NOWOCZESNE

(19 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NOWOCZESNE

Prosta łazienka w pomarańczowym kolorze

Prosta łazienka w pomarańczowym kolorze

Ta koncepcja ma wszelkie cechy nowoczesnej łazienki. Proste formy armatury, wyeksponowane na tle pomarańczowych płaszczyzn przyciągają wzrok szlachetnymi kształtami. Oto pomysł na oryginalne wnętrze.

Wielki powrót tapety

Wielki powrót tapety

Co wyskakuje po wpisaniu w Google słowa „tapety”? Młodzi użytkownicy sieci odpowiedzą: „Jak to co? Wiadomo – obrazki do umieszczenia na pulpicie komputera lub komórki”. Znak czasów... Cóż jednak mają one wspólnego z tymi tradycyjnymi?

Projekt nowoczesnej łazienki: 1 ciemna ściana we wnętrzu

Projekt nowoczesnej łazienki: 1 ciemna ściana we wnętrzu

Projekt nowoczesnej łazienki w domu jednorodzinnym został zaaranżowany w chłodnym, nordyckim klimacie. Wnętrze w odcieniach błękitu, czerni i szarości przywodzi na myśl głębię oceanu i szum wiatru. Zobacz wyjątkową realizację nowoczesnej łazienki z 1 ciemną ścianą we wnętrzu!

Wełniany dywan

Kolorowy dywan może być ciekawym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza.

Pranie w powiększeniu

Rozmiary pralki nie muszą wcale ograniczać jej pojemności. Teraz standardowa pralka może uprać dużo większą ilość prania.

Pralka, która myśli

Wiele osób woli nie dotykać się do pralek z powodu stopnia ich skomplikowania. Mnóstwo gałek i przycisków na panelu sterującym może zniechęcić. Dlatego powstała pralka, która sama myśli.

Dobre połączenie: nowoczesność z artystycznym klimatem retro. Zobacz mieszkanie Łucji

Właścicielka mieszkania ceni przedmioty, które są świadkami przeszłości, mają w sobie tajemnicę. Jak się okazało podczas remontu, nowe lokum także skrywało sekret.

Drewniana komoda

Naturalne drewno jest najlepszym materiałem. Wykonane z niego meble są trwałe, a do tego ciepłe i przyjazne.

Ramka na wspomnienia

Nie możesz się zdecydować, które zdjęcie chcesz wyeksponować? Wybierz ramkę, która pomieści kilka twoich ulubionych zdjęć.

Nowocześnie oświetlone

Oświetlić mieszkanie można nie tylko za pomocą lamp i żyrandoli. Równie dobre są halogeny, które dyskretnie, lecz efektownie wyeksponują otoczenie.

Czas zdobi wnętrze

Oto zegar dla znudzonych konwencjonalnymi kształtami. Niczym dekoracyjna wstążka wokół prezentu ozdobi ścianę.

Lampa z abażurem w pasy

Ta rola zobowiązuje. Lampa stojąca musi być równie efektowna jak mebel, któremu towarzyszy...

OKAP DO KUCHNI: Jak wybrać nowoczesny okap, jakie powinien mieć parametry i funkcje

Im więcej nowoczesnych funkcji posiada współczesny okap, tym lepiej. Powinien on jak nabardziej ułatwiać pracę w kuchni i podnosić komfort jej użytkowania.

Czterodrzwiowa lodówka Quadrio

Quadrio to wyjątkowy styl i najwyższa jakość. To prawdziwa gwiazda każdej kuchni.

Mozaikowa fuzja

Fusion to jedna z najciekawszych nowych kolekcji w ofercie firmy Ardea. Nowoczesne kształty tesser mozaikowych, które w zależności od koloru użytego szkliwa, mogą dawać zaskakujące i odmienne efekty.

Półki modułowe w rytmie boogie

Do każdego wnętrza warto wprowadzić odrobinę blasku, koloru i oryginalnego charakteru. Dynamiczne modułowe półki mogą być sposobem na taką odnowę.

Lodówka z fotografią

Dowolny obraz, wzór lub zdjęcie wybrane przez Ciebie bądź Twoich bliskich może przyozdobić front lodówki marki Ardo.

Powrót meblościanki

Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem swojego salonu, proponujemy modną meblościankę. Jest funkcjonalna i atrakcyjna, pomieści mnóstwo rzeczy i będzie nowoczesnym elementem aranżacji pokoju.

Krzesło z klasą

Lite drewno bukowe oraz naturalne środki wykańczające w połączeniu z nowatorskim designem, pozwoliły stworzyć wygodne i klasyczne krzesło, doskonałe do jadalni.

Strona 1 z 1

1