OŚWIETLENIE SYPIALNI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OŚWIETLENIE SYPIALNI

Oświetlenie sypialni: lampy sufitowe i boczne

Oświetlenie sypialni: lampy sufitowe i boczne

Światło tworzy nastrój. Do sypialni projektuje się różne typy oświetlenia po to, by "grać" klimatem. Równie chętnie wykorzystujemy dziś lampy sufitowe, jak oświetlenie boczne.

Oświetlenie w sypialni: praktyczny poradnik

Oświetlenie w sypialni: praktyczny poradnik

Jakie wybrać oświetlenie sypialni? Sypialnia jest pomieszczeniem, na które powinno się zwrócić szczególną uwagę podczas urządzania mieszkania, ponieważ jej główną funkcją jest zapewnienie nam odpowiednich warunków do snu i wypoczynku. Przybliżamy kilka pomysłów, o których warto pamiętać podczas planowania aranżacji oświetlenia w sypialni.

Aranżacje sypialni. Nastrojowe oświetlenie LED w sypialni.

Aranżacje sypialni. Nastrojowe oświetlenie LED w sypialni.

Jeśli lubisz nastrojowe aranżacje sypialni, wybierz diody LED. Nastrojowe oświetlenie w sypialni tworzy atmosferę, która sprzyja chwilom relaksu i odpoczynku. Oświetlenie ledowe umieszczone pod łóżkiem lub we wnękach da niesamowity efekt. Lampy LED w sypialni to dobre rozwiązanie, jeżeli chcemy stworzyć przytulne wnętrze.

Modne lampy sufitowe jako oświetlenie sypialni i łazienki

Lampy zwieszane z sufitu to wnętrzarski hit! I nie chodzi tu o tradycyjne lampy w jadalni lub w salonie. Lampy sufitowe najpierw zastąpiły lampki nocne przy łóżku oraz biurkowe. Teraz stosuje się je jako oświetlenie w łazience, przy lustrze. Jest to z pewnością rozwiązanie efektowne, ale czy wygodne?

Oświetlenie w sypialni. Ruchome wizualizacje

Nasz architekt wnętrz proponuje ciekawe rozwiązania aranżacyjne do sypialni: trzy projekty sypialni i jej oświetlenia. Aranżacje sypialni możesz obejrzeć dzięki specjalnie przygotowanym ruchomym wizualizacjom. Zobacz, jak dobrze urządziś sypialnię i rozmieścić w niej oświetlenie.

Sypialnia: modny neon nad twoim łóżkiem

Sypialnia może być miejscem wnętrzarskich eksperymentów. Nie myśl jedynie nad wyborem łóżka. Czemu nie zacząć od oryginalnej lampy w sypialni. Zamiast tradycyjnych kinkietów łóżko może oświetlić neon albo choinkowe lampki czy węże LED. Dizajnerskie lampy są supermodne i efektowne! Aranżacja sypialni z neonem nad łóżkiem.

Wybieramy meble do sypialni: lampka i stolik nocny

Lampy i stoliki nocne dobrały się na zasadzie podobieństwa charakterów lub efektownego kontrastu.

Strona 1 z 1

1