OSPRZĘT ELEKTRYCZNY

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OSPRZĘT ELEKTRYCZNY

Dodatki do domu w kolorze szarym: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Dodatki do domu w kolorze szarym: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Dodatki do domu są ważnym elementem aranżacji każdego mieszkania. Zaliczyć do nich możemy gniazda i łączniki elektroinstalacyjne, które muszą pojawić się w każdym pomieszczeniu. Prezentujemy nową odsłonę serii osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric w kolorze grafitowym, która otrzymała rekomendację magazynu M jak Mieszkanie!

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Schneider Electric to lider w dziedzinie osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Jego włączniki, gniazda lub czujniki ruchu wyróżnia niezawodność, elegancja i bogactwo wzorów. Wystarczająco dużo powodów, by otrzymać Rekomendację „M jak mieszkanie".

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Schneider Electric to lider w dziedzinie osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Jego włączniki, gniazda lub czujniki ruchu wyróżnia niezawodność, elegancja i bogactwo wzorów. Wystarczająco dużo powodów, by otrzymać Rekomendację „M jak mieszkanie”.

Jak przykręcić wyrwany kontakt? Zrób to sam

Wyrwany kontakt to już klasyka domowych awarii. Zobacz jak naprawić takie gniazdko. Wyciąganie wtyczki z kontaktu bez jego przytrzymania, czy odkurzanie całego mieszkania bez przepinania wtyczki do innych gniazd – skutkuje nieestetycznym, a przede wszystkim niebezpiecznym wyrwaniem kontaktu. Wiesław Skiba pokazuje, w jaki sposób samodzielnie przykręcić wyrwany kontakt.

Instalacja elektryczna w mieszkaniu i domu krok po kroku: jak zaplanować gniazdka i łączniki? [PORADY]

To, jak zaplanowana jest instalacja elektryczna w mieszkaniu lub domu, stanowi kwestię bardzo indywidualną. Zależy od stylu życia, a także liczby urządzeń, z których będziemy korzystać. Sprawdź, jak dostosować instalację elektryczną do swoich potrzeb. Nasze porady przydadzą się zwłaszcza przed planowaniem remontu.

Gdzie montować włączniki i gniazda: praktyczne porady!

Jak rozplanować montaż włączników i gniazd elektrycznych, aby uzyskać maksymalny komfort użytkowania sprzętów w danym pomieszczeniu? Na co zwrócić uwagę montując gniazda w kuchni, a na co w pokoju dziennym? Jak rozplanować rozkład obwodów instalacyjnych, by korzystanie z nich było intuicyjne i niezauważalne?

Wyłączniki, ściemniacze i tapety

Dopasowany kolorystycznie włącznik stworzy spójną całość z kinkietem. Powinien być dopasowany do koloru ścian i tapet. Potraktuj wyłączniki światła jako dekoracyjny detal. Oryginalnie wykończony zwykły wyłącznik lub ściemniacz doda szyku każdemu wnętrzu.

Dodatki do domu: wyznacznik czy detal w aranżacji wnętrz?

Dodatki do domu są ważnym elementem aranżacji każdego mieszkania. Detal - wbrew pozorom - nie tylko dopełnia aranżację, ale wyznacza także jej kierunek. Sprawdźcie, w jaki sposób dopasować detal do stylu projektowanego wnętrza!

W świetle elegancji: ściemniacz do swiatła

Dopasowany kolorystycznie wyłącznik czy ściemniacz doda szyku każdemu wnętrzu. Potraktuj go jako dekoracyjny detal.

Strona 1 z 1

1