METAMORFOZA KUCHNI

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY METAMORFOZA KUCHNI

Szybka metamorfoza kuchni: 11 pomysłów na kolorową lodówkę

Szybka metamorfoza kuchni: 11 pomysłów na kolorową lodówkę

Nawet najmodniejszy i najnowocześniejszy projekt kuchni z czasem może nam się nieco znudzić. Gruntowny remont kuchni nie wchodzi w grę, a my szukamy pomysłu na łatwe i szybkie odświeżenie i odmienienie kuchennego wnętrza. Jednym z genialnych pomysłów na szybką metamorfozę kuchni jest zmiana wyglądu poszczególnych sprzętów kuchennych. Zacznijmy więc od tego najważniejszego – lodówki. Prezentujemy przykładowe projekty kuchni, gdzie na plan pierwszy aranżacji wysuwa się szalona lodówka.

Metamorfoza kuchni: od wnętrza bez wyrazu do angielskiego szyku

Metamorfoza kuchni: od wnętrza bez wyrazu do angielskiego szyku

Metamorfoza kuchni, która z ciemnego wnętrza bez wyrazu, wykreuje prawdziwą wnętrzarską perełkę w stylu angielskim? To jest możliwe! Niewielkim nakładem sił i niewielkimi kosztami. Prezentujemy niesamowitą metamorfozę kuchni, za którą odpowiada Iwona Kurkowska ze studia Decolatorium. Musicie to zobaczyć!

Metamorfoza kuchni: królewski szyk i elegancja

Metamorfoza kuchni: królewski szyk i elegancja

Mówi się, że kuchnia to serce każdego domu. Centrum mieszkania, w którym spędzamy długie godziny na rozmowach z przyjaciółmi czy bezcenne chwile podczas rodzinnego obiadu. Czasy, kiedy kuchnia była zamkniętą przestrzenią roboczą powoli odchodzą do lamusa. Teraz wnętrza kuchenne wchodzą na salony, niejednokrotnie stając się jednym z najbardziej reprezentatywnych wnętrz domu. Prezentujemy niesamowitą metamorfozę kuchni wraz z jadalnią, które wspólnie tworzą aranżacyjną perełkę w projekcie wnętrz.

Wesoła MAŁA KUCHNIA z komiksem na ścianie. TANIA metamorfoza kuchni

Mała kuchnia przeszła metamorfozę – bez generowania zbędnych kosztów udało się rozjaśnić i rozweselić aranżację kuchni. Szafki zyskały nowe białe fronty, a na ścianie pojawił się komiks, który nadał wnętrzu charakteru.

Kuchnia z fototapetą

Prowizoryczna kuchnia doczekała sie remontu. Właścicielka zmieniła ponure szafki w okleinie imitującej drewno. Wybrała białą zabudowę kuchenną. Wąskiej kuchni przestrzeni dodaje fototapeta.

Strona 1 z 1

1