ODKURZACZ

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ODKURZACZ

Wyniki konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

Wyniki konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

Sprawozdanie z gali finałowej konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza! Zapraszamy do obejrzenia relacji i poznania szczęśliwych zwycięzców - autorów docenionych przepisów!

KONKURS: podaj swój przepis i wygraj sprzęt AGD!

KONKURS: podaj swój przepis i wygraj sprzęt AGD!

Jaki jest przepis na dobrą kuchnię? Każdy z nas ma swój, dlatego warto się dzielić i wymieniać informacje, by wzajemnie wzbogacać wiedzę o zdrowej i pysznej kuchni. Sprawdź jak wziąć udział w konkursie „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza i wygrać nowoczesne sprzęty AGD!

Odkurzacz pionowy. Warto kupić? Sprawdzamy na przykładzie Hoover H-Free 700

Odkurzacz pionowy. Warto kupić? Sprawdzamy na przykładzie Hoover H-Free 700

Odkurzacze pionowe stają się coraz popularniejsze. Czy tego typu odkurzacz ma szansę zastąpić tradycyjny? Kiedy warto zainteresować się odkurzaczem pionowym? Jakie są największe zalety odkurzaczy pionowych? Przetestowaliśmy najnowszy model marki Hoover i sprawdzamy, czy warto skorzystać z tego typu rozwiązania.

Odkurzacz centralny: zalety systemu odkurzania centralnego [WIDEO]

Odkurzacz centralny staje się coraz popularniejszym urządzeniem montowanym w nowo wybudowanych domach. Ułatwia on sprzątanie zarówno dużych, jak i małych przestrzeni. Jakie są zalety montowania systemu odkurzania centralnego?

Jak odkurzać. Wybór odkurzacza

Spędzamy średnio ponad rok w ciągu życia na odkurzaniu. Jest wiele sposobów na to, by był to rok lekki i przyjemny, a nawet... odzyskany. Trzeba wybrać odpowiedni odkurzacz.

Nowoczesny odkurzacz: sprzątanie coraz łatwiejsze

Wybieramy nowoczesny odkurzacz. W sprzedaży pojawiają się nowe urządzenia, których zadaniem jest ułatwianie nam sprzątania. Czy warto wymienić stary odkurzacz? Często się zastanawiamy czy nowa funkcja to na pewno coś praktycznego czy tylko gadżet, bo co można by jeszcze ulepszyć w odkurzaczu?

Kolorowe i nowoczesne odkurzacze. Wybieramy sprzęt AGD

Zielone Jabłuszko czy Błękit Oceanu? O co pytamy? O odkurzacz. Popularne odkurzacze Ergospace podbiły nasze serca 13-metrowym zasięgiem, sportowymi detalami i niewielkimi rozmiarami, ułatwiającymi przechowywanie. Teraz odkurzacz Electrolux dostępny jest w modnych kolorach. Taki sprzęt AGD umili odkurzanie.

Odkurzacz z morza

Electrolux prezentuje pięć odkurzaczy, których obudowy wykonano z odpadów plastikowych zebranych z mórz i oceanów. To kolejny etap projektu Odkurzacz z morza (Vac from the Sea), który ma na celu zwrócenie uwagi na plastikowe śmieci zalegające w zbiornikach wodnych oraz zachęcenie do recyklingu tworzyw sztucznych.

Cichy odkurzacz

Dla wszystkich zmęczonych odgłosami pracującego odkurzacza, SAMSUNG wprowadza na rynek nowe, cicho pracujące modele Silky.

Siła i moc odkurzacza

Wymagania użytkowników stale rosną. Nie chodzi jedynie o nowe funkcje odkurzacza, ale również o niestandardowe wyposażenie, stylistykę, dodatkowe akcesoria. Jaki wybrać odkurzacz, by sprzątnie było łatwe i skuteczne?

Ciche odkurzanie

Słuchanie muzyki podczas sprzątania stało się możliwe dzięki zastosowaniu w odkurzaczu Ultra Silencer specjalnej technologii Silent Air Technology. Polega ona na specjalnym przepływie powietrza w urządzeniu, co podnosi jego efektywność i redukuje hałas. Dodatkowo, skupiono się na izolacji i zawieszeniu silnika, żeby ograniczyć wibrację do minimum.

Strona 1 z 1

1