MEBLE WENGE

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MEBLE WENGE

Jaki kolor pasuje do wenge: kolory ścian, podłogi i dodatki do mebli wenge

Jaki kolor pasuje do wenge: kolory ścian, podłogi i dodatki do mebli wenge

Jaki kolor pasuje do mebli wenge? Niezwykle popularne meble wenge coraz częściej bierzemy pod uwagę przy urządzaniu naszych domowych wnętrz, zarówno w aranżacji salonu czy sypialni, jak również w kuchni. Zanim zdecydujemy się na realizację naszych pomysłów, sprawdźmy, jakie kolory ścian, jaka podłoga i dodatki pasują do mebli wenge.

Aranżacja kuchni czerń i wenge: luksusowy apartament dla mężczyzny

Aranżacja kuchni czerń i wenge: luksusowy apartament dla mężczyzny

Luksusuowa kuchnia w ciemnych kolorach: panuje tu czerń i wenge. Właścicielowi zależało na tym, by wnętrze apartamentu miało męski charakter, ale nie było zbyt ascetyczne. W aranżacji kuchni panuje półmrok, ale chłód minimalistycznych powierzchni przełamują naturalne materiały i eleganckie tkaniny.

Mam projekt na życie

Mam projekt na życie

Pomysł na wystrój wnętrz podsunęły Agacie prezenty od rodziców i pamiątki z egzotycznych podróży. Mieszkanie urządziła w stylu kolonialnym, pod dyktando unikalnych pamiątek, które dostała lub sam przywiozła z różnych zakątków świata.

MEBLE WENGE: jakie kolory dodatków? Co pasuje do mebli wenge

Jakie kolory dodatków pasują do mebli wenge? Przeczytaj porady stylisty wnętrz, który podpowiada, co pasuje do mebli wenge.

MEBLE WENGE do salonu: jakie wybrać? Radzi STYLISTA wnętrz

Decydując się na meble wenge do salonu bądź innego pomieszczenia, zastanówmy się nad połączeniem ich z innym kolorem wybarwienia forniru lub z lakierowaną na wysoki połysk płytą MDF. W ten sposób możemy zyskać lżejsze zestawienie, które będzie ciekawsze i lepiej wpisze się w wystrój o nowoczesnym charakterze, niż w przypadku całych mebli w kolorze wenge.

Strona 1 z 1

1