OŚWIETLENIE KUCHNI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OŚWIETLENIE KUCHNI

Światło naturalne w kuchni: usytuowanie okna w kuchni

Światło naturalne w kuchni: usytuowanie okna w kuchni

Kiedy remontujemy stary dom albo budujemy nowy, zadbajmy, aby okno w kuchni łatwo się otwierało, dobrze oświetlało, a do tego zdobiło pomieszczenie.

Oświetlenie na pilota: zdalnie sterowane oświetlenie blatu w małej kuchni

Oświetlenie na pilota: zdalnie sterowane oświetlenie blatu w małej kuchni

Mała kuchnia powinna być szczególnie dobrze zaprojektowana. Oświetlenie kuchni jest jedną z ważniejszych składowych. W IKEA znajdziemy ciekawe rozwiązania oświetlenia kuchni, pasującego do każdej strefy, a co najważniejsze idącego w zgodzie z duchem ekologii.

Projektowanie kuchni: wybieramy oświetlenie do kuchni

Projektowanie kuchni: wybieramy oświetlenie do kuchni

Projektowanie kuchni oprócz rozmieszczenia zabudowy, musi uwzględniać także oświetlenie kuchni. Najważniejszymi strefami kuchni, które wymagają dobrego oświetlenia są strefy robocze: zlewozmywak, płyta kuchenna, blat na którym przygotowuje się wszystkie potrawy oraz stół. Radzimy, jak dobrze zaplanować oświetlenie kuchni i jakie wybrać lampy.

Jak urządzić kuchnię. Dobre oświetlenie kuchni

Jak urządzić kuchnię i ją dobrze oświetlić? Przede wszystkim instalując w kuchni nie jedno, ale wiele źródeł światła o różnym przeznaczeniu. O tym, czy aranżacja kuchni jest funkcjonalna, decyduje w dużej mierze dobre rozplanowanie lamp. Przeczytajcie nasz poradnik dotyczący oświetlenia kuchni.

Apetyczne oświetlenie kuchenne: jakie światło w kuchni

Dobre światło w kuchni jest warunkiem sukcesów kulinarnych, tworzy odpowiedni nastrój a także podnosi walory estetyczne pomieszczenia oraz przyrządzanych potraw. Oświetlenie kuchenne powinno być dobrze przemyślane, aby było funkcjonalne i pasowało do aranżacji kuchni. Ważne jest również oświetlenie stołu, przy którym spożywamy posiłki. Podpowiadamy, jakie oświetlenie kuchni sprawi, że będzie w niej apetycznie.

Aranżacja kuchni: planujemy idealne oświetlenie kuchni

Oświetlenie kuchni jest jedną z kwestii, na które musimy zwrócić szczególną uwagę podczas aranżacji tego pomieszczenia. Odpowiednia ilość i rozmieszczenie lamp to podstawowy warunek stworzenia sprzyjających warunków do pracy przy blacie kuchennym, a także do biesiadowania przy stole. Podpowiadamy, jak zaaranżować idealne oświetlenie kuchni!

Oświetlenie w kuchni: co wybrać, by było funkcjonalne?

Jakie oświetlenie zastosować w kuchni, by ułatwiało codzienne przygotowywanie posiłków i wieczorne kolacje z rodziną? Podobnie, jak do mebli kuchennych na wymiar możemy dziś potraktować zindywidualizowane oświetlenie w kuchni. Sprawdzamy, jakie mamy możliwości...

Strona 1 z 1

1