PASY NA ŚCIANIE

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PASY NA ŚCIANIE

Pasy na ścianie. 17 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz ze ścianami w paski

Pasy na ścianie. 17 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz ze ścianami w paski

Pasy na ścianie to doskonały sposób na oryginalną dekorację. Możemy zdecydować się na tapetę w pionowe lub poziome paski lub namalować je sami. Pasy na ścianie optycznie powiększają wnętrza, a odpowiednio dobrane odmienią wybrane przez nas pomieszczenie. Prezentujemy 17 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z paskami w roli głównej!

Sypialnia z tapetą w pasy: stylowa aranżacja

Sypialnia z tapetą w pasy: stylowa aranżacja

Tapeta w sypialni to główny akcent dekoracyjny decydujący o wystroju wnętrza. Prezentowana sypialnia połączona jest z łazienką, do której prowadzą łamane drzwi. Aranżacja sypialni jest stylowa i elegancka, tak jak wystrój całego mieszkania nawiązujący do stylu francuskiego.

Projekt sypialni: styl skandynawski i pasy na ścianie

Projekt sypialni: styl skandynawski i pasy na ścianie

Projekt sypialni prostej i funkcjonalnej, w której dekoracją są pasy na ścianie. Wnętrze inspirowane stylem skandynawskim, który nadaje aranżacji klimatu. Naturalna biel muśnięta delikatnym turkusem, białe meble i ona - pasiasta dekoracja ściany za łóżkiem, która płynnie przenosi się także na sufit sypialni.

Sypialnia w pasy: aranżacja glamour, którą sama zaprojektowała pani domu

Sypialnia z tapetą w pasy łączy klasykę z elementami stylu cottage, dzięki temu aranżacja jest przytulna i oryginalna. Pani domu sama zaprojektowała wystrój sypialni glamour w swoim domu. Sprawdźcie efekt!

DEKORATORNIA: ładne pasy na ścianie - wnętrza z programu DEKORATORNIA

Pasy na ścianie stanowią oryginalną dekorację ścian. Styliści programu Dekoratornia pokazali, że odpowiednio dobrana dekoracja ścian z pasami może powiększyć wnętrze lub nadać mu interesującą perspektywę. Zobacz galerię: zdjęcia wnętrz Dekoratornia.

Sztuka zdobienia ścian. Pomaluj ścianę w pasy

Pasy na ścianie to efektowna dekoracja wnętrza. W naszym salonie z gładkimi ścianami wieje nudą. Co robić? Ściana z oryginalną dekoracją w pasy powinna uratować sytuację.

Zrób to sam: jak namalować pasy na ścianie? WIDEO

Pasy na ścianie są ładną i ciekawą dekoracją wnętrz. W naszym instruktażowym wideo Zrób to sam, pokazujemy krok po kroku, jak namalować ładne pasy na ścianie. Zobacz, jak poprawnie malować pasy na ścianie.

Aranżacja wnętrza dla chłopca: dziecięca przestrzeń pod skosami

Aranżacja pokoju dla chłopca na poddaszu okazała się być nie lada wyzwaniem. Remont poddasza w stuletnim domu odkrył przed właścicielami wiele niespodzianek. Zobacz ciekawą aranżację dziecięcego pokoju w bielach i błękitach z dekoracyjną tapetą w pasy.

Sypialnia fioletowo-szara: jak sprawić, by była przytulna?

Sypialnia fioletowo szara to połączenie skandynawskiej prostoty z prawdziwie buduarowym lookiem. Jak okiełznać te dwie skrajności i sprawić, by fioletowo szara sypialnia stała się przytulną oazą snu i relaksu?

Strona 1 z 1

1