MIESZKANIE

(48 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MIESZKANIE

Dni Warszawy i Piknik Mieszkaniowy pod patronatem Urzadzamy.pl

Dni Warszawy i Piknik Mieszkaniowy pod patronatem Urzadzamy.pl

Piknik Mieszkaniowy na Polu Mokotowskim już 11-12 czerwca! W ramach Dni Warszawy nie mogło również zabraknąć Urzadzamy.pl. Zobaczcie jakie atrakcje, okazje i wydarzenia towarzyszące będzie można znaleźć już w TEN WEEKND na warszawskim Pikniku Mieszkaniowym 2016!

Wynajem mieszkania bez tajemnic. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie i nie narazić się na straty?

Wynajem mieszkania bez tajemnic. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie i nie narazić się na straty?

Wynajem mieszkania, które spełni wszystkie nasze wymagania może być czasochłonnym i frustrującym zajęciem. W internecie możemy znaleźć tysiące ofert mieszkaniowych, ale jak znaleźć lokum idealne? O czym należy wiedzieć zanim zdecydujemy się wynająć konkretne mieszkanie? Jak uchronić się przed nieuczciwymi właścicielami?

Ciasne, ale własne

Ciasne, ale własne

Może jest u nas ciaśniej niż u innych, ale to nasze gniazdko. Nie potrzebujemy innego – mówią zgodnym głosem Marta i Janek z Warszawy.

NOWE MIESZKANIE: na co zwrócić uwagę zanim kupisz mieszkanie?

Zakup mieszkania to poważna decyzja. Nowe mieszkanie wiąże się z często z życiowymi planami, kredytem, wydatkami. Tym bardziej decyzja ta musi być przemyślana i rozsądna. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze i zakupie mieszknia. RADZIMY!

MM 2/2018 - Wizyta na Kazimierzu: Agata i Wojciech Niedzielowie

Choć Agata i Wojciech na stałe mieszkają w Gorlicach, nie wyobrażają sobie życia bez Krakowa. Mają wielki sentyment do miasta, w którym studiowali. Postanowili kupić tu niewielkie mieszkanie w starej kamienicy. Zatrzymują się w nim wraz z dziećmi, kiedy tylko pozwala im na to czas

Własnymi rękami

Odebrane od dewelopera 57 m2  Marta i Michał urządzili sami – kładli płytki i panele, mocowali listwy przypodłogowe, malowali ściany. – Dla chcącego nic trudnego! – zapewniają oboje

Projekt wnętrz domu dla rodziny.  Nowoczesność i wygoda!

Celem tego projektu wnętrz mieszkania było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny z dwójką dzieci. Powstała nowoczesna, otwarta przestrzeń dzienna z dużą kuchnią, jadalnią i salonem oraz część prywatna z sypialniami. Ciekawym elementem aranżacji jest dobór i rozmieszczenie oświetlenia – właśnie światło stało się kropką nad „i” projektu wnętrz.

MM 11/2017 - Życiowy spektakl: Magdalena i Mateusz z Warszawy

Para aktorów, Magda Waligórska-Lisiecka (Wioletka z serialu Ranczo) i jej mąż Mateusz Lisiecki-Waligórski zaprosili nas w progi swojego mieszkania na miesiąc przed premierą najważniejszej roli – bycia rodzicami

MM 12/2017 - Czekając na gwiazdkę: Paweł Puszczyński z Warszawy

Paweł Puszczyński – człowiek interesu, dekorator wnętrz i florysta – uważa, że święta to znakomita okazja, żeby przystroić mieszkanie z niecodziennym przepychem. Jego dekoracje zachwycają pięknymi kolorami i elegancją – nic dziwnego, mamy do czynienia z doskonałym fachowcem!

MM 9/2017 - Miejsce szczęśliwe: Agnieszka Wrodarczyk z Gliwic

Stanisław wychował się w tej kamienicy i darzył ją sentymentem, Aga pokochała ją od pierwszego spojrzenia – wiedzieli, że tylko tu chcą mieszkać. Kolejne szczęśliwe miejsce w ich życiu, bo Happy Place to także nazwa jej firmy!

MM 9/17 - Harmonia wśród Lwów: Katarzyna i Martin Harmony z Warszawy

Oboje jesteśmy spod tego znaku – mówią Katarzyna i Martin Harmony z Warszawy – więc mamy silne charaktery. Na początku naszego związku tarć było sporo, ale potem zapanowała harmonia! Tak samo było z… urządzaniem się na naszych 65 m2!

MM 7/2017 - Siła w rodzinie: Marzena Wójcik

Marzena i Piotr, zachwyceni lokalizacją niewysokich bloków na warszawskim Żoliborzu oraz okoliczną zielenią, postanowili uwić tutaj gniazdo dla swojej rodziny. Pieczołowicie je odnawiali, by w końcu osiągnąć wymarzony efekt.

Jak urządziła mieszkanie właścicielka pracowni rękodzieła szydełkowego? Zobaczcie!

Wystrój wnętrz domu właścicielki pracowni, w której powstają szydełkowe robótki, pełny jest dekoracji, koronkowych taśm, zawieszek. W kuchni, pokojach dziewczynek znajdziemy przerobione puszki po kawie i odnowione mebelki dla lalek, dziergane dywany, serwetki i poduszki. Zobaczcie jak mieszka kobieta pełna pasji do robótek szydełkowych

W kręgu rodziny. Modne wnętrze starej krakowskiej willi

W czasie rozbudowy domu Róża z mężem i dziećmi wybrali parter. Jej rodzice – piętro powyżej, a brat i siostra ze swoimi rodzinami kolejne kondygnacje. Na klatce schodowej zawsze jest ruch, biegają maluchy, przemieszczają się goście. Tak familijnie jest zresztą na całej ulicy, bo sąsiedzi są krewnymi albo przyjaciółmi.

Wakacje w domu

W mieszkaniu siatkarza Zbigniewa Bartmana wakacyjny luz łączy się z nowoczesną elegancją. Na wielkomiejski pejzaż sportowiec spogląda z ósmego piętra najnowocześniejszego wysokościowca stolicy. Jego nazwa – Cosmopolitan – idealnie pasuje do Bartmana, który życie spędza w podróżach po całym świecie.

Wnętrza mieszkań: galeria pomysłów i trendów. 10 inspiracji!

Zobacz ładne wnętrza mieszkań i sprawdź, co jest modne we wnętrzach w tym roku. Wnętrza mieszkań zebrane w galerii będą dla Ciebie doskonałą inspiracją i podpowiedzią.

ARANŻACJA SALONU dla rodziny: przytulny pokój dzienny

Aranżacja salonu i mieszkania to 120 m2 plus taras. To wygodne, nowocześnie urządzone mieszkanie dla czteroosobowej rodziny. Klimat przytulnego salonu budują przedmioty, kwiaty, dziecięce rysunki, które dla właścicieli mają wartość sentymentalną.

Stare mieszkanie i nowoczesne meble. Zmienny wystrój wnętrza

Niewielkie mieszkanie w kamienicy, na Starej Ochocie, zamieszkane jest przez Agnieszkę i Grzegorza. Razem prowadzą pracownię projektową „studio.o”. Dlatego wspólnie postanowili stworzyć projekt mieszkania, a następnie wziąć się za urządzanie wnętrza. Musieli dobrze przemyśleć wystrój wnętrza, gdyż stylowe meble trzeba było ustawić odpowiednio, by zostawić miejsce dla flory i fauny.

Brooklyn, moja miłość. Mieszkanie w Nowym Jorku

Romantyczna historia o spełnionych marzeniach. Agnieszka, studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim, pojechała na wakacje do Pragi. Tam spotkała swoje przeznaczenie. Męża Aarona, Nowy Jork - ciekawe miasto do życia, nowy zawód, który ją fascynuje i dom, którego urządzanie jest dla obojga świetną zabawą.

Lubię ciszę, stare meble i piękne torebki

Mieszkanie malarki Bogny Gniazdowskiej jest jak jej obrazy - pełne urody przeszłości i sentymentów. Pachnie w nim terpentyną, więdnącymi różami i świeżo zaparzoną angielską herbatą. Wszystkie kąty zdobią kompozycje ze zdjęć, puzderek, pocztówek i figurek. Nazywa je domowymi ołtarzykami.

Małe mieszkanie i kolorowe ściany: JAKIE KOLORY WYBRAĆ -  ciekawe ARANŻACJE

Joanna była szefową firmy promocyjnej i dyrektorem produkcji w telewizji Puls. Nie chce już tracić czasu na rzeczy, które nie sprawiają jej radości. Dlatego wzięła się za urządzanie wnętrz. Profesjonalnie. Na początek padło na jej mieszkanie.  

Mieszkanie w stylu minimalistycznym z zielonym motywem przewodnim. Nagroda VASCO!

Kolory biały i zielony będą motywem przewodnim aranżacji wnętrz mieszkania w stylu minimalistycznym. Wszechobecna biel stanie się tłem dla zielonych roślin i urządzeń, które zazwyczaj wybieramy w kolorach neutralnych. Warto zobaczyć nagrodzoną aranżację wnętrz w 11 edycji konkursu VASCO Integracja, w kategorii Projekt koncepcyjny!

Projekt wnętrz apartamentu w kolorach pastelowych dla rodziny z dziećmi

Aranżacja wnętrz  w kolorach pastelowych i stylu minimalistycznym okazała się być idealną dla rodziny z dwójką małych dzieci. Dzięki dobrze dobranym rozwiązaniom funkcjonalnym i materiałom wykończeniowym każdy z domowników czuje się w apartamemcie swobodnie i wygodnie.

Strefa vintage - mieszkanie projektantów w Amsterdamie

Czy to bar, hotel, czy własne mieszkanie - dobrze rozplanowana przestrzeń jest dla nich niczym biała karta. By nadać jej treść, Joyce Urbanus i Dax Roll wypełniają ją meblami własnego pomysłu, dziełami sztuki, bibelotami wyszperanymi na pchlich targach. Pewnie dlatego swoją pracownię nazwali Nicemakers.

MM 11/2016 - Ochota na Ochotę: Marta Mrozek-Konopka i Łukasz Konopka z Warszawy

Marta, od dziecka zakochana w tej dzielnicy Warszawy, zaraziła tą miłością, Łukasza, wielbiciela Żoliborza. Razem urządzili babcine mieszkanie, łącząc stare z nowym oraz doprawiając je dizajnerskim detalem. No i… wnętrza wyskakują  z szablonu!

Strona 1 z 2

1 2