POL-SKONE

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POL-SKONE

Drzwi jak malowane z oferty marki POL-SKONE

Drzwi jak malowane z oferty marki POL-SKONE

Niemal nieograniczona paleta barw malowanych drzwi wewnętrznych marki POL-SKONE kładzie kres kompromisom aranżacyjnym, związanym z tym elementem wystroju. Wolność wyboru w połączeniu z jakością i trwałością akrylowej powłoki sprawiają, że bez wahania przyznajemy im Rekomendację.

Drzwi wewnętrzne Astro: fundament stylu!

Drzwi wewnętrzne Astro: fundament stylu!

Nowoczesne drzwi o klasycznej, wyrazistej linii mogą nadać charakter wnętrzu. Dlatego znak REKOMENDACJI „M jak mieszkanie” przypadł rodzinie kolekcji Astro i Astro Lux firmy Pol-Skone. Szczególnie warta wyróżnienia jest możliwość indywidualnego dopasowania drzwi z 25 dostępnych opcji.

Drzwi Sempre Pol-Skone: zawsze w modzie!

Drzwi Sempre Pol-Skone: zawsze w modzie!

Pol-Skone to firma z tradycjami, która regularnie poszerza rodzinę swoich produktów. Redakcji M jak Mieszkanie w oko wpadła kolekcja drzwi Sempre, której magazyn przyznał wrześniową Rekomendację. Kolekcję drzwi Sempre docenią szczególnie Ci, którzy szukają ponadczasowego wzornictwa za rozsądną cenę.

Jak dobrać drzwi fornirowane do podłogi? Bierzemy pod uwagę kolor, styl i fakturę!

Drewno jest symbolem elegancji i nieprzemijającego piękna. Ten wyjątkowy surowiec zachwyca naturalną estetyką, daje poczucie ciepła i elegancji, dlatego jest tak często wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Pośród drewnianych podłóg, mebli czy dodatków dekoracyjnych nie może zabraknąć  także drzwi firmy POL-SKONE wykończonych fornirami o naturalnych barwach, będących doskonałym dopełnieniem stylowych aranżacji.

Drzwi zewnętrzne: Z czego zrobione są bezpieczne drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne stanowią ważny element łączący zewnętrzną elewację budynku ze staranną aranżacją wnętrz.  Drzwi zewnętrze oprócz pełnienia ważnych funkcji, przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, powinny współgrać ze stolarką okienną i bramą garażową. Na co zwracać więc uwagę wybierając drzwi zewnętrzne by były jednocześnie ładne i bezpieczne?

Drzwi przesuwne. Wybieramy drzwi do małych wnętrz

Drzwi przesuwne zajmują mniej miejsca niż skrzydła drzwi na tradycyjnych zawiasach. Sprawdzają się więc w małych wnętrzach. Co powinniśmy wiedzieć o drzwiach przesuwnych zanim zdecydujemy się na to wygodne rozwiązanie?

Drzwi wewnętrzne z fakturą. Postaw na efekt prawdziwego drewna!

Drzwi wewnętrzne należą do elementów bazowych w aranżacji wnętrz. A motyw i faktura drewna w aranżacji wnętrz nie traci na popularności i wciąż stanowi nieodłączny element wiodących trendów. Nowoczesna powłoka Silkstone powstała z myślą o oddaniu pełni piękna tego szlachetnego surowca. Jej wyjątkowa struktura tworzy imponujący efekt głębi, dzięki czemu pokryte nią drzwi stają się elegancką i oryginalną ozdobą nowoczesnego wnętrza. Firma POL-SKONE posiada w swojej ofercie szeroką gamę modnych modeli drzwi w wykończeniu Silkstone dostępnych w różnych kolorach.

Drzwi wewnętrzne a styl wnętrza: jak dopasować drzwi do stylu naszego wnętrza?

Drzwi wewnętrzne obok podłogi i koloru ścian są najważniejszym elementem tworzącym bazę aranżacji wnętrz. Oprócz głównego zadania jakim jest oddzielenie poszczególnych pomieszczeń z zachowaniem doświetlenia bądź nie, drzwi wewnętrzne w zależności od materiału, z którego są wykonane potrafią nadać  im stylu i charakteru.

Strona 1 z 1

1