PROJEKT MIESZKANIA

(20 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PROJEKT MIESZKANIA

Ścianki działowe. Z czego je budować i gdzie je stosować?

Ścianki działowe. Z czego je budować i gdzie je stosować?

Układ ścianek działowych w mieszkaniu nie jest ostateczny. Zazwyczaj zakres możliwych działań w obrębie precyzyjnego podziału pomieszczeń jest znaczny. Istniejące ścianki możemy usuwać w całości lub częściowo, możemy stawiać nowe – w różnych kształtach i z różnych materiałów. Co trzeba wiedzieć w temacie ścianek działowych?

MM 10/2017 - Z miłości do sztuki: Mariola Ślepowrońska z Gdańska

MM 10/2017 - Z miłości do sztuki: Mariola Ślepowrońska z Gdańska

Mariola urządziła swój nowy dom w niewiele ponad trzy miesiące. Inspiracją były dla niej ukochane obrazy oraz wymarzone marokańskie płytki, które nadały ton całemu wnętrzu.

Projekt wnętrz: styl artystyczno-industrialny i PRL-owski duch w oryginalnym projekcie mieszkania

Projekt wnętrz: styl artystyczno-industrialny i PRL-owski duch w oryginalnym projekcie mieszkania

Oto projekt wnętrz z prawdziwego mieszkania łączący różne style. Czy styl industrialny z nutą artystycznego zacięcia może iść w parze z PRL-owskim wzornictwem rodem z lat 50. i 60. ubiegłego wieku? Tak! Efektem jest niezwykły projekt mieszkania urządzonego w całkiem krótkim czasie, a wyglądającego, jakby obrastało w sprzęty przez lata. O projekt wnętrz przepięknego 180-metrowego apartamentu zadbało Luuq Design Studio.

Projekt wnętrz mieszkania na wzór stylu skandynawskiego

Projekt wnętrz z wyraźnym nawiązaniem do stylu skandynawskiego. Wnętrze mieszkania malujące się jako oaza spokoju, której naturalna baza pozwoli elastycznie kształtować aranżację i dopasowywać ją do potrzeb i oczekiwań lokatorów. Pozorna neutralność, która zmieniając kolor czy detal aranżacji pozwoli nieznacznie zmienić charakter i temperaturę wnętrza. 

Aranżacja wnętrz : ekstrawagancka kawalerka z wyjątkowym projektem łazienki i ścianami z luster!

Ten wyjątkowy projekt mieszkania przemienił kawalerkę – tylko 35m2 - w przestronny, dający oddech apartament.  Projekt łazienki  i ściany z luster stanowią o sile i wyjątkowości tego projektu mieszkania. Zobaczcie zdjęcia z realizacji mieszkania jak magiczne pudełko!

Wyjątkowy projekt mieszkania: sypialnia z łazienką! Prawda, że ładnie?

Sypialnia z łazienką, jako połączona przestrzeń, to ciekawy fragment dobrego projektu mieszkania. Jak to zrobić, by połączone ze sobą, a jednocześnie otwarte przestrzenie sypialni z łazienką spełniały swoją funkcję i jednocześnie zapewniały intymność właścicielom? Czy to w ogóle możliwe?

Minimalizm w kolorze białym. Świetny projekt mieszkania w stylu nowoczesnym

Czy we wnętrzu w stylu nowoczesnym i to w kolorze białym da się mieszkać? Oczywiście, że tak! Zobaczcie doskonały projekt mieszkania w stylu nowoczesnym w kolorze białym. Niesamowita dbałość o szczegóły w projekcie mieszkania przyniosła znakomity rezultat. Zobaczcie zdjęcia z realizacji tego polskiego projektu.

Czy mieszkanie w kolorze białym może być przytulne? Śliczny projekt mieszkania

Piękny projekt mieszkania w kolorze białym. Gra faktur, materiałów i odcieni bieli jest podstawą projektu mieszkania w kolorze białym. Najtrudniejsza w takim projekcie mieszkania jest konsekwencja w doborze mebli, oświetlenia i dodatków w całym mieszkaniu. Ale jest to do zrobienia. Zobaczcie śliczny projekt mieszkania w stylu romantycznym!

Czy styl vintage jest ponadczasowy? Na czym polega vintage?

Styl vintage, oprócz mody odnalazł swoje miejsce także w projektowaniu mieszkań. Styl vintage, to nic innego jak łączenie przeciwieństw. Wnętrza mieszkań w stylu vintage są zazwyczaj wyjątkowe i niepowtarzalne. Zawsze będą się różniły od pozostałych i to właśnie jest w nich piękne.

Mieszkanie z książkami: dyskretny urok czy total look?

Książki w domu były, są i będą. Ale jak zrobić dobry projekt mieszkania z dużą ilością książek? Co wziąć pod uwagę? Czy ilość książek w domu, styl mieszkania, czy jedno i drugie? Nadchodzi ulubiony czas miłośników dobrej książki – długie jesienne i zimowe wieczory…

Jak urządzić mieszkanie. Białe wnętrza nie są nudne

Aneta, Michał i ich dwóch synów zdecydowali się na to mieszkanie ze względu na 100-metrowy taras. Zamówili projekt mieszkania  i sądzili, że otrzymają gotową koncepcję. Tymczasem uczestniczyli w fascynującym procesie aranżacji wnętrz i uczyli się, jak urządzić mieszkanie. Wystrój wnętrza zaczęli od hiszpańskich inspiracji, doszli do nowoczesnej bieli, mocnych barw i klasyków dizajnu. Stworzyli białe mieszkanie, pomimo iż założenia były zupełnie inne.

Stare mieszkanie i nowoczesne meble. Zmienny wystrój wnętrza

Niewielkie mieszkanie w kamienicy, na Starej Ochocie, zamieszkane jest przez Agnieszkę i Grzegorza. Razem prowadzą pracownię projektową „studio.o”. Dlatego wspólnie postanowili stworzyć projekt mieszkania, a następnie wziąć się za urządzanie wnętrza. Musieli dobrze przemyśleć wystrój wnętrza, gdyż stylowe meble trzeba było ustawić odpowiednio, by zostawić miejsce dla flory i fauny.

Nowoczesne mieszkanie. Niestandardowy wystrój mieszkania

W mieszkaniu młodej prawniczki najpierw powstała solidna baza: na nowo stworzono cały projekt mieszkania, zorganizowano przestrzeń, piękne podłogi, drzwi i okładziny ścian. Potem przyszedł czas na różnorodne wyposażenie domu. Są tu designerskie, nowoczesne meble i mieszczańskie kanapy, ale również japońskie i indyjskie akcenty. Razem tworzą przytulne ale i nowoczesne mieszkanie.

Kolorowe ściany: innowacyjny projekt wnętrza

Jest wiele sposobów wykończenie ściany, jednak nadal najpopularniejsze jest ich malowanie. Białe, gładkie ściany odeszły już w zapomnienie. W tej chwili prawie każdy projekt wnętrza sprawia, że nasze mieszkania zdobią kolory i ciekawe faktury.

Projekt mieszkania: układanie podłogi

Podłogi to bardzo ważne płaszczyzny. Zajmują one, oprócz sufitów największą powierzchnię naszych mieszkań, dlatego trzeba pamiętać, że układanie podłogi to ważna czynność - jej rezultat będzie oddziaływał na projekt mieszkania. Aranżacja wnętrza bez podłóg jest niemożliwa.

Salon z fototapetą: projekt wnętrza w sielskim klimacie

Jak w miejskim salonie nawiązać do przyrody wokół, stworzyć choć trochę sielankowy klimat domku za miastem i jednocześnie z tym nie przesadzić? Projektantki wnętrza postawiły na oryginalną fototapetę, naturalne, szlachetne materiały, ciepło, prostotę aranżacji oraz kilka mocnych akcentów nadających jej indywidualny charakter.

Projekt mieszkania dla pary: sztuka kompromisu

Projekt mieszkania dla pary wymaga wielu kompromisów. Para to często osoby z innymi potrzebami i odmiennymi gustami, jednak wspólne mieszkanie musi być miejscem, w którym każdy z domowników będzie czuł się dobrze. Podpowiadamy jak urządzić mieszkanie dla dwojga!

Projekt mieszkania z antresolą: pastelowe dodatki w nowoczesnym wnętrzu

Projekt mieszkania z antresolą autorstwa pracowni Shoko design to skandynawska aranżacja w nowoczesnej wersji. W przytulnym wnętrzu zamieszkały geometryczne wzory i pastelowe dodatki w modnym kolorze Rose Quartz. Zobacz niezwykły projekt mieszkania z antresolą!

Z miłością zaaranżowane

Mieszkanie Ani ma wyjątkową moc – i to nie tylko estetyczną. Połączyło przyszłych gospodarzy uczuciem!

Projekt mieszkania: salon do spania

Statystyki pokazują, że aż 80 procent Polaków sypia na co dzień w pokojach wielofunkcyjnych. Pomagają w tym kanapy, sofy, tapczany czy wersalki, gdyż większość naszych rodaków spędza noce na ich rozkładanych odpowiednikach. A wszystko wliczone już w projekt mieszkania. Rozważmy to.

Strona 1 z 1

1