OKNO

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OKNO

Plastikowa zasłonka zamiast firanki

Plastikowa zasłonka zamiast firanki

Propozycja jest naprawdę niecodzienna – zasłonka z przezroczystej folii. Pomysł zapewne skusi tych, którzy nie boją się eksperymentów. Zwłaszcza jeśli eksperyment nie jest przesadnie kosztowny.

DEKORACJE OKIEN, ciekawe pomysły: Ładna aranżacja okna

DEKORACJE OKIEN, ciekawe pomysły: Ładna aranżacja okna

DEKORACJA OKIEN może zmienić wystrój całego wnętrza. Wystarczy dobrać do dekoracji okna odpowiedni kolor i dodatki, a mieszkanie nabierze ciekawego charakteru. Zobacz nasze pomysły na dekoracje okien!

ROLETY RZYMSKIE: ciekawa aranżacja okna z roletą

ROLETY RZYMSKIE: ciekawa aranżacja okna z roletą

Najlepszy pomysł na dekorację okna to stylowe i gustowne rolety rzymskie. Podpowiadamy, jakie wybrać rolety rzymskie, jak prawidłowo zamontować rolety i jakie tkaniny są teraz modne w aranżacji okna.

Aranżacja okienna Dynamic

Kolekcja Dynamic to aranżacja okienna w stylu nowoczesnym. Połączenia zasłon na kołach ze spaghetti, które spełnia funkcję firany. Dobra propozycja do pokoju młodzieżowego. Aranżację można zamówić na dowolny wymiar okna.

Jak ozdobić okno? Pomysły na dekoracje z tkanin

Co zrobić, by w domu zapanowała przytulna atmosfera? Najlepiej sięgnąć po tkaniny. Nie mają sobie równych, gdy chodzi o szybką metamorfozę
pokoju, łagodzą kształty, wnoszą miękkość. Dlatego warto się nimi otaczać. Są idealne do dekoracji okna. Poniżej kilka przykładów.

Spirala do dekoracji firan

Każde okno można ładnie wyeksponować za pomocą odpowiedniej dekoracji.

Strona 1 z 1

1