POMYSŁ

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POMYSŁ

Pomysł na SALON i SYPIALNIĘ z TELEWIZOREM: aranżacja ze świetnym rozwiązaniem. ZDJĘCIA

Pomysł na SALON i SYPIALNIĘ z TELEWIZOREM: aranżacja ze świetnym rozwiązaniem. ZDJĘCIA

Salon i sypialnia z tym samym telewizorem? To możliwe! Jeśli lubisz oglądać filmy przez snem, to mamy pomysł dla ciebie. Jeden telewizor, który – bez żadnego przenoszenia – możesz mieć w salonie lub w sypialni. Jak to możliwe? Zobaczcie nasze ZDJĘCIA z salonu i sypialni z telewizorem.

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Szklany blat stolika, to wcale nie rzadkość. Jednak przeważnie pod tym szkłem jest półka, na której piętrzą się czasopisma, książki i rozmaite drobiazgi. Tu będzie inaczej: pod blatem mebla, który za chwilę zrobimy, znajdzie się czyste piękno!

Regał jak nowy

Regał jak nowy

Stary mebel nie musi lądować na śmietniku. Odnowiony regał, może zaistnieć na nowo.

Stoliki dobrze dopasowane

Zajmują niewiele miejsca. Gdy ustawimy jeden pod drugim, stają się nierozłączną parą. Czasami dają się jednak rozdzielić – zyskujemy wtedy dwa wygodne blaty.

Jak ozdobić okno? Pomysły na dekoracje z tkanin

Co zrobić, by w domu zapanowała przytulna atmosfera? Najlepiej sięgnąć po tkaniny. Nie mają sobie równych, gdy chodzi o szybką metamorfozę
pokoju, łagodzą kształty, wnoszą miękkość. Dlatego warto się nimi otaczać. Są idealne do dekoracji okna. Poniżej kilka przykładów.

Gdy kuchnia ma nietypowy kształt... Pomysł na ciekawą aranżację

Kuchnia Moniki i Michela ma kształt zbliżony do trapezu. Jedna z jej ścian biegnie po łuku, na innych są otwory drzwiowe i komin wentylacyjny. Jak urządzić takie pomieszczenie? Radzi projektantka wnętrz.

Strona 1 z 1

1