OBRAZY

(18 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OBRAZY

Antyki: obrazy, rysunki, grafiki, ramy – co warto kupować, czego nie?

Antyki: obrazy, rysunki, grafiki, ramy – co warto kupować, czego nie?

Stylowe wnętrze to nie tylko meble, to także dodatki, a wśród nich obrazy, rysunki i ramy – nieraz puste. Co i jak wybierać, by zakup antyków oznaczał niezmąconą radość z nowego nabytku, a nie konieczność przekazania obiektu do renowacji, której koszt przewyższy kwotę transakcji?

Obrazy na ścianę! Aranżacja domowej galerii: praktyczne rady

Obrazy na ścianę! Aranżacja domowej galerii: praktyczne rady

Obrazy na ścianę nie mogą trafiać w sposób przypadkowy. W aranżacji domowej galerii warto się kierować sprawdzonymi zasadami lub... sięgnąć po sprytne triki. Prezentujemy jedne i drugie: klasyczne reguły ekspozycji obrazów w mieszkaniu i świeże pomysły. Wszystko po to, by efektownie rozwieszone obrazy faktycznie dekorowały wnętrze.

Domowa galeria w 5 krokach: modne dekorowanie ścian

Domowa galeria w 5 krokach: modne dekorowanie ścian

Domowa galeria może stać się miejscem magicznym – inspirującym, relaksującym, przywołującym dobre wspomnienia i myśli. Zobaczcie nasze pomysły na domową galerię: z inspiracjami, pamiątkami, sentymentami, talizmanami... w modnych złocieniach, miedziach, drewnie i w szarościach. Z nami zbudujesz atrakcyjną galerię domową w prostych 5 KROKACH!

Rośliny w domu: zielony obraz z sukulentów. ZRÓB TO SAM

Zielone obrazy to trend! Jak nietypowo wyeksponować rośliny doniczkowe w domu? Zobaczcie jak KROK PO KROKU wykonać dekorację z roślinami!

DEKORACJE ŚCIENNE: Co powiesić na ścianie zamiast obrazu

Domową galerię można urządzić na wiele sposobów. Nie zawsze na ścianie muszą wisieć olejne obrazy w ciężkich złoconych ramach... Można zrobić dekorację z pocztówek lub plakatów.

Nowe mieszkanie: co powiesić na pustej ścianie?

Jak udekorować pustą ścianę w nowym mieszkaniu? Co powiesić na pustej ścianie? Jakie kryteria przyjąć i co wybrać? Jeśli nie chcesz paść ofiarą banalnych dekoracji ściennych z bezdusznych marketów, zainspiruj się naszym PRZEWODNIKIEM. Co powiesić na pustej ścianie? Oto gotowe odpowiedzi!

Aranżacja sypialni w stylu francuskim

Aranżacja sypialni w stylu francuskim ujmuje świetnym zestawieniem kolorów ścian, wyposażenia i dodatków. Sypialnia umieszczona jest na piętrze w domu jednorodzinnym, ciekawym elementem zwracającym uwagę są drzwi zaprojektowane przez architektkę.

Pokój dzienny jak galeria sztuki: aranżacja mieszkania ze sztuką w tle

Pokój dzienny przypominający galerię sztuki? To możliwe! Stylowe meble, obrazy na ścianach, dekoracyjne bibeloty i samodzielnie wykonane meble - to ponadczasowa aranżacja pokoju ze sztuką w tle. Prezentujemy stylowe wnętrze z kolorem w roli głównej!

Obrazy w mieszkaniu. 12 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z obrazami

Obrazy w mieszkaniu są doskonałym pomysłem na dopełnienie aranżacji wnętrza. Ozdabiają one ścianę i sprawiają, że pomieszczenie nabiera nowego charakteru. Jeśli planujecie powiesić obraz w salonie, sypialni czy kuchni - koniecznie zainspirujcie się naszymi pomysłami. Prezentujemy 12 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z obrazami w roli głównej!

Lubię ciszę, stare meble i piękne torebki

Mieszkanie malarki Bogny Gniazdowskiej jest jak jej obrazy - pełne urody przeszłości i sentymentów. Pachnie w nim terpentyną, więdnącymi różami i świeżo zaparzoną angielską herbatą. Wszystkie kąty zdobią kompozycje ze zdjęć, puzderek, pocztówek i figurek. Nazywa je domowymi ołtarzykami.

Pomysł na dekorację ścian: wieszamy plakat

Ozdabianie ścian mieszkania może być świetną zabawą, zresztą gołe ściany wyglądają dość smutno. Zastanówmy się w jaki sposób, nie mając w zanadrzu Kossaka czy Picassa możemy udekorować pięknie i nietypowo nasze wnętrza.

Dom sztuki

Justyna mówi, że gdyby mogła cofnąć czas, zostałaby dekoratorką wnętrz, a tak pozostało jej swoje artystyczne zamiłowania realizować we własnym domu...
 

Plakat cię urządzi

Plakat pozwoli łatwo, niebanalnie, a na dodatek niedrogo zmienić wystrój mieszkania, i to niezależnie od tego, czy lubisz styl romantyczny, czy nowoczesny.

Ująć w ramy. Jak oprawiać obrazy

Jak oprawiać obrazy, na jakim tle je eksponować, jakie wybrać ramy do obrazów i jak komponować na ścianie malarstwo z różnych epok? Na te pytania odpowiada stylistka Dorota Leszczyńska. Wieszamy obrazy w domu.

Reprodukcje kwiatów. Ozdoby do salonu

Jeśli lubisz kwiaty, udekoruj nimi salon. Portrety ulubionych letnich kwiatów opraw w jednakowe ramki i zawieś rzędami nad kanapą w pokoju dziennym. Wniosą do wnętrza kolor i pogodny nastrój.

Kwiaty na obrazach

Portret ulubionych kwiatów wniesie do salonu kolor i pogodny nastrój. Wystarczy oprawić go w ładne ramki i powiesić na ścianie.

Oprawiamy obrazy

Styl wyposażenia warszawskiego domu jest ściśle związany z kolekcją obrazów właściciela. Każdy z nich oprawiono w ramę o wyszukanym, indywidualnym charakterze.

Projekt sypialni: błękit królewski w aranżacji sypialni!

Projekt sypialni z kolorem niebieskim. Jednym z najmodniejszych kolorów 2015 r. w aranżacji sypialni jest nieznoszący konkurencji błękit królewski. Zainspiruj się aranżacją sypialni z błękitem królewskim w roli głównej! Czy intensywny i ciemny błękit sprawdzi się w sypialniach z polskich wnętrz?

Strona 1 z 1

1