NOWOCZESNE KUCHNIE

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NOWOCZESNE KUCHNIE

Nowoczesna kuchnia: jaka jest? Zamów projekt kuchni bez błędów

Nowoczesna kuchnia: jaka jest? Zamów projekt kuchni bez błędów

Nowoczesna kuchnia: minimalistyczna, multifunkcjonalna, kuchnia nie kuchnia… Nowoczesne kuchnie lubią wysoki połysk, ale styl glamour nie jest już na czasie. Jak zmówić projekt kuchni, by nie żałować wydanych pieniędzy: przeczytaj nasz ranking materiałów do urządzenia nowoczesnej kuchni.

Kuchnia nowoczesna: jak urządzić kuchnię dzisiaj

Kuchnia nowoczesna: jak urządzić kuchnię dzisiaj

Coraz częściej chcemy, aby kuchnia była nowoczesna, ale jednocześnie przyjazna i w żadnym wypadku nie przypominała laboratorium. Jak urządzić kuchnię dzisiaj? Prezentujemy nowoczesne projekty kuchni, które nie są sterylne, ani chłodne. Aranżacja kuchni będzie udana, jeśli postawisz na prostotę i wygodę. Zaplanuj meble kuchenne z dużą liczbą szafek i szuflad, a fronty wybierz w jednym odcieniu - to bezpieczne rozwiązania.

NOWOCZESNE KUCHNIE: wybieramy zabudowę, blat, kolory

NOWOCZESNE KUCHNIE: wybieramy zabudowę, blat, kolory

Podobają ci się nowoczesne kuchnie, ale nie wiesz, jaką wybrać zabudowę, jaki blat i kolor? Zobacz nasze ZDJĘCIA. Prezentujemy prawdziwe nowoczesne KUCHNIE urządzone komfortowo i efektownie. Jest w nich też sporo dobrych pomysłów. Nowoczesne kuchnie 2013 GALERIA ZDJĘĆ

NOWOCZESNE KUCHNIE: projekty kuchni z domów jednorodzinnych ZDJĘCIA

Nowoczesne kuchnie często są otwarte na salon lub pomieszczenia sąsiadujące. Projekty kuchni w domach jednorodzinnych uwzględniają większą przestrzeń i inne możliwości aranżacji. Nowoczesne kuchnie – zobacz ładne ZDJĘCIA i projekty!

Szkło nad blatem w kuchni: 10 POMYSŁÓW. Nowoczesne kuchnie ZDJĘCIA

Szkło nad blatem kuchennym to ciekawy pomysł do nowoczesnych wnętrz. Szkło nad blatem nada kuchni ciekawego charakteru, a jeśli umieścimy pod nim zdjęcie lub fototapetę, aranżacja kuchni stanie się ciekawsza. Nowoczesne kuchnie – zdjęcia.

Nowoczesne kuchnie: jakie trendy w 2013? Kuchnie - zdjęcia

Nowoczesne kuchnie według najnowszych trendów są raczej minimalistyczne i bardzo funkcjonalne. Na zdjęciach kuchni widać nawiązania do stylu lat 60. – zarówno w kształtach jak i kolorach. Sprawdź, jakie trendy obowiązują w nowoczesnych kuchniach!

Nowoczesna kuchnia: inspiracje. Aranżacja kuchni z pomysłem

Nowoczesna kuchnia to ergonomia i szyk. Na rozmieszczenie szafek w nowoczesnej kuchni wpływ ma styl życia i sposób przygotowywania posiłków. Nie ma jednego przepisu na funkcjonalną nowoczesną kuchnię, ale w każdym wnętrzu aranżacja kuchni może być wygodna i pomysłowa. Sprawdź nasze podpowiedzi!

BIAŁO-CZARNA KUCHNIA: bardzo prosta aranżacja nowoczesnej kuchni

Aranżacja biało-czarnej kuchni dość chłoda, ale maksymalnie prosta. Kuchnia jest funkcjonalna, dzięki dużej liczbie zamykanych półek. Część szafek pomalowano na czarno farbą tablicową. Biała kuchnia odzwierciedla aktualny trend w urządzaniu wnętrz.

Otwarta kuchnia: aranżacja z piękną zabudową

Kuchnia w stylu glamour z wyspą. Architekci wnętrz tym razem musieli odpowiedzieć sobie na pytania, które zwykle zadają klientom. Jak zaprojektować wyspę kuchenną, żeby pasowała do ich stylu życia? Powstały trzy rozwiązania, każde na inną skalę. W kuchni glamour granitowy blat roboczy stał się postumentem na piękne przedmioty.

Małe rzeczy tworzą klimat. Nowoczesna kuchnia z pamiątkami

Uwielbiam truskawki. Gdyby nie występowały w przyrodzie, sama bym je zaprojektowała - żartowała Hanna Kłyk, architektka wnętrz, podejmując nas truskawkowym tortem. Bardziej niż w deserach rozsmakowaliśmy się w jej nowoczesnej kuchni z kryształową biżuterią i pamiątkami po prababci.

Kuchnia urządzona nietypowo: siatka zamiast górnych szafek kuchennych

Amatorom nowoczesnego, bardziej awangardowego wystroju wnętrz proponujemy kuchnię w kontrastowych kolorach czerwieni i stali. Lekki regał, komody na kółkach zamiast szafek i rozkładany stolik pozwalają na dowolną aranżację wnętrza. Zamocowana na ścianie nad zlewozmywakiem i kuchenką stalowa siatka zastępuje górne szafki kuchenne - można na niej zawiesić wszystko, co chcemy mieć pod ręką w trakcie gotowania. Jak Wam się podoba ta kuchnia?

Kuchnia w klimacie ZEN

Kuchnia w klimacie ZEN pachnie jaśminową herbatą. W wesołym, rustykalnym wnętrzu aromatem kusi świeży chleb. Niech projekt kuchni, będzie dokładnie taki, jak sobie wymyśliłaś. Przecież przy kuchennym stole najpiękniej smakuje się życie.

Kuchnia bardzo wąska

Niefortunnymi wymiarami pomieszczenia można się martwić, ale można też taką sytuację potraktować jak wyzwanie. Przedstawiamy trzy różne pomysły na zaaranżowanie tego samego wnętrza.

Strona 1 z 1

1