OKAP KUCHENNY

(15 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OKAP KUCHENNY

Wciągająca opowieść. Kolorowe okapy Smart Deco

Wciągająca opowieść. Kolorowe okapy Smart Deco

Zapominamy o masywnych i niezbyt estetycznych okapach w kuchni. Wzorem nowoczesności jest Smart Deco marki Franke, który łączy dobrą wydajność z efektownym designem. Dostępny aż w siedmiu modnych kolorach

Okap kominowy Amica OKC656SW. Dotyk świeżości

Okap kominowy Amica OKC656SW. Dotyk świeżości

Jeśli lubimy przebywać w kuchni i nie chcemy, by wyganiały nasz niej zapachy gotowania... potrzebujemy dobrego okapu. Takiego, który szybko oczyszcza powietrze, pracuje cicho, a przy tym dobrze wygląda. Okap kominowy Amica OKC656SW zasługuje na Rekomendację „M jak mieszkanie”.

Moc możliwości. Nowe okapy w ofercie Falmec

Moc możliwości. Nowe okapy w ofercie Falmec

Może być połączona z salonem, jadalnią lub też całkowicie zamknięta. Zawsze jednak urządzamy ją tak, by była sercem domu. Kuchnia, bo o niej mowa, to centrum codziennego życia. Należy więc zadbać, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna użytkownikom. Wszystkie te czynniki posiadają nowoczesne okapy kuchenne, które wyróżniają się wyszukanym designem, inteligentnymi funkcjami oraz cichą pracą.

Okap kuchenny EVO Franke: wyposażenie kuchni na wyższym poziomie ewolucji

Rewolucja w wyposażeniu kuchni, czyli sprzęt na wyższym poziomie ewolucji. Okap kuchenny EVO Franke kładzie kres zapachom kuchennym roznoszącym się po całym mieszkaniu. Energooszczędny silnik, przyjazny profil i minimalistyczne wzornictwo to elementy, które zadecydowały o wyróżnieniu i przyznaniu Rekomendacji od miesięcznika M jak Mieszkanie!

Jak czyścić okap kuchenny. Codzienne używanie okapu

Regularne czyszczenie okapu kuchennego i jego prawidłowe użytkowanie to konieczne czynności, które zapewnią prawidłową pracę i wydajność pochłaniacza, czy wyciągu. Największym problem jest usuwanie tłuszczu i zanieczyszczeń powstałych podczas gotowania. Dowiedz się, jak czyścić poszczególne elementy okapu.

PORADNIK: jaki wybrać okap kuchenny? Na jakie funkcje zwrócić uwagę?

Nowoczesne okapy kuchenne charakteryzuje wielofunkcyjność, dopracowany design oraz wiele możliwości montażu. Dzięki naszemu poradnikowi znajdziecie idealny model do każdej kuchni.   

Okapy kuchenne: jakie mają funkcje i możliwości. Radzimy jak monotować

Okap kuchenny - wyciąg czy pochłaniacz? Podpowiadamy, jakie powinien mieć funkcje i gdzie najlepiej zamotować okap w kuchni!

Okap nad wyspą kuchenną: ozdobny czy ukryty? Który okap wybrać?

Okap kuchenny we współczesnym świecie to rzecz absolutnie niezbędna. Zwłaszcza od momentu zapanowania mody na łączenie kuchni z salonem. Tak więc nie ma już pytania czy montować okap czy nie? Teraz jest pytanie: jaki okap wybrać? Zwłaszcza okap nad wyspą kuchenną.

OKAP KUCHENNY: przegląd nowych okapów CENY i FUNKCJE

Okap kuchenny powinien pochłaniać parę, tłuszcz i zapachy podczas gotowania. Może być wyciagiem albo pochłaniaczem - w każdej wersji może być designerski i pasować do nowoczesnej aranzacji kuchni. Zrobiliśmy PRZEGLĄD OKAPÓW: ceny i funkcje. Zobacz w galerii!

Okap kuchenny, integralna część kuchni

Planując zabudowę lub przebudowę kuchni, oprócz miejsca na lodówkę, zlew i zmywarkę powinniśmy nad kuchenką przewidzieć miejsce na okap kuchenny. Okap ma do spełnienia ważne zadanie i musi być nie tylko odpowiednio zainstalowany, ale i dobrany. Radzimy, jak nie zgubić się w gąszczu ofert i wybrać okap kuchenny dopasowany do naszych potrzeb...

Okap kuchenny, nie tylko walczy z oparami, ale także zdobi kuchnię

Współczesny okap nie tylko walczy z kuchennymi oparami, ale może być ozdobą kuchni. To ważne, bo na to urządzenie patrzymy codziennie. Sprawdź, co ma do zaoferowania rynek i na co zwrócić uwagę wybierając okap kuchenny.

Przepis na atmosferę: okapy dekoracyjne czyli salon w kuchni

Salon w kuchni czy kuchnia w salonie generują rozwiązania, które spajają stylistycznie funkcjonalną kuchnię z eleganckim charakterem salonu. Modne okapy kuchenne przypominają dekoracyjne lampy w rozmiarze XXL i przyciągają wzrok albo – wręcz przeciwnie – perfekcyjnie wtapiają się w otoczenie.

Zlewy, blaty, baterie, piekarniki i okapy czyli mądre kuchni urządzanie!

Przy urządzaniu kuchni często zbytnio skupiamy się na estetyce niż na użytkowym podejściu do sprzetów AGD. A to właśnie dobrze wybrana kuchenka, zmywarka, piekarnik, okap czy blat kuchenny podniosą w znacznym stopniu jakośc użytkowania naszej nowej kuchni. Kolor kafelków czy kuchennej zabudoty to tylko kropka nad i mądrze i ekonomicznie urządzonej nowoczesnej kuchni!

OKAP DO KUCHNI: Jak wybrać nowoczesny okap, jakie powinien mieć parametry i funkcje

Im więcej nowoczesnych funkcji posiada współczesny okap, tym lepiej. Powinien on jak nabardziej ułatwiać pracę w kuchni i podnosić komfort jej użytkowania.

OKAP KUCHENNY tani i DOBRY: Co zrobić, żeby nie przepłacić za okap kuchenny?

Określenie "dobry" okap kuchenny nie jest jednoznaczne z określeniem "drogi" okap. Dobrze więc wiedzieć, za jakie funkcje i udogodnienia dodatkowo zapłacimy. A przede wszystkim - dobrze wiedzieć, za co zapłacić warto... 

Strona 1 z 1

1