MATERAC

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MATERAC

Materace dla alergików – które są najlepsze? Wybieramy materac hipoalergiczny

Materace dla alergików – które są najlepsze? Wybieramy materac hipoalergiczny

Materace dla alergików wykonane są ze specjalnych materiałów, które hamują rozwój roztoczy, pleśni i bakterii. Z ich właściwości korzystają nie tylko osoby uczulone na kurz, ale również dzieci, które są najbardziej narażone na szkodliwe alergeny. Jak wybrać najlepszy materac dla alergika? Z czego powinien być wykonany taki materac? Jak o niego dbać?

Pokrowiec na materac. Co daje? Czy warto go mieć? Jaki kupić?

Pokrowiec na materac. Co daje? Czy warto go mieć? Jaki kupić?

Pokrowiec na materac błędnie uważa się za zbędny dodatek. Okazuje się, że dobry pokrowiec jest równie ważny co dobry materac. Pokrowiec na materac nie tylko tworzy warstwę ochronną dla materaca, ale również pomaga zadbać o zdrowy sen jego użytkownika, a nawet może pomóc w walce z bezsennością.

Jaki materac dla dziecka? Wybieramy najlepszy materac dziecięcy

Jaki materac dla dziecka? Wybieramy najlepszy materac dziecięcy

Materac dla dziecka różni się w dużej mierze od materaca dla osoby dorosłej, dlatego wybierając odpowiedni materac dla naszego malucha, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Czym różni się materac dla niemowlaka od materaca dla starszego dziecka? Jaki materac zapewni dziecku najlepszy komfort snu? Czy dziecko może spać na używanym materacu? Podpowiadamy.

Sypialnia: jaki materac wybrać? Materace do spania: opinie i porady

Sypialnia ma być wygodna. Czy wysypiasz się w swojej sypialni? Jeśli nie, czas zmienić materac do spania. Jaki materac wybrać? Materac lateksowy, sprężynowy, twardy, ze stelażem czy bez? Pomożemy ci przebrnąć przez gąszcz specjalistycznych nazw, wyjaśnimy, jak dzielą się materace, odpowiemy na ważne pytania, np. czy materac można prać? Wybierz materac do spania - wygodny, zdrowy i niedrogi.

Wybieramy materac do łóżka: praktyczny poradnik

Głównym zadaniem sypialni jest zapewnienie nam odpowiednich warunków do snu, a materac jest jednym z elementów wyposażenia, które mają bezpośredni wpływ na jakość naszego wypoczynku. Ze względu na to, zakup materaca powinien być jedną z najbardziej przemyślanych decyzji dotyczących aranżacji sypialni. Nie wiesz, czym się kierować i na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania materaca do łóżka? Sprawdź nasz poradnik!

Jak wybrać materac do sypialni?

Gwarancją dobrego snu jest wygodne łóżko w sypialni. Nie istnieje uniwersalny materac do łóżka. Jedni potrzebują miękkiego, inni twardego podparcia. Przeczytaj nasz poradnik, aby sprawdzić, czy dobrze się wyśpisz.

Znamy sposób na dobry sen! PORADNIK zakupowy

Materac lateksowy, sprężynowy, twardy, ze stelażem czy bez? Pomożemy ci przebrnąć przez gąszcz specjalistycznych nazw, wyjaśnimy, jak dzielą się materace, odpowiemy na ważne pytania, np. czy materac można prać? Wybierz z nami materac do spania - wygodny, zdrowy i niedrogi.

MATERAC: ekologiczny materac do spania. Wybierz naturę

Wygodny materac może być dodatkowo naturalny i zdrowy. Stuprocentowo naturalne i ekologiczne będą materace do spania z łuską gryki.

Wybieramy materac

Zapomnij o skrzypiących sprężynach! Nowoczesny materac dopasuje się do ciała, będzie chłodził, grzał, a nawet pachniał. Ale przede wszystkim musi być wygodny. Radzimy, jak dokonać właściwego wyboru, by sen był zdrowy i mocny.

W stronę łóżka

Urządzając sypialnię, możesz w sposób szczególny, bardziej osobisty niż w innym pomieszczeniu wyrazić swoje upodobania. Zacznij od nastroju, jaki chcesz uzyskać, zaraz potem wybierz łóżko

MATERAC do sypialni: cechy dobrego materaca RADZIMY

Wstajesz niewyspany? Nie, nie musisz być chory, ale to prawie pewne, że śpisz na złym MATERACU. Zobacz, jakie cechy powinien mieć dobry materac do sypialni.

Strona 1 z 1

1