani domu nie jeste fanką nowoczesnych kuchni. W swojej kuchni chciała mieć ciepło, które sprawia, że w takim wnętrzu miło jest przebywać. Kuchnia w jasnych kolorach ze stylowymi meblami: oto klasyczna aranżacja rodem z Francji.

KONKURS: Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu ROZWIĄZANY! Obejrzyj nagrodzone GALERIE!

KONKURS: Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu ROZWIĄZANY! Obejrzyj nagrodzone GALERIE!

Konkurs "Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu" ROZWIĄZANY! Obejrzyj wyróżnione galerie konkursowe z przytulnymi aranżacjami i zobacz komu w nagrodę przypadły wyjątkowe biokominki marki Kratki.pl!

KONKURS: Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu! Weź udział i wygraj biokominek!

KONKURS: Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu! Weź udział i wygraj biokominek!

Jeśli masz w swoim domu ulubiony kąt - dopieszczony, przytulny, urządzony po Twojemu i skrojony na miarę potrzeb - pokaż go w  KONKURSIE "Najcieplejsze Miejsce w Twoim Domu" i wygraj ciepłą nagrodę! Wymarzony na długie, jesienne wieczory w domowym zaciszu biokominek firmy Kratki.pl może być Twój już tej zimy!

Styl skandynawski: prosta droga do nowoczesnego i efektownego wnętrza

Styl skandynawski jest już od kilku lat bardzo modnym motywem w projektowaniu wnętrz. Nic dziwnego – wnętrza skandynawskie to połączenie funkcjonalności, prostoty i przytulności zarazem.

MM 4/2017 - Przytulnie po skandynawsku: Urszula i Wojciech z Warszawy

Ula i Wojtek mieszkają za granicą, ale marzyli o nastrojowym lokum w Polsce. Klimat warszawskiej kamienicy im odpowiadał, a aranżacja łącząca stare z nowym dawała obietnicę życia w wyjątkowym domu. W jego urządzeniu pomogła im projektantka Joanna Kroh, która opowiada, jak z tym zadaniem sobie poradziła

Świetlne iluminacje: światło do salonu, które tworzy nastrój i podkreśla detale

Oświetlenie we wnętrzach to ostateczny szlif, który decyduje o efekcie całości. Dobrze zaprojektowane sprawi, że spojrzymy na przestrzeń z innej perspektywy.

Aranżacja: przytulna kuchnia z tapetą w jasnych kolorach

Kuchnia z tapetą jest elegancka i przytulna, urządzona w ciepłych i jasnych kolorach. Założeniem było, że wygląd kuchni nie może kontrastować z wystrojem i atmosferą salonu. Dlatego wnętrza kuchni wprowadzono tapetę. Projekt kuchni: Sojka & Wojciechowski.

Sekrety przytulności jesiennego wnętrza

Jesień to czas metamorfoz. Odmieniamy dom, otulamy go miękkimi tkaninami.

Przytulne wnętrza domu dla dużej rodziny: inspirująca aranżacja

Dom to zaadaptowany budynek po szwalni. Właściciele stworzyli aranżację wnętrza domu pełną spokoju i światła. Żyją tu w zgodzie ze sobą i naturą. Dom urządzony jest w dwóch stylach - klasycznym i nowoczesnym, które się przenikają i uzupełniają.

Jesienny kąt: jak urządzić przytulny kącik na jesienne wieczory? 5 ZŁOTYCH ZASAD!

Jak urządzić domowy kącik do czytania na długie jesienne wieczory? Jakie elementy wprowadzą przytulność i ciepło do wnętrza? Przepastne fotele, aksamitne poduchy, zwierzęce skóry i ciepłe światło z kominka... czy może proste siedziska, monochromatyzm i gra fakturami? Zainspiruj się ciekawymi pomysłami na domowy kącik do czytania!

Tkaniny we wnętrzu: jak eksponować tkaniny we wnętrzu, by stało się przytulne?

Jak otulić wnętrze na pierwsze jesienne chłody? Czy gatunek materiału ma znaczenie? Jak wprowadzić miękki i ciepły klimat do wnętrza salonu czy sypialni? Dowiedz się jakie elementy wyposażenia możesz łatwo wymienić w zalezności od sezonu, a co za tym idzie - jak stworzyć przytulne wnętrza na jesień wraz z pierwszymi chłodami.

 Przytulne wnętrza w kolorze czarnym, białym i szarym

Aranżacja wnętrz jest utrzymana w trzech kolorach: białym, szary i czarnym. Wnętrza są przytulne, stylowe, ciepłe. Białe ściany okazały się świetnym tłem dla mebli i dodatków. Potem niektóre fragmenty zyskały różne odcienie szarości. Obejrzyjcie ładne czarno-białe wnętrza w mieszkaniu o pow. 70 m2.

Dom na Mazurach: wiejska chata z oknami na sad

Marek i Agnieszka przeprowadzili się z Warszawy na ukochane Mazury. Wyremontowali wiejski dom. Dom na wsi urządzili przytulnie i staroświecko, w stylu rustykalnym. Cały czas wzbogacają swoją wiejską chatę nowymi skarbami z targów staroci.

Dom na Mazurach. Marzenia się spełniają

Trzy lata temu Małgosia i Andrzej Pestkowscy zbudowali dom wiejski w Krutyni. Na Mazurach nowo odnaleźli samych siebie. On, wiceszef wydawnictwa prasowego, zajął się ogrodem i robotami ciesielskimi. Ona ze swojej pasji urządzania wnętrz zrobiła nowy zawód.

Uroda rzeczy powszednich. Pasja dekorowania domu

Roma Roman jest scenografką. Od dziecka marzyła o domu za miastem, w którym wszystko byłoby według jej pomysłu. Pragnienie się spełniło. Teraz największą radość sprawia jej wymyślanie nowych dekoracji. Stroiki z gałązek i ciasteczek z witrażem są pełne uroku.

Słoneczny salon. Przytulny pokój dzienny

Jeśli chcemy dłużej cieszyć się kolorami lata, możemy zadbać o słoneczny wystrój salonu, odpowiednio dobierając meble, tkaniny i dekoracje. Ciepłe kolory sprawią, że salon będzie przytulny.

Styl hygge: aranżacja wnętrz w zgodzie z duńską filozofią szczęścia

Styl skandynawski cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Ale w ostatnim czasie uwaga skupiona jest na Danii, gdzie panuje filozofia hygge. Najprościej mówiąc, chodzi o celebrowanie drobnych przyjemności, co stanowi prosty klucz do szczęścia. Najlepszy do tego jest zaś dom. Sprawdź, jak urządzić wnętrze w stylu hygge.

Przytulne wnętrze czyli zimowe wnętrz ocieplanie!

Ciepłe materiały dosłownie i w przenośni otulają zimowe wnętrza łagodnym i przytulnym ciepłem. Wyeksponowane w nieoczywistym pojemniku czy koszu bądź wyróżniające się na tle monochromatycznej aranżacji graficznym wzorem tekstylia, potrawią określić stylowo wnętrze i wprowadzić nienazwaną atmosferę "dłuższej chęci przebywania".

Strona 1 z 1

1