PODEST

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PODEST

Aranżacja sypialni: sypialnia z garderobą z nieotynkowanej cegły dziurawki

Aranżacja sypialni: sypialnia z garderobą z nieotynkowanej cegły dziurawki

Projekt sypialni należy do niestandardowych - sypialnia wydzielona  jest z przestrzeni dziennej podestem. Dodatkowo jest to sypialnia z garderobą - marzenie większości kobiet. Na uwagę zasługują materiały wykończeniowe, z których zbudowano podest i ściany garderoby - dosyć nietypowe jak na aranżację mieszkania młodej kobiety.

Podest z funkcją: jak wykonać funkcjonalny podest? KROK PO KROKU

Podest z funkcją: jak wykonać funkcjonalny podest? KROK PO KROKU

Wbrew pozorom nawet w niewielkim mieszkaniu, gdzie cenny jest każdy centymetr przestrzeni, podłoga nie musi być równa. Funkcjonalny podest pozwoli nam nie tylko na ciekawe zróżnicowanie aranżacji wnętrza, ale i ukrycie wielu sprzętów, które na co dzień nie koniecznie powinny być eksponowane na widoku. Jak samodzielnie zbudować podest? Na co warto zwrócić uwagę? Przeczytaj koniecznie!

Podest we wnętrzu. Pomysłowe podesty: aranżacje na poziomie

Podest we wnętrzu. Pomysłowe podesty: aranżacje na poziomie

Podest we wnętrzu to ciekawy element wystroju. Najczęściej podest pojawia się w sypialni jako miejsce do spania i siedzisko. Podest to także świetnie rozwiązanie porządkujące przestrzeń, czyli dobre miejsce na schowki. Oto podesty aranżacje z prawdziwych wnętrz, które mogą być dobrą inspiracją dla osób szukających ciekawych rozwiązań.

Sypialnia na poddaszu. Ładna aranżacja sypialni z podestem

Mimo, że sypialnia na poddaszu jest otwarta na salon, aranżacja wnętrza zapewnia prywatność. Aranżacja sypialni z podestem jest ciekawa i nowoczesna, a pomysłowy tapicerowany zagłówek nadaje sypialni charakteru.

Zrób to sam. PODEST - jak zrobić podest instrukcje

Podest to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza. Pokazujemy jak zrobić podest pod materac. Zrób to sam: podest instrukcje. Dzięki niemu uzyskamy dodatkowe miejsce na schowki i nawet mały pokój stanie się bardziej funkcjonalny i zyska na atrakcyjności.

BIAŁA SYPIALNIA w stylu skandynawskim: łóżko na podeście i kolorowe dodatki

W tej białej sypialni jest intymnie i świeżo. Wystrój sypialni, meble i dodatki nawiązują do wnętrz w stylu skandynawskim.  Łóżko w sypialni znajduje się na podeście. Uwagę zwraca pomysł na boazerię w nowym wydaniu. Czy sypialnia cała w drewnie jest dobrym projektem? Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić sypialnię, rozważ zrobienie mebli na wymiar.

Podest we wnętrzu: pokój dzienny z podestem

Podest w pokoju dziennym może pełnić różne funkcje. Prawie w każdym wnętrzu można zamieszkać na dwóch poziomach, dzięki praktycznym podestom. Dobrze zaprojetkowane pozwolą zyskać dodatkowe miejsce i ciekawie zróżnicować przestrzeń.

Pokój nastolatka: wielopoziomowy podest. MEBLE MŁODZIEŻOWE

Do pokoju nastolatka proponujemy wielopoziomowy podest pozwalający na przechowywanie mnóstwa drobiazgów, a także na połączenie wielu funkcji użytkowych. Oto pomysłowe meble młodzieżowe.

Sypialnia jogina: aranżacja w stylu japońskim

Aranżacja sypialni z podestem w stylu japońskim. Odrobina inwencji w sypialni i już nigdy nie będziemy musieli się tłumaczyć, że nie wiemy, co zrobić z rękami i nogami. Jak zastosować styl minimalistyczny we wnętrzu.

Aranżacja małego salonu: podest w pokoju

Jeśli masz mały salon i zrobiłeś już wszystko, aby to zmienić - użyj fortelu: zdecyduj się na podest. Dzięki niemu będziesz mógł wygodnie mieszkać na dwóch albo i nawet trzech poziomach. Podest w salonie to dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy i wydzielenie przestrzenie do pracy, czy spania. Aranżacja salonu z podestem powinna być funkcjonalna i ładna.

Strona 1 z 1

1