MEBLE DO SYPIALNI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MEBLE DO SYPIALNI

Toaletki czar

Toaletki czar

Toaletka to mebel w 100% kobiecy. Stwórz sobie kącik dla urody. By każdy dzień zaczynać i kończyć w dobrym nastroju.

Lustrzana szafa: powiększamy małą przestrzeń lustrzanymi taflami

Lustrzana szafa: powiększamy małą przestrzeń lustrzanymi taflami

Lustrzana szafa we wnętrzu przedpokoju czy sypialni to znakomite rozwiązanie kłopotu niwielkiej bądź ciemnej przestrzeni. Gra odbiciem światła, czy kolejnej przestrzeni w lustrzanej szafie przydaje wnętrzu głębi. Sprawdź wszystkie wady i zalety tego rozwiązania w swoim wnętrzu!

Lustrzane meble: hit czy kit?

Lustrzane meble: hit czy kit?

Czy lustro w wersji TOTAL w ujęciu lustrzanego mebla nie będzie egzaltowaną przesadą? Czy lustrzane meble zarezerwowane są wyłącznie dla stylu glamour? Przedstawiamy kilka praktycznych propozycji, uwypuklając niewątpliwe atuty mebli w lustrzanym obłożeniu.

Stylowa komoda do sypialni

Biało-złota komoda, bardzo daleka kuzynka francuskich elegantek z epoki Ludwika XVI. Stylowa komoda dobrze wygląda w towarzystwie prostego, nowoczesnego łóżka. Proponujemy zestawić ją z wzorzystą lub ciemną tapetą i odpowiednio niebieskimi lub różowymi dodatkami w sypialni.

Metamorfoza sypialni

Często, z braku przestrzeni, sypialnia spełnia też funkcję garderoby, pracowni i miejsca na relaks. Dobrze więc, by była przestronna i funkcjonalna. Jeśli taka nie jest: czas na zmiany. Często wystarczy tylko inaczej ustawić meble i  zmienić kolory ścian, by wnętrze było wygodne i przytulne. Jeśli nie wiesz jaki wybrać styl, zdecyduj się na klasyczne, naturalne meble oraz spokojne barwy ścian.

Wybieramy meble do sypialni: lampka i stolik nocny

Lampy i stoliki nocne dobrały się na zasadzie podobieństwa charakterów lub efektownego kontrastu.

Toaletki czar

Toaletka to bardzo kobiecy mebel. Stwórz sobie kącik dla urody w sypialni. By każdy dzień zaczynać i kończyć w dobrym nastroju.

Strona 1 z 1

1