LED

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY LED

Wyjątkowy design, energooszczędność i klasa. Lampy do nowoczesnego wnętrza

Wyjątkowy design, energooszczędność i klasa. Lampy do nowoczesnego wnętrza

Jak powinna być idealna lampa do wnętrza w stylu nowoczesnym? Czy jest coś takiego jak dobre światło w domu? Tak! To nowoczesny sprzęt, który nie tylko oświetli mieszkanie zgodnie z naszymi potrzebami, ale także w perspektywie czasu wpłynie na zmniejszenie domowych rachunków. Poznaj pięknie zaprojektowane lampy z technologią LED, które ozdobią salon i jadalnię.

Oświetlenie LED w łazience: jak wybrać barwę i kupić dobre żarówki

Oświetlenie LED w łazience: jak wybrać barwę i kupić dobre żarówki

Oświetlenie w łazience to jeden z najważniejszych elementów tej przestrzeni. Podpowiadamy jak wybrać żarówki LED, aby spełniały wszystkie najważniejsze normy oraz nasze wymagania. Sprawdź także jak dobierać barwę światła do stylu wnętrza i swoich potrzeb.

Oświetlenie energooszczędne, jak płacić mniej za prąd

Oświetlenie energooszczędne, jak płacić mniej za prąd

Jeśli chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd, to powinieneś zatroszczyć się, by o Twoje oświetlenie dbały halogeny, świetlówki i lampy LED. W porównaniu z żarówkami wolframowymi pozwalają one zaoszczędzić aż do 80% energii. Stosując je, nie tylko zyskamy mniejsze rachunki, ale też sprzyjamy ekologicznemu gospodarowaniu energią. Do tego urządzanie wnętrz za pomocą energooszczędnych żarówek to czysta przyjemność.

Oświetlenie led i nowoczesny lampy

Lampa w stylu punk, dizajn ze społecznym przesłaniem i spod znaku eko. Ekspansja diod LED, nowe materiały i rzemieślnicze technologie. Recykling i nowy folk. Nowoczesne oświetlenie jest bardzo różnorodne, a lampy przybierają oryginalne kształty.

Sprytne tricki na doświetlenie łazienki

Oświetlenie do łazienki projektujemy dziś z taką samą uwagą jak to do salonu. Dobrze, gdy światło sztuczne koresponduje z naturalnym. Ma być praktycznie, ale i pięknie.

Klimatyczne oświetlenie wnętrz: jak nim operować?

Jak za pomocą światła wprowadzić nastrój do wnętrza? Czy ciepłe i relaksacyjne oświetlenie można uzyskać za pomocą energooszczędnych LED'ów? Jak kolor oświetlenia wpływa na nasze samopoczucie we wnętrzu?

Dekoracje świąteczne: ubieramy dom LEDami!

Ledowe oświetlenie w dekoracji świątecznej warto wybrać rozważnie, nie pospiesznie. Ciepłe, białe lampki (nie tylko na choinkę) wprowadzą do dekorowanego nimi wnętrza klimat zbliżony do ciepłej aury świec czy płomieni z kominka. Ledowe lampki ubrane w bawełniane, wełniane lub koronkowe otoczki, otulą wnętrze miękkim i ciepłym światłem. 

Lampy tworzą klimat

W luksusowym domu w Warszawie najciekawsze efekty uzyskano dzięki światłu. Tylko przy użyciu lamp można stworzyć we wnętrzach niepowtarzalny klimat.

Solarny lampion z LED

O zmierzchu romantyczny nastrój w ogrodzie czy na tarasie stworzy ładne oświetlenie. Solarny lampion jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

Strona 1 z 1

1