MIEJSCE DO PRACY

(26 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MIEJSCE DO PRACY

Jak ustawić biurko względem okna? Ustawienie biurka względem okna [Architekt radzi]

Jak ustawić biurko względem okna? Ustawienie biurka względem okna [Architekt radzi]

Jak ustawić biurko wględem okna, by stworzyć idealne miejsce do pracy w domu? Pracę może utrudnić postawienie biurka w miejscu zbyt naświetlonym albo wręcz przeciwnie za ciemnym. Architekt radzi, jak stworzyć wygodne miejsce do pracy w domu, ustawiając odpowiednio biurko względem okna. 

BIURO W DOMU: gdzie urządzić miejsce do pracy? Radzimy

BIURO W DOMU: gdzie urządzić miejsce do pracy? Radzimy

Stworzenie miejsca do pracy w domu może być problematyczne, szczególnie, gdy masz małe mieszkanie i zależy Ci na dobrej organizacji przestrzeni. Radzimy, jak dobrze podzielić pomieszczenie na strefy i wyznaczyć miejsce na biuro w domu w salonie, kuchni albo w sypialni.

Nowoczesna sypialnia w stylu skandynawskim z niebanalnym miejscem do pracy. Warto zobaczyć!

Nowoczesna sypialnia w stylu skandynawskim z niebanalnym miejscem do pracy. Warto zobaczyć!

Nowoczesna sypialnia urządzona została w lekkim stylu skandynawskim. Oprócz łóżka w sypialni znalazło się również niebanalnie zaaranżowane miejsce do pracy, które warto zobaczyć. W efekcie jest to bardzo kobieca sypialnia z pięknym widokiem za oknem.

Jak wydzielić pomieszczenie bez stawiania ścian: 2 propozycje architekta wnętrz

Jak wydzielić dodatkowe pomieszczenie, np. miejsce do pracy we wnętrzu bez stawiania ścian działowych? Oto 2 rozwiązania: pierwsze wykorzystuje regał Ivar IKEA i czarne liny żeglarskie, drugie przedstawia pomieszczenie wydzielone za pomocą zabudowy z belek i słupków drewnianych wypełnionych przesuwnymi ażurowymi panelami MDF.

Miejsce do pracy: jak ujarzmić wszędobylskie kable przy biurku? Czy można się ich pozbyć? Tak!

Miejsce do pracy w domu to miejsce szczególne, mamy kilka pomysłów jak uporządkować kable. Czasem przy biurku spędzamy czas dla przyjemności, czasem jest to po prostu nasze stałe miejsce do pracy. Dlatego warto zadbać o to, by miejsce do pracy w domu było uporządkowane, ładne i bezpieczne.

Nowoczesna sypialnia i wygodne miejsce do pracy obok siebie? Tak! Projekt sypialni za szkłem!

Nowoczesna sypialnia i wygodne miejsce do pracy w mieszkaniu dla jednej osoby mogą ze sobą sąsiadować bez przeszkód. Chodzi jednak o to, by aranżacja wnętrz na tym nie ucierpiała. By było jednocześnie funkcjonalnie i wyjątkowo, ładnie. Zobaczcie jak w ciekawy sposób można stworzyć widne miejsce do pracy w sąsiedztwie nowoczesnej sypialni! Oto projekt sypialni za szkłem!

Aranżacja gabinetu: nowoczesne wnętrze ze ścianami z dębowym fornirem

Aranżacja gabinetu dla mężczyzny jest nowoczesna i przytulna. Nowoczesny styl miejscu do pracy w domu nadają białe meble i efektowne oświetlenie. Natomiast dębowa podłoga wraz z dwoma ścianami pokrytymi dębowym fornirem wprawdza do wnętrza ciepło i spokój. Projekt wnętrza: Katrzyna Ratyńska.

Aranżacja domowego biura: wybieramy idealny fotel biurowy

Jeśli jesteś w trakcie aranżacji domowego miejsca do pracy, koniecznie przyłóż szczególną uwagę do wyboru odpowiedniego fotela. Jak wynika z badań, w trakcie każdego dnia spędzamy przy biurku – a więc w fotelu – średnio 10 godzin, a jeśli nasza pozycja jest w tym czasie nieodpowiednia, możemy nabawić się wielu problemów zdrowotnych. Odpowiednio dobrany fotel biurowy pozwala zminimalizować dolegliwości towarzyszące wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej. Podpowiadamy, jaki powinien być idealny fotel do domowego biura!

Jak urządzić kącik do szycia: praktyczne pomysły i rozwiązania!

Jak urządzić domowy kącik do szycia? Zaciszne miejsce na domowe ręczne robótki małe i duże, to wbrew pozorom przestrzeń nie łatwa do zaplanowania. Jak urządzić funkcjonalny kącik do szycia, aby zarówno komfortowo spełniał swoje zadanie, jak i nie przeszkadzał pozostałym funkcjom pomieszczenia?

Niezwykła papierowa torba: must have 2014!

Wnętrzarski świat oszalał na punkcie tego projektu: niezwykła papierowa torba to wielofunkcyjny pojemnik do przechowywania, którym możemy zaaranżować domowe biuro, kącik do pracy, salon, sypialnię czy przedpokój. Od 2014 roku dostępna także w Polsce!

Aranżacja wnętrz: mieszkanie z „ukrytym” gabinetem

Utrzymana w duchu minimalizmu ciekawa aranżacja wnętrz pracowni 81.WAW.PL. Kwintesencją aranżacji mieszkania jest minimalizm bazujący na dobrej jakości materiałach. Co więcej, oszczędność formy pozwoliła na wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia - gabinetu.

Ciekawy projekt SYPIALNI Z BIURKIEM: radzimy jak urządzić biuro w sypialni

Ciekawy projekt sypialni pozwolił urządzić w niej wygodne biuro. Miejsce do pracy w sypialni to biurko ustawione pod oknem. Sypialnia dzięki dodatkom sprawia wrażenie wesołej i kolorowej. Na drugi rzut oka stwierdzamy, że wszystkie meble w sypialni są białe, poza drewnianym łózkiem. 

Projekt sypialni: sypialnia w kolorach ziemi

Aranżacja sypialni w barwach natury jest przytulna i funkcjonalna. Projekt sypialni zakładał, że poza strefą wypoczynku znajdzie się tam również miejsce do pracy.

Gabinet - domowe biuro. Romantyczna aranżacja biurka

W aranżacji nowoczesnego mieszkania musi się także znaleźć miejsce do pracy i biurko. Gabinet, pełniący rolę domowego biura, powinien być funkcjonalny i wygodny, ale można również nadać mu nutkę romantyzmu.

Aranżacje wnętrz: biurko w pokoju. Jak urządzić miejsce do pracy: zdjęcia

Jak urządzić miejsce do pracy? Sprzyjające koncentracji i wtopione w wystrój wnętrza. Oto nasze propozycje na aranżacje wnętrz, gdzie biurko w pokoju jest ozdobą.

Twórcza atmosfera. Gabinet w domu

Elegancki "Ludwik" z nowoczesnym stołem i klasyczna biurowa lampa to gabinet dla niego. A aranżacja gabinety dla niej? Lekkie biurko, wyściełane krzesło oraz kilka wysmakowanych dodatków to pomysł na miejsce pracy dla kobiety.

Pokój dla ucznia: pierwsza klasa!

W najbliższy weekend błyskawicznie odmienimy dziecięcy pokój. Tak, aby z królestwa swawolnego przedszkolaka gładko przeobraził się w pokój poważnego pierwszoklasisty.

Lekcja siedzenia

Nie warto oszczędzać na krzesłach, których tańsze wersje rozpadają się zwykle po kilku miesiącach użytkowania, a ergonomia pozostawia wiele do życzenia.

Miejsce do pracy w pokoju

Pokój dzienny z miejscem do pracy. Radzimy, jak wydzielić w pokoju miejsce na biurko, tak by salon był wygodny dla wszystkich domowników. Łamigłówkę funkcjonalną można rozwiązać, zachowując spójną stylistykę.

Pokój młodzieżowy. Biurka i półki

Pokój młodzieżowy musi mieć wydzielone wygodne miejsce do nauki. Przydadzą się pojemne półki i wygodne biurko. System półek w pokoju stał się funkcjonalnym sposobem na zagospodarowanie górnej strefy wnętrza. W pokoju młodzieżowym znalazło się w ten sposób sporo miejsca na książki.

Miejsce do pracy: jak możemy je sprytnie wkomponować w wystrój mieszkania?

Praca to stały element naszego życia. Dzięki nowoczesnym technologiom wkradła się także do sfery prywatnej oraz domu. Jak urządzić kącik do pracy w salonie, przedpokoju czy sypialni? Odpowiedź znaleźliśmy w portfoliach projektantów wnętrz. 

Domowe biuro: jak na małej przestrzeni zorganizować miejsce do pracy?

Kącik do pracy w domowym zaciszu to miejsce niezbędne dla osób, które pracują w domu. Jak wygospodarować jednak przestrzeń do pracy, jeśli mamy małe mieszkanie? Podpowiadamy, jak na małej przestrzeni stworzyć domowe biuro.

Miejsce do pracy w sypialni: biuro w domowym zaciszu

Podpowiadamy jak wygospodarować miejsce do pracy w sypialni. Marzysz o pracy w domu, ale nie masz wystarczająco dużo wolnego miejsca? Domowe biuro wcale nie musi znajdować się w oddzielnym pokoju - z łatwością możesz wydzielić przestrzeń do pracy w jednym z pomieszczeń.

Miejsce do pracy w domu. Pokazujemy pracownię zorganizowaną przez parę architektów!

Wiele osób marzy o miejscu do pracy w domu. Jedni dla przyjemności inni z racji wykonywanego zawodu. Miejsce do pracy w domu wymaga dobrej organizacji, zwłaszcza jeśli służy do pracy zawodowej i usytuowania blisko wejścia do mieszkania. Zobaczcie jak miejsce do pracy w domu zorganizowali sobie architekci z pracowni Superpozycja Architekci!

Home office: miejsce do pracy w domu

Porady, jak efektywnie pracować w domu i jak urządzić miejsce do pracy. Home office: podpowiadmy jak stworzyć w domu warunki, w których będzie się nam dobrze pracowało.

Strona 1 z 2

1 2