MARTA SIKORSKA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MARTA SIKORSKA

Pomysły na domowy gabinet: z biblioteczką czy ze stołem kreślarskim?

Pomysły na domowy gabinet: z biblioteczką czy ze stołem kreślarskim?

Dla osób, które pracują w domu, kochają zgłębiać wiedzę w czasie wolnym, bądź z pasją realizują swoje hobby, odrębna przestrzeń na domowy gabinet nie może wyglądać zwyczajnie. Zainspiruj się projektami dwóch niezależnych gabinetów w ramach wnętrza jednego mieszkania – jednym dla humanisty i drugim dla architekta. Jak je pogodzono w ramach jednej aranżacji wnętrz?

Projekt sypialni z łazienką w kamienicy: sypialnia z portalem prysznicowym!

Projekt sypialni z łazienką w kamienicy: sypialnia z portalem prysznicowym!

Wysokie wnętrza stylowej kamienicy zainspirowała projektantkę – Martę Sikorską, do stworzenia projektu sypialni połączonej szklanym portalem z elegancką łazienką w stylu kubańskiej prosperity. Pomysł jakby oczywisty, gdyby nie funkcja portalu, który jest także... kabiną prysznicową! Ciekawe? A to jeszcze nie koniec niespodzianek w oryginalnym projekcie sypialni z łazienką!

Aranżacja wnętrz: salon to czy kuchnia? Fuzja kuchni, jadalni i salonu w jednej spójnej aranżacji wnętrza!

Aranżacja wnętrz: salon to czy kuchnia? Fuzja kuchni, jadalni i salonu w jednej spójnej aranżacji wnętrza!

Oto aranżacja, w której wnętrze salonu, jadalni i kuchni sprzęgło się w jedną, eklektyczną całość! Wchodząc do kuchni o silnych znamionach salonu, czujemy się nieco zagubieni. Nie jesteśmy pewni, czy znajdujemy się jeszcze w eleganckim salonie, eklektycznej jadalni czy już w roboczej kuchni. Oryginalna aranżacja kuchni z wyjściem na balkon, z biblioteczką i kącikiem do czytania przy kominku to kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w finezyjnym łączeniu przestrzeni!

Wyjątkowy projekt mieszkania: sypialnia z łazienką! Prawda, że ładnie?

Sypialnia z łazienką, jako połączona przestrzeń, to ciekawy fragment dobrego projektu mieszkania. Jak to zrobić, by połączone ze sobą, a jednocześnie otwarte przestrzenie sypialni z łazienką spełniały swoją funkcję i jednocześnie zapewniały intymność właścicielom? Czy to w ogóle możliwe?

Salon z kuchnią: biel i drewno. Indywidulany projekt wnętrz

Prezentowany na zdjęciach salon z kuchnią znajduje się w dwupoziomowym apartamencie. Podczas urządzania wnętrz właściciele nad zatrudnieniem architekta wnętrz nie zastanawiali się nawet chwili, bo poprzednie mieszkania urządzali przy pomocy projektantów, za każdym razem z dobrym efektem. Tym razem zadziałał marketing szeptany - Martę Sikorską, współwłaścicielkę pracowni Sikorska & Kiryłowicz Architekci, polecili im znajomi.

Aranżacja sypialni z łazienką. BARDZO ciekawy pomysł z mieszkania w Gdyni. ZDJĘCIA

Ta aranżacja sypialni z łazienką to nietypowe rozwiązanie. Nie chodzi tylko o ciekawe połączenie sypialni i łazienki, ale także o to, jakie (i jak) zastosowano w niej tworzywa, kolory, pomysły, jaki stworzono nastrój. Bardzo szykowna kreacja! Aranżacja sypialni z łazienką: ZDJĘCIA.

Kuchnia z jadalnią. Aranżacja kuchni i doskonałe wyczucie stylu

Piękna kuchnia z jadalnią. Rzadko możemy wam pokazać takie kuchnie. Ta aranżacja kuchni ma stylową bazę, która tworzy piękne wnętrze. Architekt wnętrz udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu.

Idealny SALON z KUCHNIĄ: rodzinna i bardzo przytulna aranżacja

Salon z kuchnią urządzono ciepło, domowo i elegancko. Aranżacja jest spójna, bo ma doskonałą bazę, którą tworzą białe ściany i dębowa podłoga. Oglądając ten salon z kuchnią zwróciliśmy uwagę na oświetlenie - lamp jest dużo i znakomicie budują nastrój wnętrza. Do tego dobrze dobrane meble, gzymsiki, ceglana ściana i mamy salon z kuchnią eklektyczny, ale nie przerysowany.

Nowoczesny SALON z KUCHNIĄ: przytulnie urządzona przestrzeń dzienna

Salon z kuchnią jest bardzo przytulny. Można powiedzieć, że projektantka Marta Sikorska włożyła w aranżację salonu z kuchnią serce. W trakcie urządzania tego mieszkania zakochała się w zleceniodawcy. Salon z kuchnią tworzą ciekawie urządzoną przestrzeń dzienną.

Aranżacja wnętrz: wygodne mieszkanie na poddaszu w kamienicy w Sopocie

Aranżacja wnętrza mieszkania na poddaszu w sopockiej kamienicy stworzona dla dwóch osób pracujących w domu. Mieszkanie można swobodnie obejść dookoła, łącznie z łazienką. Właściciele są zadowoleni z takiego rozwiązania, wygodnie im się tam mieszka i pracuje oraz spędza czas z przyjaciółmi. Zobaczcie poddasze w kamienicy, którego wlaścicielami są architekt wnętrz i historyk sztuki!

Strona 1 z 1

1