PRZEDPOKÓJ

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PRZEDPOKÓJ

Ponadczasowe wieszaki. Stylowy przedpokój

Ponadczasowe wieszaki. Stylowy przedpokój

Wieszaki na ubrania potrafią być naprawdę stylowe i ponadczasowe. Dlatego warto, aby taki mebel ozdabiał każdy przedpokój. Szczególnie jeśli wieszak (Paged Meble) wykonany jest tradycyjną metodą gięcia drewna, i ma różne odsłony kolorystyczne, dzięki czemu będzie pasował do każdego przedpokoju.

PRZEDPOKÓJ - jaki KOLOR ŚCIAN wybrać. Przedpokój w trzech aranżacjach - ZDJĘCIA

PRZEDPOKÓJ - jaki KOLOR ŚCIAN wybrać. Przedpokój w trzech aranżacjach - ZDJĘCIA

Ten sam przedpokój, lecz trzy różne zestawienia kolorów powodują, że wnętrze nabiera innego charakteru. Przedpokój niebieski, czerwony czy czarny? Prezentujemy trzy aranżacje przedpokoju. Są to te same przedpokoje, różnią się tylko kolorem.

Hol w stylu kolonialnym. Klasyczna aranżacja przedpokoju w ciepłych brązach

Hol w stylu kolonialnym. Klasyczna aranżacja przedpokoju w ciepłych brązach

Hol prowadzący do mieszkania urządzono w kolonialnym stylu. Meble do przedpokoju wyglądają jak antyki, choć nimi nie są. Klasyczna aranżacja przedpokoju z akcentem na naturalne kolory i materiały sprawiła, że wnętrze nabrało ciepłego charakteru.

Meble do przedpokoju: szafka na buty

Wygodny przedpokój nie może być zagracony. Urodzie przedpokoju nic nie szkodzi bardziej niż szeregi butów stojących na widoku. Kup szafki na buty i schowaj wszystkie. Na rynku dostępny jest duży wybór mebli do przedpokoju, które będą także ozdobą wnętrza.

10x efektowny PRZEDPOKÓJ czyli jak zrobić dobre wejście. Inspiracje z PRAWDZIWYCH WNĘTRZ

Nawet mały, ciemny i nieustawny przedpokój może stać się efektowny. Nie wierzysz? Zobacz nasze ZDJĘCIA. Efektowny przedpokój: 10 INSPIRACJI z prawdziwych wnętrz.

ARANŻACJA PRZEDPOKOJU: 5 praktycznych porad na urządzenie przedpokoju

Pięknie urządzony przedpokój jest miłym zaproszeniem do mieszkania, ale też wizytówką wnętrza. Ale ładna aranżacja przedpokoju, to nie wszystko, bowiem wnętrze musi być też praktyczne. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę w aranżacji przedpokoju. Ładny przedpokój - zdjęcia w galerii.

BITWA O DOM: aranżacja przedpokoju w programie ZDJĘCIA

Aranżacja przedpokoju w Bitwie o dom okazała się niełatwym wyzwaniem. W końcu przedpokój to wizytówka mieszkania. Zobacz jak z przedpokojem poradzili sobie uczestnicy w programie Bitwa o dom.

 Industrialny przedpokój. Surowa aranżacja przedpokoju

Przedpokój w stylu industrialnym sprawia wrażenie niewykończonego. Aranżacja przedpokoju ze starymi deskami w ciepłym kolorze drewna łagodzi surowy charakter wnętrza. Czy to ciekawy pomysł na przedpokój?

Mały przedpokój: ciekawe pomysły i super aranżacje przedpokoju

Mały przedpokój tylko pozornie jest niewiele znaczącym wnętrzem. Mądrze zaaranżowany przedpokój to zapowiedź porządku w całym mieszkaniu. W końcu to jego wizytówka. Nie wystarczy więc, by przedpokój był praktyczny. W naszym poradniku mamy dla was mnóstwo podpowiedzi i ciekawych rozwiązań do przedpokoju.

Funkcjonalny przedpokój. Robimy wieszak na rower w przedpokoju

Rower to niezastąpiony środek transportu nie tylko dla zielonych dbających o zdrowie i sylwetkę. Rower w przedpokoju to zawalidroga, która na dodatek brudzi ścianę i podłogę. Gdzie trzymać rower? A gdyby tak zrobić efektowny i praktyczny wieszak w przedpokoju? Tak zagosopdarowany przedpokój będzie ładny i funkcjonalny.

Urządzamy mały przedpokój: praktyczne wskazówki aranżacji przedpokoju

Mały przedpokój i brak pomysłu, jak go urządzić - to bolączka wielu osób. Aranżacja przedpokoju powinna być funckjonalna i pełnić funkcje reprezentacyjne. Podpowiadamy, co powinien uwzględniać projekt małego przedpokoju. Jak urządzić mały przedpokój: wskazówki.

Kiedy zrezygnować z PRZEDPOKOJU? Radzi architekt

Przedpokój nie zawsze się sprawdza. Zwłaszcza gdy jest nieustawny, a metraż mieszkania mały. Można wówczas w przedpokoju urządzić kuchnię albo przedłużyć przestrzeń dzienną. Zobacz, co radzą fachowcy, kiedy warto włączyć przedpokój do części dziennej.

Urządzamy przedpokój: pierwsze wrażenie

Przedpokój - choćby niewielki - urządź pięknie jak pokój: z obrazami, wazonami, lustrem. Aranżacja przedpokoju oprócz tego, że ładna, musi być wygodna. Dlatego meble do przedpokoju, takie jak wieszak i szafka na obuwie muszą mieć należne im miejsce.

PRZEDPOKÓJ - ARANŻACJE WNĘTRZ: Ciekawe, MODNE, INSPIRUJĄCE dekoracje w przedpokoju

Przedpokój wąski, ciasny, słabo oświetlony. W takim przedpokoju nie zaszalejmy z meblami. Postawmy więc w aranżacji przedpokoju na ładne dodatki wnętrzarskie i dekoracje. Kolorowe wieszaki lub naklejki nie zajmą cennej przestrzeni, a sprawią że przedpokój nie będzie nudny i nijaki.

Urządzamy przedpokój ciemny i wąski. Ruchome wizualizacje przedpokoju

Długi, wąski i ciemny przedpokój jest trudny do urządzenia. Architekt wnętrz proponuje ciekawe rozwiązania aranżacyjne i projekty przedpokoju. Możesz je obejrzeć dzięki specjalnie przygotowanym ruchomym wizualizacjom przedpokoju.

Miejsce na rower - szablon

Zamieszczamy szablon do pobrania, który będzie potrzebny do wykonania wieszaka na rower w przedpokoju.

Strona 1 z 1

1