POKÓJ DLA CHŁOPCA

(54 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY POKÓJ DLA CHŁOPCA

Funkcjonalny pokój dziecięcy: jak urządzić krok po kroku? Porady i inspiracje

Funkcjonalny pokój dziecięcy: jak urządzić krok po kroku? Porady i inspiracje

Funkcjonalny pokój dziecięcy to taki, w którym dziecko może wygodnie spać, bawić się i uczyć, a także przechowywać swoje skarby. Jeśli zatem istnieje taka możliwość, warto zapewnić dziecku większy pokój (nawet kosztem sypialni). Trzeba pamiętać, że im więcej miejsca do zabawy pozostawimy dziecku, tym chętniej będzie spędzało czas w swoim królestwie. Warto wiedzieć, jak z sukcesem urządzić pokój dziecięcy!

Pokoje dla dzieci w ciepłym stylu skandynawskim: dla chłopca i dziewczynki

Pokoje dla dzieci w ciepłym stylu skandynawskim: dla chłopca i dziewczynki

Pokoje dla dzieci urządzone w ocieplonym kolorami i wzorami stylu skandynawskim. Prezentujemy aranżację pokoju dla chłopca, oraz wnętrze pokoju dla dziewczynki. W pokojach dzieci ciekawie urządzono strefy snu i zabawy. Cały wystrój nawiązuje do stylu skandynawskiego.

Tapety dla dzieci: jak wybrać tapetę do pokoju dziecięcego? Porady i ZDJĘCIA

Tapety dla dzieci: jak wybrać tapetę do pokoju dziecięcego? Porady i ZDJĘCIA

Tapety dla dzieci sprawiają, że aranżacja pokoju nabiera charakteru, przytulności, a nawet baśniowego wymiaru. Ważne, aby wybrać tapetę dziecięcą bezpieczną i dopasowaną wieku oraz zainteresowań malucha. Sprawdź, jak to zrobić. Oprócz porad przygotowaliśmy też galerię ze zdjęciami tapet dla dzieci.

Pokój dziecięcy dla niemowlaka i przedszkolaka. Ładny pokój w kolorze biało-niebieskim

Pokój dzięcięcy urządzono w dwóch kolorach białym i niebieskim. Jest to pokój dla niemowlaka i dla przedszkolaka. Obejrzyjcie pokój dziecięcy aranżacje w galerii zdjęć, to dobra inspracja dla osób, które chcą szybko przerobić sypialnię na pokój dziecięcy.

Pokój dziecięcy w stylu marynistycznym: aranżacja wnętrza dla miłośnika przygód

Pokój dziecięcy w stylu marynistycznym jest jasny, świeży i pełen morskich inspiracji. Stanowi idealny wybór dla chłopca zafascynowanego morskimi opowieściami czy dalekimi podróżami. Zobacz, jak urządzić pokój dla dziecka w stylu marynistycznym. Przedstawiamy przykładową aranżację z galerią zdjęć.

Pokoje dziecięce. Pomysłowe meble, przyjemne dodatki

Pokoje dziecięce to nie tylko sypialnie i miejsce do codziennej nauki i zabawy. Pokój dziecka to również przestrzeń do realizacji pasji i zainteresowań. Aranżacja pokoju staje się nie tylko tłem do codziennych zajęć, ale także rozwija charakter i osobowość dziecka. Nie zapominajmy też, że musi to być przestrzeń dynamiczna i elastyczna. Dziecko rośnie i w aranżacji pokoju co chwila trzeba wprowadzać zmiany

Drewniany domek w pokoju chłopca – w sam raz dla miłośnika przygód!

Drewniany domek w pokoju? Już się robi! Mama i tata szybko spełnili wielkie marzenie chłopca. Ale nie sami, bo współpracę zaoferował im syn, najbardziej przecież zainteresowany urządzeniem pokoju, a także jego siostra. Nie wyobrażała sobie, by mogło jej przy tym zabraknąć.

Pokój dziecka w kolorze szarym. Ładna aranżacja

Pokój dziecka zwykle kojarzy się z feerią kolorów. Oto szary pokój urządzony dla małego chłopca. W aranżacji postawiono na monochromatyczne tło i niebanalne dodatki.

Pokój dla rodzeństwa: pomysłowa aranżacja wnętrza dla chłopców

Pokój dzieci jest duży i jasny. Dlatego w aranżacji pokoju dla rodzeństwa można było sobie pozwolić na pomalowanie dużych fragmentów ścian na czarno. Pomysłowy domek w roli łóżka został zrobiony własnoręcznie przez rodziców.

Pokój chłopca w delikatnych pastelach: świetny pomysł na pokój dziecka

Pokój dla chłopca zaaranżowano w pastelowych kolorach, dzięki temu pokój dziecka nabrał subtelnego wyrazu. Białe meble i wysmakowane dodatki dopełniły ciekawej stylizacji.

Pomysł na pokój dla chłopca: aranżacja na fali w stylu marynistycznym!

Niebanalny pomysł na pokój dla chłopca? Marynarskie motywy w granatowych, niebieskich i białych odcieniach to jednocześnie aranżacja pokoju w bardzo chłopięcych kolorach i kreatywny sposób aranżacji, który można rozbudowywać i wzbogacać latami. Zupełnie przy okazji także pokój chłopca w stylu marynistycznym rozbudzać będzie ciekawość świata w maluchu, inspirując do pełnych przygód morskich podróży...

Pokój dla chłopca: jedno wnętrze, kilka funkcji, dwóch lokatorów

Pokój dla chłopca. Nie jednego, a dwóch. Funkcjonalny projekt wnętrz, stworzony z myślą o braciach, którzy dzielić będą nie tylko przestrzeń do nauki, ale także miejsce do zabawy i odpoczynku. Jak urządzić efektowny pokój dla chłopców, który będzie odzwierciedleniem dziecięcych pasji, wygodnym miejscem do nauki i estetyczną przestrzenią do zabawy? Odpowiedź na to pytanie zna Grzegorz Grzywacz oraz Magdalena Mazur z ALE DESIGN.

Pokój dla dziecka w dwóch wnętrzach: bajkowa przestrzeń dla fana Star Wars

Pokój dla dziecka w dwóch odsłonach, a konkretniej w dwóch wnętrzach. Bajeczna przestrzeń do zabaw inspirowana Star Wars - w jednym, a tuż obok - stonowana aranżacja pokoju dla chłopca ze strefą pracy i strefą nocną. Co łączy oba te wnętrza? Zamiłowanie do koloru i gwiazd. Prezentujemy aranżację dwóch pokoi dla chłopca. Za koncepcję wnętrz odpowiada 4ma projekt.

Bardzo ładne pokoje dziecięce: magiczny wystrój pokoju dla dziewczynki i chłopca

Oto świetnie urządzone pokoje dziecięce. Pokazujemy dwie aranżacje wnętrz: pokój dla dziewczynki i pokój dla chłopca. Te pokoje są nie tylko bardzo ładne, ale i funkcjonalne. Zobaczcie pomysły na ponadczasowe rozwiązania w aranżacji pokojów dziecięcych.

Pokój młodzieżowy „uszyty” na miarę: piłkarski pokój nastolatka

Pokój dla chłopca w stylistyce utrzymanej na wzór klubu piłkarskiego. Projekt pokoju młodzieżowego, w której czuć iście olimpijską atmosferę. Aranżacja przestrzeni, której charakter w sposób oczywisty oddaje zainteresowania młodego lokatora. Prezentujemy genialny projekt pokoju nastolatka - fana piłki nożnej, za który odpowiada pracownia Patalala Studio Wnętrz.

Pokój dla chłopca: gra kolorów w pokoju dziecięcym

Pokój dziecięcy wcale nie musi być infantylny. Jeśli nie wiesz, jak urządzić pokój dla dziecka, by był kolorowy i wesoły, a zarazem interesujący i niebanalny, sprawdź fantastyczny projekt oryginalnego pokoju chłopięcego, w którym gra światła i kolorów stanowi podstawę aranżacji.

Najładniejsze POKOJE DZIECIĘCE 2014 roku. 15 aranżacji!

Aranżacja pokoju dla dziecka to nie lada wyzwanie. Zobaczcie jakie trendy królowały w aranżacji pokojów dziecięcych w 2014 roku! Które z nich będą obecne nadal? Prezentujemy przegląd najciekawszych pokojów dziecięcych. Mamy dla Was aż 15 ARANŻACJI!

Tkaniny w pokoju dziecięcym. Jakie tkaniny i wzory do pokoju dziewczynki, a jakie do pokoju chłopca?

Pokój dziecięcy to kolory  radości i młodości. Mimo, że  pokoje dziewczynek i pokoje chłopców rządzą się odmienną kolorystyką i tematyką, jednak tkaniny wykorzystujemy w ten sam sposób. A to właśnie użycie tkanin zapewni ciepło i przytulność w każdym pokoju dziecięcym.

Pokój dla chłopca: pokój dziecięcy w artystycznym stylu

Czy da się urządzić pokój dla dziecka w artystycznym stylu? Tak! Pokój dziecięcy wcale nie musi być pretensjonalny, infantylny i przytłaczający ilością kolorów. Jeśli masz zacięcie artystyczne i chcesz, by pokój twojej pociechy pasował do estetyki reszty mieszkania, sprawdź, jak zorganizować pokój dziecięcy na przykładzie aranżacji pokoju chłopięcego w stylu artystycznym.

Pokój dla chłopca: łóżko piętrowe w roli głównej

Chcesz urządzić pokój dla chłopca, ale nie masz pomysłu? Przede wszystkim weź pod uwagę to, że dzieci są z natury niezmiernie energicznymi istotami, szybko się nudzą i zdarza się, że niełatwo je zadowolić. Ze względu na to pokój dla dziecka powinien być praktyczny, a zarazem ciekawy i kolorowy – pełen przedmiotów i miejsc do zabawy. Przedstawiamy aranżację pokoju chłopięcego z łóżkiem piętrowym w roli głównej.

Pokój dla chłopca: różnokolorowe meble w pokoju dziecięcym

Jak urządzić pokój dla chłopca? Ze względu na to, że dzieci są wyjątkowo wymagającymi lokatorami, aranżacja pokoju dziecięcego jest zadaniem, któremu należy poświęcić szczególną uwagę. Podpowiadamy, jak w prosty sposób – przy pomocy różnokolorowych mebli, urządzić pokój chłopięcy, tak by był przestronny, radosny, pełen atrakcji, zabawek i miejsc do ich przechowywania.

Niebiesko-zielony pokój dla chłopca: kropki i paski w aranżacji

Neutralny dobór kolorów w pokoju dla chłopca–niemowlaka to nie lada wyzwanie. Maleńki lokator musi czuć się w swoim pokoju bezpiecznie i komfortowo. Z drugiej strony towarzyszące mu wokół kolory wnętrza będą pierwszymi, które pozna. Czy go zaciekawią? Jakie kolory wnętrza sprawdzą się przez kilka pierwszych lat dorastania chłopca, aby nie musieć przeprowadzać kolejnego remontu w okresie przedszkolnym? Stawiamy na zielony z niebieskim!

Pokój dla chłopca i dziewczynki: kolorowe tapety w pokoju dziecięcym

Jak urządzić wspólny pokój dla chłopca i dziewczynki? Jeśli masz syna i córkę, a w twoim mieszkaniu nie ma wystarczającej ilości pokoi, by urządzić oddzielne królestwo dla każdego z nich, niekoniecznie musi to oznaczać problem z aranżacją dostępnego pomieszczenia! Sprawdź, jak zaaranżować pokój dla rodzeństwa.

Pokój dla chłopca: styl marynistyczny w pokoju dziecięcym

Jak urządzić pokój dla chłopca? Jeśli aranżujesz pokój dziecięcy i nie chcesz by był on infantylny, a jednocześnie pragniesz, by twoje dziecko dobrze się w nim czuło, wcale nie musisz zmuszać się do dobierania pretensjonalnych dodatków oraz mebli w kolorach, które stworzą istną tęczę. Przedstawiamy projekt stonowanego i eleganckiego, a jednocześnie przestronnego i wesołego pokoju w stylu marynistycznym, który jest idealną przestrzenią dla odrobinę starszego chłopca, ale sprawdzi się również w przypadku młodszej pociechy.

Pokój dla chłopca lub dziewczynki: klub małego podróżnika!

Kolorowa tapeta z mapą w pokoju dla chłopca lub dziewczynki? Dlaczego nie! Podróże, geografia, świat zwierząt i roślin... to tematy, które nie tylko przydadzą się dziecku w szkole, ale rozwiną w nim ciekawość świata! Jak od najmłodszych lat zainteresować dziecko wartościową tematyką? Poprzez bezpośrednią inspirację! Obejrzyj z nami pokój małego podróżnika, z kolorową mapą świata na ścianie!

Strona 1 z 3

1 2 3