MIEDŹ

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MIEDŹ

Patelnie z miedzi

Patelnie z miedzi

Patelnie wykonane z miedzi wykorzystywane są okazjonalnie, ale w kuchni wyglądają niezwykle dekoracyjnie. Poznaj zalety i wady miedzianych patelni. Dowiedz się, do czego możesz je wykorzystać w swojej kuchni...

Stolik kawowy z drewna i miedzi: ZRÓB TO SAM + KOSZTORYS

Stolik kawowy z drewna i miedzi: ZRÓB TO SAM + KOSZTORYS

O tym, że mieć miedź jest modnie, wiedzą już nie tylko wnętrzarscy bloggerzy. Sprawdź jak samodzielnie wykonać designerski stolik kawowy z drewna i miedzi! Ekologiczny i designerski stolik kawowy z modną miedzią KROK PO KROKU? Od dziś jest w Twoim zasięgu. Sprawdź jak go wykonać i jak wygląda KOSZTORYS.

Projekt kuchni: orzechowy fornir, miedź i faktura koronki

Projekt kuchni: orzechowy fornir, miedź i faktura koronki

Kuchnia własna architekta! Prezentujemy inspirujący projekt Pracowni Architektury i Designu LORENS. Sprawdź jak nowocześnie wykorzystać fornir, dobrać kolory oraz dobre wyposażenie kuchni.

Pierwiastek nastroju: MIEDŹ

Być czy miedź? Żeby zabłysnąć w karnawale, wypadałoby jedno z drugim zgrabnie połączyć. Mamy kilka sugestii, jak zestawiać brunatny, metaliczny połysk ze szlachetnymi formami.

Miedziane podarki: pomysły na modne prezenty z miedzi! Garnki miedziane od Mikołaja!

Miedziane prezenty na święta to idealny pomysł dla admiratorów gotowania i aranżacji wnętrz. Miedziane garnki, dodatki, akcesoria to wnętrzarski hit, który doceni każdy miłośnik stylowego gotowania.

Klimatyczne oświetlenie: 7 pomysłów na aranżację wnętrz światłem!

Sposoby na klimatyczne oświetlenie wnętrz to nie tylko ciepły odcień żarówki, ale i oprawy lampy. Zainspiruj się ciekawymi propozycjami wieczornego, klimatycznego oświetlenia w ciepłych i modnych odcieniach złota i miedzi, które zachwycą Cię w długie, zimowe wieczory.

Oświetlenie: wybieramy nowe lampy. W stylu industrialnym czy miedziane?

Lampy są jednym z elementów, dzięki którym możemy szybko odświeżyć wnętrze.  Nowoczesny salon dzięki jednej, charakterystycznej  lampie w stylu industrialnym nabiera zupełnie innego charakteru. Lampy miedziane przypomniały nam natomiast o kolorze różowym we wnętrzach. Dobrze, że czasem nawet niewielkim nakładem sił i środków można zmienić aranżację wnętrza, która trochę nam się już opatrzyła.

Industrialne oświetlenie w stylu LOFT: surowy stelaż, szkło i ciepłe światło żarówki

Industrialne oświetlenie do wnętrz w stylu loft wbrew pozorom nie jest chłodne i nieczułe. Profilowane stelaże abażurów i ciepło światła stylizowanych żarówek wprowadzają ducha romantyzmu i szorstkiego nieco ciepła do przestrzennych wnętrz w stylu loft. Jakie oświetlenie najlepiej pasuje do stylu loft? Gdzie, jak i na czym je zawieszać, aby oddało charakter miejsca?

Lubicie lampy przemysłowe? My lubimy. Pasują  do stylu nowoczesnego, loftów i do… stylu rustykalnego.

Lubicie lampy przemysłowe?  Takie jakby wyciągnięte  z warsztatu albo hali produkcyjnej? My bardzo. Zazwyczaj są to lampy stalowe, czarne, ale znaleźliśmy też w innych kolorach. Jeśli lubicie wnętrza w stylu nowoczesnym i lofty to lampy przemysłowe są właśnie dla Was!

Relacja z otwarcia Galerii Nizio Interior na warszawskiej Pradze

W środę 21 maja w industrialnym klimacie praskiej Warszawy, miało miejsce uroczyste otwarcie Galerii Nizio Interior. Zaprezentowane meble projektu pracowni i młodych designerów, polegają na redefinicji starych przedmiotów - nadawaniu im nowego życia i funkcji. Współcześnie zinterpretowanym starym meblom towarzyszyło industrialne, loftowe oświetlenie i dodatki. Co więcej można było (i będzie!) zobaczyć w Galerii Nizio Interior?

Jak zrobić lustro w stylu Hampton? DIY

Modne lustro za grosze? Zobacz jak samodzielnie zrobić lustro w nadmorskim stylu Hampton! Modna miedź w detalu i granatowa lina to elementy, które zbudują nowy styl w aranżacji wnętrza mieszkania. Zobacz jak je dobrze wykorzystać!

Inspirująca aranżacja wnętrz z modną trawioną miedzią w tle!

Odważna aranżacja wnętrz salonu z kuchnią i jadalnią, zaprojektowanego w służbie funkcji i ekspozycji wyjątkowej kolekcji mebli. Mimo, że nie jest to projekt wnętrz dla większości z nas, jest jednak inspirującym przykładem jak bawiąc się formą można ubrać w pełni funkcjonalny i przemyślany projekt architektoniczny. Warto zobaczyć!

Strona 1 z 1

1