PODŁOGA W SYPIALNI

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PODŁOGA W SYPIALNI

Jak urządzić sypialnię: WYBIERZ DOBRZE SAM kolory ścian, okna, drzwi, podłogę!

Jak urządzić sypialnię: WYBIERZ DOBRZE SAM kolory ścian, okna, drzwi, podłogę!

Jak urządzić sypialnię, aby wszystkie jej elementy (kolor ścian, podłoga, stolarka okienna i drzwiowa) były spójne i tworzyły harmonijną całość? Podpowiadamy jak urządzić sypialnię OD PODSTAW, aby była piękna i wygodna. Na co zwrócić uwagę od samego początku? Jakie elementy trzeba uwzględnić? Z nami perfekcyjnie urządzisz swoją sypialnię!

Ściany i podłoga w sypialni: jak urządzić przestrzeń sypialną

Ściany i podłoga w sypialni: jak urządzić przestrzeń sypialną

Jakie kolory, faktury i materiały wybrać na ściany w sypialni. Jaka podłoga w sypialni będzie najlepsza? Odpowiedni wystrój sypialni jest niezmiernie istotną kwestią, ponieważ ma on bezpośredni wpływ na jakość naszego wypoczynku po ciężkim dniu. Ciemne czy jasne ściany? Białe czy kolorowe? Jednolite czy wzorzyste? Podłoga drewniana czy dywan? Sprawdź zbiór naszych porad i inspiracji do sypialni [galeria zdjęć].

Nowa podłoga: co warto wiedzieć przed wymianą podłogi

Nowa podłoga: co warto wiedzieć przed wymianą podłogi

Planujesz wymianę podłogi na drewnianą? A może rozważasz gres stylizowany? Nie wiesz na jakie kafelki się zdecydować? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy zakupie desek, glazury i płyt okładzinowych. Obnażamy plusy i minusy wszystkich rozwiązań podłogowych. 

Aranżacje sypialni z ciemną podłogą. Sypialnia: zdjęcia i inspiracje

Wybraliśmy aranżacje sypialni z ciemną podłogą. Jeśli szukacie inspiracji na taki wystrój, obejrzyjcie zdjęcia sypialni. Sypialnia, która ma ciemną podłogę jest na pewno interesująca, ale aby uzyskać ładny wystrój, trzeba dobrze dopasować pozostałe elementy wykończenia do ciemnej podłogi.

Wykładziny i dywany do sypialni

Zanim wybierzesz dywan do sypialni, spójrz na meble i tkaniny, które już masz w pokoju. Pamiętaj, że przy wzorzystych tkaninach lub ścianach w sypialni podłoga, czyli dywan lub wykładzina powinny być neutralne. Natomiast dywanami w wyraziste wzory i kolory ożywisz spokojne wnętrze.

Strona 1 z 1

1