MIESZKANIE NA PODDASZU

(10 artykułów i zdjęć)

Jak urządzić mieszkanie na poddaszu: porady architektów i inspiracje na wnętrza pod skosami. Mieszkanie na poddaszu inaczej: zobacz udane realizacje jak oryginalnie można wykorzystać poddasze. Przykłady i zdjęcia udanego wykorzystania trudnych przestrzeni na poddaszu. Inspiracje jak urządzić mieszkanie na poddaszu: wybieramy meble, materiały, okna i oświetlenie. Podczas urządzania mieszkania na poddaszu ważne jest przede wszystkim jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Mieszkanie na poddaszu w stylu nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim. Zobacz zdjęcia prawdziwych mieszkań na poddaszu: inspirujące galerie i aranżacje. We współcześnie budowanych domach jednorodzinnych plany poddaszy bywają niezwykle skomplikowane. Podpowiadamy, jak sobie poradzić z urządzaniem mieszkania na poddaszu. Mieszkanie na poddaszu: wady i zalety wnętrz pod skosami.

ARTYKUŁY MIESZKANIE NA PODDASZU

Poddasze: jak funkcjonalnie je urządzić?

Poddasze: jak funkcjonalnie je urządzić?

Poddasze bywa niedoceniane i często nie wykorzystuje się w pełni jego potencjału. Jednak warto poświęcić mu więcej czasu podczas projektowania i urządzania wnętrz, dzięki czemu poddasze może okazać się najbardziej atrakcyjną częścią domu.

Loft aranżacja z cegłą w roli głównej, czyli jak w małym wnętrzu ujarzmić surowość

Loft aranżacja z cegłą w roli głównej, czyli jak w małym wnętrzu ujarzmić surowość

Loft aranżacja z cegłą na ścianie w roli głównej. Małe mieszkanie na poddaszu w jasnej kolorystyce, przełamane surową czerwienią cegły i dopełnione gdzieniegdzie akcentem szarości. Ogromne ilości luster, w których wnętrze przegląda się niczym prawdziwa perełka architektury. Taka właśnie jest loft aranżacja, za którą odpowiada studio Decolatorium. Taki właśnie jest przepis na sukces w aranżacji małych wnętrz!

Aranżacja wnętrz na strychu: surowość z klimatem. Podoba wam się projekt Cat Inside?

Aranżacja wnętrz na strychu: surowość z klimatem. Podoba wam się projekt Cat Inside?

Oryginalna aranżacja wnętrz: surowa cegła, drewniane belki i efektowne dodatki to cechy charakterystyczne mieszkania na zaadaptowanym strychu warszawskiej kamienicy. Aranżacja wnętrza nawiązuje do lokalizacji mieszkania oraz oddaje charakter poddasza. Za projekt klimatycznego wnętrza z elementami surowości odpowiada Cat Inside.

Aranżacja wnętrz. Wnętrza na poddaszu jak paryska mansarda

Aranżacja wnętrz na poddaszu jest przykładem, że stare z nowym może istnieć w idealnej harmonii. Wnętrza, stylowe i nowoczesne, zostały urządzone na opak. Sypialnia jest czarna, kuchnia... na piętrze. Ale wszystko zgrane doskonale. To mieszkanie na poddaszu inspiruje do zmian.

Klimatyczne wnętrze na poddaszu

Poddasze jest klimatyczne, ale też dość specyficzne w aranżacji wnętrz. Trzeba dobrze rozplanować przestrzeń, by pokoje pod skosami były wygodne i zmieściły się w nich potrzebne meble. Ważne też jest odpowiednie oświetlenie wnętrz na poddaszu i odpowiedni dobór kolorów ścian. Salon na poddaszu urządzono inspirując się stylem wschodnim.

Strych artysty: mieszkanie na poddaszu

Mieszkanie na strychu jest jasne i przestronne. Wnętrza na poddaszu w poznańskiej kamienicy wypełnione są sztuką. To poddasze służy zarówno za mieszkanie, jak i pracownię.

Mieszkanie na poddaszu: szczyt marzeń

Wyobraźnia i upór właściciela sprawiły, że ciemny strych przeistoczył się w mieszkanie na poddaszu o otwartej przestrzeni, pełne światła dziennego. Urządzanie poddasza trwało kilka lat, ale było warto - efekt jest zachwycający.

Aranżacja poddasza: efektowny apartament z kolorem różowym

Właścicielka poddasza w kamienicy jest otwarta na nowoczesne, niebanalne rozwiązania. Dla architektek urządzanie jej mieszkania było przygodą. Ponury, zaniedbany strych zamienił się w awangardowy, lekki i bardzo efektowny apartament.

PROJEKTY, ARANŻACJE PODDASZA: Mieszkanie na poddaszu ZDJĘCIA WNĘTRZ

Hanna i Andrzej kupili mieszkanie na poddaszu. Wnętrza mieszkań pod skosami są trudne do urządzenia. Właścicielom udało się stworzyć komfortowe wnętrza, przytulne i wygodne. Miejsca pod skosami maksymalnie wykorzystali na szafy i schowki. Dzięki temu wnętrza mają uporządkowaną przestrzeń, a mieszkanie na poddaszu nie jest zagracone ciężkimi szafami.

Mieszkanie z historią

Joanna z Częstochowy - kolejna bohaterka naszego cyklu "Kocham mój dom" - nie lubi monotonii, więc jej mieszkanie zachwyca różnorodnością stylów. Wyczucie estetyczne zapewniło sukces - pełną harmonię w aranżacji wnętrz. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu: zdjęcia.

Strona 1 z 1

1