PRALKI

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PRALKI

Twoja pierwsza pralka Miele: pralka, która dba o tkaniny! Nowość AGD!

Twoja pierwsza pralka Miele: pralka, która dba o tkaniny! Nowość AGD!

Pierwsza pralka to decyzja, którą warto dobrze przemyśleć, by służyła nam wiernie i przez lata! Nowa pralka Miele jak żadna inna dba o nasze ubrania, dostosowując się do tkaniny i jej właściwości. W dodatku, kupując teraz swoją pierwszą pralkę Miele, otrzymać możemy miły upominek!

Pralka w łazience. Wybieramy najlepsze ustawienie pralki

Pralka w łazience. Wybieramy najlepsze ustawienie pralki

Podpowiadamy funkcjonalne rozwiązania na ustawienie pralki w łazience! Projekt łazienki, uwzględniając wszelkie niezbędne sprzęty, musi być przede wszystkim funkcjonalny. Wygodna strefa kąpielowa, wyposażenie pełnowartościowego wnętrza łazienkowego, a do tego nienaganna estetyka przestrzeni. Jednym z elementów, na które w każdym projekcie łazienki powinno być miejsce, jest oczywiście pralka. Jak ustawić pralkę by nie zaburzała harmonii wnętrza? 

Kupujemy AGD do łazienki. Czym różnią się pralki?

Kupujemy AGD do łazienki. Czym różnią się pralki?

Pralka wyposażona w najnowsze rozwiązania techniczne nie tylko sama dobierze odpowiedni program, ale również... zadba o Twoją kieszeń. Zobacz, na co zwrócić uwagę, kupując AGD do łazienki.

Pralka: z jakich funkcji warto korzystać?

Każda pralka ma co najmniej trzy podstawowe programy prania: do tkanin bawełnianych, mieszanych i syntetycznych. Możliwości urządzeń zwykle są jednak znacznie większe. Zobacz, z jakich funkcji pralki nie korzystasz, a warto.

Sprawdź koniecznie przed zakupem pralki

Kupujący pralkę często bywają zdezorientowani, ponieważ te same funkcje czy programy prania nazywane są różnie przez różnych producentów. Zobacz, co warto wiedzieć przed zakupem pralki.

Pralki do małych łazienek. Poradnik, co kupić

Na rynku sprzętu AGD, oprócz tradycyjnych pralek ładowanych od frontu, jest coraz większy wybór urządzeń, do których wkładamy ubrania górą.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie pralki?

Pralki mają różną ładowność oraz wymiary. Bieliznę, można do nich wkładać zarówno z przodu, jak i od góry. W jaki sposób, wśród takiej różnorodności wybrać tą właściwą?

KONKURS Dobrego Wnętrza i Miele: garderoba wychodzi z cienia!

Magazyn „Dobre Wnętrze” i firma Miele zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie - na projekt ekskluzywnej garderoby z pralnią.

Pranie w powiększeniu

Rozmiary pralki nie muszą wcale ograniczać jej pojemności. Teraz standardowa pralka może uprać dużo większą ilość prania.

Pralka, która myśli

Wiele osób woli nie dotykać się do pralek z powodu stopnia ich skomplikowania. Mnóstwo gałek i przycisków na panelu sterującym może zniechęcić. Dlatego powstała pralka, która sama myśli.

Pranie ze stylem

Nasz domowy sprzęt ma za zadanie nie tylko dobrze wypełniać swoje funkcje. Ważne jest również, by ładnie wyglądał i był ozdobą wnętrza.

Jakie AGD do kuchni i lazienki?

Wybierając urządzenia AGD, porównaj ich moc i dopiero wtedy podejmij decyzję. Informacja o poborze mocy powinna być umieszczona na tabliczce znamionowej. Sprawdź, czy pralka, lodówka lub mikrofalówka będą energooszczędne.

Jak walczyć z kamieniem w czajniku, ekspresie do kawy i pralce?

Nowo zakupionym czajnikiem, ekspresem do kawy, pralką czy żelazkiem nie nacieszymy się długo, jeśli nie zadbamy o regularne usuwanie kamienia, osadzającego się podczas używania tych urządzeń. Zobacz, jakimi sposobami możesz skutecznie pozbyć się osadu z kamienia...

Strona 1 z 1

1