POKÓJ NASTOLATKA

(24 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY POKÓJ NASTOLATKA

Pokój młodzieżowy: dwie redakcje urządzają pokój dla nastolatki. Zobaczcie efekt!

Pokój młodzieżowy: dwie redakcje urządzają pokój dla nastolatki. Zobaczcie efekt!

Pokój młodzieżowy musi łączyć w sobie kilka funkcji. Stylistki z dwóch redakcji wybrały się do salonu Agata Meble by urządzić pokój nastolatki. Zobaczcie efekty współpracy redakcji Urzadzamy.pl i M jak mieszkanie w salonie Agata Meble w Warszawie.

POKÓJ NASTOLATKA: radzimy jak urządzić ŁADNY pokój nastolatka

POKÓJ NASTOLATKA: radzimy jak urządzić ŁADNY pokój nastolatka

Jak urzadzić pokój nastolatka, aby szybko sie nie znudził? Jaki styl jest lubiany i modny w pokojach nastolatków? Podpowiadamy jakie meble wybrać i na co zwrócić uwagę, aranżując wnętrze dla młodego człowieka.

Pokój dla nastolatka: moda na czarne ściany

Pokój dla nastolatka: moda na czarne ściany

Pokój dla nastolatka urządzony jest w modnych kolorach. Wzrok przyciągają czarne ściany, które pasują do żółtych dodatków. Powstało wnętrze, w którym chłopiec będzie czuł się dobrze i rozwijał swoje zainteresowania przez kilka najbliższych lat.

Pokój nastolatka od podstaw: przewodnik po aranżacji pokoju młodzieżowego

Pokój nastolatka to wielofunkcyjne wnętrze, które najczęściej służy młodemu człowiekowi przez kilka lat. Aranżacja pokoju młodzieżowego jest etapem przechodnim pomiędzy czasem, kiedy we wnętrzu królowały kolorowe meble i pluszowe zabawki, a wnętrzem, które będzie swego rodzaju gabinetem, pokojem pracy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas aranżacji pokoju nastolatka. W jaki sposób wyznaczyć poszczególne strefy, jakie kolory i materiały wybrać do wykończenia pokoju młodzieżowego.

Jakie kolory do pokoju młodzieżowego? Farby do pokoju młodzieżowego

Jakie kolory do pokoju młodzieżowego wybrać? Kolory ścian w pokoju młodzieżowym to najważniejszy elementy wystroju. Pokój młodzieżowy, który ma dobrze dobrane kolory ścian łatwo urządzić, tak by spodobał się nastolatkom. Zobaczcie pomysły na kolorowe pokoje młodzieżowe i dowiedz się, jakie farby dobrać.

Pokój młodzieżowy w trzech wersjach. Urządzamy pokoje dla nastolatków

Młodość ma swoje prawa i tym samym prawem rządzi się pokój młodzieżowy. Pokój nastolatka urządź więc tak, jak sobie wymarzy. Prezentujemy jedno wnętrze w trzech młodzieżowych aranżacjach (wymieniamy tylko meble młodzieżowe, kolory i dodatki). Pokoje młodzieżowe dozwolone nie tylko od lat 18.

Pokój DLA NASTOLATKA i dla nastolatki: ARANŻACJE - ciekawe pomysły DUŻO ZDJĘĆ

Młodość ma swoje prawa, dlatego urządzając pokój nastolatka, powinniśmy pamiętać o potrzebach młodego człowieka i zadbać o funkcjonalność naszej aranżacji.

Tu rządzi nastolatek! Urządzamy pokój młodzieżowy: meble, dodatki, kolory!

"Kurs stylizacji z Agata Meble" trwa! Na warsztacie - pokój nastolatka. To ostatni moment, by przed szkolną zawieruchą urządzić pokój nastolatka tak, by nauka i zabawa szły w zgodnym tandemie. Zainspiruj się wyborem mebli i dodatków od Agata Meble!

Pokój młodzieżowy: pokój dla nastolatka w wersji light

Pokój nastolatka to niemałe wyzwanie. Czy możliwa jest efektowna aranżacja pokoju młodzieżowego utrzymana w skrajnym minimalizmie? Wnętrze, które nie tylko odzwierciedla charakter młodego człowieka, ale jednocześnie spełnia wszystkie konieczne funkcje, to twardy orzech do zgryzienia dla projektanta. Jak zaprezentuje się pokój nastolatka, którego znakiem charakterystycznym jest prostota formy i minimum treści? Zobaczcie wizualizacje wnętrza skrajnie minimalistycznego i skrajnie nowoczesnego.

Pokój młodzieżowy „uszyty” na miarę: piłkarski pokój nastolatka

Pokój dla chłopca w stylistyce utrzymanej na wzór klubu piłkarskiego. Projekt pokoju młodzieżowego, w której czuć iście olimpijską atmosferę. Aranżacja przestrzeni, której charakter w sposób oczywisty oddaje zainteresowania młodego lokatora. Prezentujemy genialny projekt pokoju nastolatka - fana piłki nożnej, za który odpowiada pracownia Patalala Studio Wnętrz.

Pokój dla dziecka: jak urządzić pokój dziecięcy w 5 krokach?

Aranżacja pokoju dla dziecka, czy pokoju młodzieżowego to nie lada wyzwanie. Przestrzeń dla młodych ludzi musi być tak zorganizowana, by spełniała jednocześnie kilka bardzo ważnych funkcji. Jedno wnętrze pełni rolę sypialni, pokoju do nauki oraz bawialni. O czym trzeba pamiętać aranżując pokój dla dziecka? Jak zorganizować przestrzeń w pokoju młodzieżowym, by była ona nie tylko urokliwa, ale przede wszystkim funkcjonalna?

Aranżacja pokoju młodzieżowego: zabawa z kolorami

Pokój młodzieżowy to niezwykle funkcjonalne pomieszczenie. Jedna przestrzeń pełni funkcję sypialni, miejsca do nauki, pokoju spotkań towarzyskich i kącika do zabawy. Aranżując pokój nastolatka, częściej niż w przypadku innych wnętrz, możemy pozwolić sobie na zabawę z kolorem. Prezentujemy aranżację pokoju młodzieżowego, gdzie na plan pierwszy wysuwają się elementy aranżacji w żywych, intensywnych kolorach.

POKÓJ NASTOLATKA: 6 dobrych rozwiązań do pokoju licealisty GALERIA ZDJĘĆ

Kolorowo, odważnie czy ascetycznie? Wybraliśmy rozwiązania, dzięki którym szybko urządzisz pokój nastolatka. Pokój licealisty – INSPIRACJE i ZDJĘCIA.

Pokój nastolatka KOLORY: czerwony i żółty w pokoju nastolatków ZDJĘCIA

Pokój nastolatków z kolorem czerwonym i żółtym: inspiracje. Dzięki ciepłym kolorom pokój nastolatka stanie się przytulny i pogodny. Zawsze będzie w nim panował dobry nastrój. Trzeba jednak kolory czerwony i żółty stosować z umiarem. Radzimy, jak sobie poradzić z doborem kolorów do pokoju nastolatka i prezentujemy inspirujące rozwiązania.

POŚCIEL w sypialni nastolatka. 12 pomysłów na ładną pościel w pokoju nastolatka

W sypialni nastolatka, na łóżku powinna być ciekawa pościel. Dlatego warto wybrać pościel dla nastolatka z kolorowych materiałów o ładnym wzorze. Zobacz 12 pomysłów na pościel dla nastolatka! Komplet pościeli młodzieżowy: przegląd.

POKÓJ DZIECIĘCY: dla niemowlaka, przedszkolaka, ucznia, nastolatka. 15 PROJEKTÓW i inspiracji

Pokój dziecięcy - zobacz pomysły na aranżację dopasowaną do wieku dziecka. Zobacz co powinno znaleźć się w pokoju niemowlaka, co potrzebuje w swoim pokoju przedszkolak, a co wstawimy do pokoju nastolatka. 15 projektów na gustowny pokój dziecięcy!

Pokój nastolatka: pomysł na świetną aranżację pokoju nastolatka

Gubisz się w projektach pokoju nastolatka, a może nie masz żadnej koncepcji na urządzenie ładnego pokoju nastolatków? Pokój nastolatka – jaki styl dla chłopca, jaki dla dziewczynki? Podpowiemy Ci, jak urządzić świetny pokój dla nastolatka. 

Pokój młodzieżowy: pomysły na ciekawy i ładny pokój młodzieżowy

Nie wiesz jak dobrze urządzić pokój młodzieżowy? Musisz znaleźć kompromis oczekiwań Twoich i dziecka. Radzimy, jak stworzyć pokój nastolatka, który zachwyci każdego.

Wygodny pokój młodzieżowy. Urządzamy pokój nastolatka

Pokój młodzieżowy powinien być wygodny i dopasowany do potrzeb nastolatka. Przy urządzaniu pokoju dla gimnazjalisty należy wybrać meble młodzieżowe, które będą funkcjonalne i ładne. Podpowiadamy, jak urządzić pokój nastolatka

Nowoczesne meble w pokoju nastolatka

Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków, w którym jest miejsce do nauki, zabawy, odpoczynku. Wybraliśmy nowoczesne, wielofunkcyjne meble młodzieżowe, które dopasowują się do potrzeb nastolatków.

MŁODZIEŻOWY POKÓJ NASTOLATKA: Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków

Urządzając pokój młodzieżowy starannie trzeba wybrać tło i wykończenie ścian. W aranżacji pokoju dla nastolatka obok szarości zastosowaliśmy surowo wyglądającą płytę OSB, która wypełniła wnękę i optycznie wydobyła strefę spania oraz nauki. Materiał tworzy wrażenie nieukończenia i „wersji roboczej”. Taki pokój młodzieżowy jest oryginalny.

Pokój nastolatka: wielopoziomowy podest. MEBLE MŁODZIEŻOWE

Do pokoju nastolatka proponujemy wielopoziomowy podest pozwalający na przechowywanie mnóstwa drobiazgów, a także na połączenie wielu funkcji użytkowych. Oto pomysłowe meble młodzieżowe.

Pokój dla chłopca: łóżko jak samochód

Pokój dla chłopca może być wyjątkowy. By sprawić dziecku radość, wystarczy zamienić jego piętrowe łóżko w dużą ciężarówkę. 

Pokój dla NASTOLATKA: meble, kolory, dodatki - JAK WYBRAĆ, ZDJĘCIA

Urządzając pokój dla nastolatków, ograniczmy się jedynie do doradzania. Koncepcję wyposażenia pokoju młodzieżowego omówcie wspólnie i stwórzcie projekt wnętrza, w którym połączycie to, co niezbędne i praktyczne, z tym, co się nastolatkom podoba. Pokój młodzieżowy musi być funkcjonalny i podatny na zmiany. Zasadnicze sprzęty i meble młodzieżowe powinny być na tyle uniwersalne, by dobrze służyły przez kilka najbliższych lat.

Strona 1 z 1

1