OKAP

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OKAP

Nowoczesne okapy kuchenne: przyścienne, wyspowe, nablatowe... Co wybrać? EKSPERT RADZI

Nowoczesne okapy kuchenne: przyścienne, wyspowe, nablatowe... Co wybrać? EKSPERT RADZI

Okap kuchenny chroni mieszkanie nie tylko przed rozchodzeniem się przykrych zapachów, lecz także przed odkładaniem się tłustego osadu na meblach, ścianach czy zasłonach. Aby jednak urządzenie spełniało swoją funkcję, należy dopasować typ okapu do układu funkcjonalnego kuchni, kubatury wnętrza i uwarunkowań technicznych. Nasz ekspert radzi, na co należy zwrócić szczególną uwagę.

OKAP KUCHENNY: przegląd nowych okapów CENY i FUNKCJE

OKAP KUCHENNY: przegląd nowych okapów CENY i FUNKCJE

Okap kuchenny powinien pochłaniać parę, tłuszcz i zapachy podczas gotowania. Może być wyciagiem albo pochłaniaczem - w każdej wersji może być designerski i pasować do nowoczesnej aranzacji kuchni. Zrobiliśmy PRZEGLĄD OKAPÓW: ceny i funkcje. Zobacz w galerii!

Okap kuchenny, integralna część kuchni

Okap kuchenny, integralna część kuchni

Planując zabudowę lub przebudowę kuchni, oprócz miejsca na lodówkę, zlew i zmywarkę powinniśmy nad kuchenką przewidzieć miejsce na okap kuchenny. Okap ma do spełnienia ważne zadanie i musi być nie tylko odpowiednio zainstalowany, ale i dobrany. Radzimy, jak nie zgubić się w gąszczu ofert i wybrać okap kuchenny dopasowany do naszych potrzeb...

Gościnna kuchnia

Spędzamy w niej wiele czasu. To miejsce,gdzie nie tylko gotujemy i spotykamy się z rodziną przy posiłkach. Tu pijemy poranną kawę, wieczorem lubimy pogawędzić z przyjaciółką i znajdujemy chwilę wytchnienia, gdy dzieci już zasną

OKAP DO KUCHNI: Jak wybrać nowoczesny okap, jakie powinien mieć parametry i funkcje

Im więcej nowoczesnych funkcji posiada współczesny okap, tym lepiej. Powinien on jak nabardziej ułatwiać pracę w kuchni i podnosić komfort jej użytkowania.

Strona 1 z 1

1