PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Hagerhome – projektowanie detali wnętrz nigdy nie było tak proste

Hagerhome – projektowanie detali wnętrz nigdy nie było tak proste

Projektowanie wystroju wnętrz to stosunkowo duże wyzwanie dla każdego dekoratora, a tym bardziej dla osób niezajmujących się tym zawodowo. Często podczas wykończenia wnętrz skupiamy się na wyborze kolorystyki, faktury ścian czy podłogi oraz na meblach. Te elementy jednak nie stanowią o charakterze pomieszczenia. Dopiero detale, takie jak łączniki czy gniazda dopełniają nasze wnętrze. Hagerhome w nowym obliczu strony www.hagerhome.pl inspiruje do tworzenia osobistych, wyjątkowych wnętrz dzięki zastosowaniu łączników Berker by Hager.

Architektura wnętrz. Gdzie ją studiować, jak się tam dostać i czego się spodziewać?

Architektura wnętrz. Gdzie ją studiować, jak się tam dostać i czego się spodziewać?

Jest w Polsce wiele osób zainteresowanych studiowaniem architektury wnętrz. Dobrze się zatem składa, że całkiem sporo polskich uczelni oferuje studia na takim kierunku. Projektant wnętrz to jednak nieregulowana i złożona profesja, dlatego wypada dokładnie zbadać, co mogą nam zaoferować poszczególne szkoły wyższe. Przyglądamy się, jak wygląda oferta rekrutacji na rok akademicki 2019/2020.

Czas na zmiany!

Czas na zmiany!

Zamiast wydawać pieniądze na nowe buty czy torebkę, wolę kupić kolejny kubek lub... szlifierkę! – mówi z przekorą Agnieszka Chlebda z Trzebini, miłośniczka projektów DIY, fotografka i projektantka wnętrz.

Power net+: darmowe programy do projektowania wnętrz

Power net, czyli darmowe programy do projektowania wnętrz, pozwolą nam poeksperymetować z własnym mieszkaniem. Używając programu do aranżacji wnętrz, możemy sprawdzić różne rozwiązania oraz to, jak wpłyną na charakter i styl wnętrza. Wizualizacja pomysłów pozwala na bieżąco je weryfikować.

Projektowanie wnętrz. Projekty wnętrza domu i meble retro

Ania i Krzysztof kupili dom z okresu międzywojennego w centrum Poznania. Projektowanie wnętrz wzięli na siebie. Postawili na stylowe wnętrza. Duży dom zdobią meble retro i stylowe dodatki. Projekty wnętrza domu są pełne elegancji i harmonii.

Mam intuicję do wnętrz. Jak urządzić elegancki salon

Na pierwszy rzut oka aranżacja salonu jest wyważona. Gdy przyjrzeć się wystrojowi mieszkania bliżej, ujawniają się ukryte emocje. To one sprawiają, że elegancki salon jest niezwykły. Projekt wnętrz właścicielka wykonała sama i podpowiada nam, jak urządzić nowoczesny salon. W aranżacji wnętrza postawiła na klasykę i spokojne kolory mieszkania. Bardzo starannie zostały wybrane wszystkie meble i ozdoby.

Jak urządzić kawalerkę. ZDJĘCIA: Mieszkanie jak loft

Kawalerka kupiona na rynku wtórnym była ciasna i nieustawna. Właścicielka, architektka wnętrz, zastanawiała się jak urządzić kawalerkę, by była wygodna i ładna.

Aranżacja wnętrz. Vintage, dizajn i humor

Wnętrza śmiałe i fantazyjnie urządzone, udowadniają, że w aranżacji wnętrz potraktowane swobodnie cytaty z Renesansu mogą świetnie współistnieć z zastosowanymi całkiem serio nowoczesnymi meblami z lakierowanego MDF-u. Kasia i Marcin, para menedżerów z branży finansowej, zrealizowali swoje śmiałe fantazje wnętrzarskie w 115-metrowym apartamencie na Ochocie.

Mieszkać, kochać i podziwiać

Zieleń w aranżacji to coś więcej niż tylko chwilowy trend – to barwa, która zawojowała wnętrzarski świat.

MM 7/2016 - Rozważna czy romantyczna?: Kamila Urzędowska spod Krakowa

Kamila utkała dom z marzeń i słabości do rzeczy pięknych, inspirowanych francuskim szykiem i angielskimi różami. Przestronny, jasny, elegancki – dziś jest jej wizytówką, a zarazem miejscem, w którym może się wyciszyć i poczuć w pełni u siebie…

W poszukiwaniu straconego czasu

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że kult prędkości zawładnął współczesnym światem. Pośpiech towarzyszy nam niemal na każdym kroku – w pracy, na zakupach, u lekarza. Nawet w domu i na urlopie, czyli w sytuacjach, kiedy teoretycznie powinniśmy przystopować. Gdziekolwiek jedziemy, skądkolwiek wracamy.

Co może dla nas zrobić architekt wnętrz? Czy warto zamówić projekt wnętrz?

Architekt wnętrz zajmuje się urządzaniem mieszkań. Często zastanawiamy się, czy warto skorzystać z porad architekta wnętrz? Ile kosztuje projekt wnętrz? Przeczytaj nasz poradnik i przygotuj się do spotkanian z architektem wnętrz. Pamiętaj, że architekt wnętrz może z mieszkaniem zrobić praktycznie wszystko, projekty wnętrz uwzględniają prace od wyburzenia ścian, przez zaprojektowanie mebli na indywidualne zamówienie, do wyboru kolorów i tkanin. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Darmowe programy do projektowania wnętrz: obudź w sobie dekoratora!

Masz smykałkę do projektowania? Twoje pomysły czekają jedynie na ich wizualizację? Ten artykuł jest dla ciebie! Już nie trzeba być absolwentem politechniki ani zawodowym architektem wnętrz, by móc przenieść na platformę cyfrową własne wyobrażenie swojego domu, jego wnętrza czy choćby koloru ścian. Sprawdź możliwości darmowych programów do projektowania wnętrz!

Strona 1 z 1

1