PRYSZNIC

(30 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PRYSZNIC

Doskonałe rozwiązanie do każdej łazienki: panel natryskowy Garda II

Doskonałe rozwiązanie do każdej łazienki: panel natryskowy Garda II

Panel Garda II to udoskonalona wersja tradycyjnych natrysków, który pasuje do stylu każdej łazienki! Przyznajemy REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” systemowi Garda II marki Ferro za doskonałe połączenie jakości, wyglądu i praktycznych funkcji.

Wybieramy do łazienki kabinę prysznicową

Wybieramy do łazienki kabinę prysznicową

Dobór do łazienki odpowiedniej kabiny prysznicowej nie jest rzeczą prostą. Kabina prysznicowa powinna spełniać wymagania użytkowników oraz być dopasowana do wielkości i kształtu łazienki.

Kabiny prysznicowe - z brodzikiem czy bez?

Kabiny prysznicowe - z brodzikiem czy bez?

Wybierając kabiny prysznicowe powinniśmy się kierować podstawowymi wytycznymi funkcjonalnymi. Łazienki, w których zamontowano kabiny prysznicowe wydają się większe. Jak wybrać kabiny prysznicowe? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

Urządzamy łazienkę - komfortowa kabina prysznicowa i brodzik

Podpowiadamy, co zrobić, aby kabina prysznicowa w łazience była wygodna. Jak ją wykończyć, aby czuć się w tym małym wnętrzu komfortowo. Czy do kabiny prysznicowej potrzebny jest koniecznie brodzik?

Prysznic XXI wieku: wielofunkcyjne natryski i deszczownie, kabiny walk-in

Tradycyjne kabiny są już passé. Dziś prysznice umiejscawiamy za transparentną taflą szkła lub całkiem w wolnej przestrzeni. Jeśli w kabinie, to designerskiej, korespondującej z architekturą otoczenia.

Prysznic XXI wieku: wielofunkcyjne natryski i deszczownie, kabiny walk-in

Tradycyjne kabiny są już passé. Dziś prysznice umiejscawiamy za transparentną taflą szkła lub całkiem w wolnej przestrzeni. Jeśli w kabinie, to designerskiej, korespondującej z architekturą otoczenia.

Łazienka dla pary zaprojektowana z myślą o przyszłości. Połączenie kabiny prysznicowej z wanną.

Właściciele tej łazienki są młodym małżeństwem, w tej chwili plany posiadania potomstwa są dla nich odległe. Kupione w warszawskiej dzielnicy Włochy mieszkanie to ich docelowe lokum i nie zamierzają się z niego wyprowadzać. Chociaż sami o tym nie pomyśleli, projektantka przekonała ich, by przy projektowaniu łazienki wzięli po uwagę dalszą perspektywę, czyli przyszłe pojawienie się dzieci.

Brodzik z konglomeratu

Do brodzików akrylowych czy stalowych przyzwyczajeni są wszyscy. Alternatywą dla nich są brodziki z konglomeratów i kamieni naturalnych. Zobacz, jak możesz ten materiał zastosować w łazience.

Projekt łazienki: wanna i prysznic w jednym wnętrzu

Projekt łazienki z wanną i prysznicem to marzenie wielu z nas. Wnętrze kąpielowe, które nie wymaga od na kompromisów, a z łatwością pomieści oba te sprzęty to sytuacja wprost idealna. Prezentujemy projekty łazienek, które efektownie łączą prysznic i wannę w jednym pomieszczeniu.

Prysznic bez brodzika, czyli estetyczne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki

Nowoczesna łazienka to wnętrze, którego wyznacznikami jest komfort użytkowania, ponadczasowa estetyka, a także praktyczne rozwiązania. Projekt łazienki musi ściśle odpowiadać naszym potrzebom, zapewniać niezwykle komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Coraz częściej stawiamy także na niecodzienny design. Idealnym rozwiązaniem uwzględniającym wszystkie te elementy są nowoczesne prysznice bez brodzika.

Nowoczesna łazienka: prysznic bez brodzika

Prysznic bez brodzika to bardzo praktyczne, efektowne i nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne. Z tego względu, urządzając nowoczesną łazienkę, warto zastanowić się nad wydzieleniem w niej miejsca na prysznic z odpływem wody w podłodze lub ścianie, zamiast kupować gotową kabinę z brodzikiem. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy przygotowywaniu w łazience miejsca na prysznic bez brodzika.

Łazienka na poddaszu - ustawiamy sprzęty

Łazienka na poddaszu może mieć niepowtarzalny klimat. Najważniejsze jednak, żeby wnętrze było wygodne. Podpowiadamy, jak w łazience pod skosami ustawić wannę, umywalkę, sedes.

Prysznic w małej łazience: 10 inspiracji na prysznic w niewielkiej łazience

Prysznic w małej łazience jest idealnym rozwiązaniem, gdyż nie zajmuje wiele przestrzeni i pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca. Prezentujemy 10 inspiracji na prysznic w małej łazience, dla wszystkich którzy zastanawiają się jak urządzić łazienkę.

Łazienka w stylu skandynawskim z prysznicem i wanną. Kosztorys, porada architekta

Wystarczyło przesunąć ścianę, by w małej łazience zmieściły się i wanna, i prysznic. Umywalka zajęła miejsce dawnej kabiny. Nowy natrysk pojawił się w miejscu pralki, która wyniosła się do kuchni. Tylko toaleta nie zmieniła lokalizacji. Sprzęty pasują teraz do siebie jak w układance tworząc spójną aranżację w stylu skandynawskim.

Natrysk bez brodzika - jak go zrobić

Prysznic z płaskim brodzikiem albo zupełnie bez niego. Te dwa rozwiązania zyskują popularność i w małych łazienkach, i dużych pokojach kąpielowych. Podpowiadamy, co wziąć pod uwagę, by cieszyć się natryskiem na dobrym poziomie.

Projekt łazienki: TOP 5 w łazience, czyli najczęstsze schematy i rozwiązania

Projekt łazienki w stylu klasycznym, nowoczesnym czy może wnętrze z nutką glamour? To bez znaczenia. Okazuje się, że niezależnie od stylu, w jakim zdecydujemy się urządzić naszą łazienkę, bardzo często powielamy te same schematy, stosujemy podobne rozwiązania. Biała łazienka czy kolorowa? Pokój kąpielowy z wanną czy z prysznicem? Modny minimalizm czy zdobne wnętrze? Sprawdź, co króluje w naszych łazienkach!

Projektowanie łazienek. Wybieramy prysznic

Projektowanie łazienek bez błędów. Radzimy, jaki wybrać prysznic, jak go dopasować do wielkości łazienki i jej wyposażenia. Podpowiadamy, jak dobrać wyposażenie łazienki: czyli kabinę, brodzik i baterię. Co to jest deszczownia.

Łazienka w kółka. Urządzamy małą łazienkę

Na niewielkiej powierzchni liczy się każdy centymetr. Odpowiednie rozplanowanie pozwoli w pełni ją wykorzystać. Stonowana kolorystyka i graficzne wzory wprowadzą wrażenie większej przestrzeni.

Nowoczesna łazienka, w której płytki ceramiczne są inspirowane Meksykiem

Jak powiększyć małą łazienkę i stworzyć czytelny, graficzny układ wnętrza a także zyskać więcej miejsca? Takie wyzwanie podjęły płytki ceramiczne. Tradycyjny materiał wykończeniowy stworzył nowoczesną i piękną łazienkę.

Prysznic bez granic

Projektanci nowoczesnych wnętrz uznali, że zarówno dla naszej wygody, jak i urody łazienki, z kabin prysznicowych mogą zniknąć tradycyjne brodziki, a ich funkcję przejąć podłogi lub specjalne panele.

Kabina prysznicowa w łazience jak szafa kąpielowa

Kabina prysznicowa to miejsce porannego orzeźwienia, deszczu na życzenie, zbawiennego hydromasażu. Zobacz nasz pomysł na kabinę prysznicową w łazience.

Łazienka: co zamiast kabiny prysznicowej

Co wybrać do łazienki: wannę, brodzik czy kabinę prysznicową? A może jeszcze inaczej - zaprojektować ciekawe, niebanalne otoczenie prysznica bez tradycyjnej kabiny prysznicowej?

Kotara prysznicowa

Ta prysznicowa kotara łamie konwencję gatunku. Stworzona nie tylko do ochrony i dyskrecji, swoim dekoracyjnym potencjałem wypędzi nudę z łazienki.

Relaks pod prysznicem

Nowoczesny zestaw prysznicowy sprawi, że pod prysznicem odprężysz się w miękkich strugach deszczu, wzmocnisz ciało masażem i nawilżysz skórę mgiełką.

Wanna i prysznic w jednej łazience

Niewielki metraż wnętrza nie musi oznaczać rezygnacji z komfortowej kąpieli. Na poczucie wygody ma bowiem wpływ również dobrze zaplanowane i dobrane wyposażenie

Strona 1 z 2

1 2